• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Жінка-Терези - сумісність

 1. Жінка-Терези - сумісність Жінка-Терези - гороскоп сумісності в любові і шлюбі
 2. Сумісність жінки-Терезів - образ Улюбленого
 3. Сумісність жінки-Терезів зі знаками Зодіаку
 4. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Телець
 5. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Близнюки
 6. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Рак
 7. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Лев
 8. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Діва
 9. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Терези
 10. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Скорпіон
 11. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Стрілець
 12. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Козеріг
 13. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Водолій
 14. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Риби
 15. Жінка-Терези - сумісність
 16. Сумісність жінки-Терезів - образ Улюбленого
 17. Сумісність жінки-Терезів зі знаками Зодіаку
 18. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Телець
 19. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Близнюки
 20. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Рак
 21. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Лев
 22. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Діва
 23. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Терези
 24. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Скорпіон
 25. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Стрілець
 26. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Козеріг
 27. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Водолій
 28. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Риби
 29. Жінка-Терези - сумісність
 30. Сумісність жінки-Терезів - образ Улюбленого
 31. Сумісність жінки-Терезів зі знаками Зодіаку
 32. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Телець
 33. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Близнюки
 34. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Рак
 35. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Лев
 36. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Діва
 37. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Терези
 38. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Скорпіон
 39. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Стрілець
 40. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Козеріг
 41. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Водолій
 42. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Риби
 43. Жінка-Терези - сумісність
 44. Сумісність жінки-Терезів - образ Улюбленого
 45. Сумісність жінки-Терезів зі знаками Зодіаку
 46. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Телець
 47. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Близнюки
 48. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Рак
 49. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Лев
 50. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Діва
 51. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Терези
 52. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Скорпіон
 53. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Стрілець
 54. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Козеріг
 55. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Водолій
 56. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Риби
 57. Жінка-Терези - сумісність
 58. Сумісність жінки-Терезів - образ Улюбленого
 59. Сумісність жінки-Терезів зі знаками Зодіаку
 60. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Телець
 61. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Близнюки
 62. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Рак
 63. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Лев
 64. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Діва
 65. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Терези
 66. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Скорпіон
 67. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Стрілець
 68. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Козеріг
 69. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Водолій
 70. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Риби

Жінка-Терези - сумісність

Жінка-Терези - гороскоп сумісності в любові і шлюбі

Жінка-Терези - гороскоп сумісності в любові і шлюбі

Істинне дитя Венери, жінка-Терези закохана в саму думку про те, що її люблять. Тому нерідко вона розігрує тонкий любовний спектакль, прагнучи зачарувати партнера.

За гороскопом сумісності жінка-Терези не відноситься до розряду тих розпещених дамочок, яким подобається висіти на шиї у чоловіка. Завдяки своїй логічності, розуму, ерудиції їй добре вдається робити кар'єру, при цьому всі її «чоловічі» якості дивним чином поєднуються у неї з підкресленою жіночністю.

Настрій такий жінки змінюється щохвилини, вона чекає від оточуючих, що вони будуть вгадувати її бажання. Дама-Терези завжди шукає ідеального супутника, але не розуміє, що він існує тільки в її уяві.

При сумісності жінка-Терези розраховує, що коханий стане гідною оправою, в якій вона буде діамантом. Саме тому багато жінок-Терези вибирають чоловіків набагато старше себе.

Коли роман загасає, вони намагаються перевести відносини в дружні. Терези не люблять втрачати прихильників . Ну а якщо ви не збираєтеся з нею розлучатися, жінка-Терези стане чарівною дружиною, талановитою, товариською і чарівною.

Іноді навіть здається, що Терези, прекрасно знаючи про те, що чоловіки бояться розумних жінок, спеціально надягають на себе маску витонченого квіточки.

Дійсно, вона здатна годинами щебетати про що завгодно - від політики до моди останнього сезону, - і тільки якщо у вас знайдуться сили прислухатися, ви з подивом зрозумієте, що її міркування розумні і точні. Про все на світі у жінки-Терезів знайдеться що сказати, і тому вона з задоволенням вступає в диспути і суперечки, забуваючи про час і відчуваючи насолоду від самого процесу.

До весілля ви можете розчулюватися того, що в цих суперечках останнє слово завжди залишається за вами. Однак, коли Ваги стане вашою дружиною, ви з подивом виявите, що ролі змінилися. Ваги прекрасно вміють розкласти все по поличках і змусити співрозмовника (тобто вас) погодитися з собою, просто поки у неї на пальці немає обручки, вона розсудливо це приховує.

У шлюбі її вміння аналізувати виявиться для вас дуже корисним. Частіше розповідайте їй про те, що відбувається на роботі, і обов'язково прислухайтеся до її порад - вони по-справжньому цінні. Незважаючи на те, що ваш будинок може бути схожий на квітковий магазин, на те, що ваша дружина любить обсипати вас ласкавими прізвиськами і поцілунками навіть при сторонніх, на те, що вона здатна годинами базікати по телефону і обожнює солодкі пончики, пам'ятайте, що ця гарненька голівка вміє ще й чудово мислити.

мабуть, в цьому відношенні жінка-Терези унікальна . Вам навіть може здаватися, що у вас не одна, а цілих дві дружини. Одна - природжена домогосподарка, зі смаком і з задоволенням наводить в будинку затишок. Інша - самостійна бізнес-вумен, яка не боїться важкої роботи, аби в сім'ї був достаток. Це знаходить відображення навіть в різноманітному гардеробі жінки-Терезів: на роботі вона вважає за краще практичні джинси і взуття на низьких підборах, в той час як в театрі буде хизуватися в карколомному плаття, на шпильках.

Від природи жінка-Терези тягнеться до прекрасного в усіх його проявах, ось чому кращий спосіб доглядати за нею - це частіше водити на виставки та вистави. Після заміжжя ви оціните тонкий смак Терезів, що виявляється і в умінні смачно готувати, і в прекрасно підібраних меблів, і в її здатності буквально зачарувати гостей. Ваш будинок завжди буде смачно пахнути, мати гарний вигляд і тішити слух тихою музикою.

При сумісності в любові і шлюбі для жінки-Терезів ви - найголовніше всіх в її житті, тому до ролі матері вона відноситься досить спокійно. Дитина ніколи не стане центром її маленької всесвіту, оскільки це місце вже міцно зайняли ви. Як мати, вона вміє проявити і ласку, і строгість і зробить все для того, щоб ваш батьківський авторитет був непорушний.

Жінка-Терези ласкава і ніжна. В її домі панують мир, спокій і затишок, і поряд з нею так легко забути про будь-які турботи. Тільки вона після роботи зробить вам чудовий розслабляючий масаж і приготує ванну з рожевими пелюстками. І вже потім, лежачи в теплому ліжку, на вершині блаженства, ви розповісте їй про свої проблеми, які, коли вона з вами поруч, здадуться вам такими смішними.

Сумісність жінки-Терезів - образ Улюбленого

За сумісності жінки-Терезів - ідеальний чоловік для неї - такий собі супермен: справжнім атлетом, красивий, розумний, до того ж відмінно контролює свої думки і почуття. І, крім того, закоханий в неї до нестями і щиро вважає її винятковою. Якщо всі ці умови будуть виконані, жінка-Терези знайде своє щастя.

Сумісність жінки-Терезів зі знаками Зодіаку

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Овен

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Овен

За сумісності жінки-Терезів і Овна-чоловіки - вони дуже часто зачаровуються один одним з перших хвилин знайомства. У цьому союзі чоловік-Овен зустрічається зі своїм антиподом з протилежного знака Зодіаку Терезів. Незважаючи на те, що обидва партнери по своїм душевним складом абсолютно різні, що у них існують ґрунтовні протиріччя в багатьох сферах і галузях життя, з найрізноманітніших питань і проблем, вони, як це підтверджує статистика багатьох країн світу, дуже часто вступають в шлюбний союз .

Відносини цієї пари - вічна боротьба: любов-битва, любов-протистояння. У них все з надлишком, всього через край - і пристрасті, і амбіцій, і суперництва, і бажання бути першим ... >> Жінка-Терези - чоловік-Овен

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Телець

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Телець

За сумісності жінки-Терезів і Тельця-чоловіка - ця пара нагадує несхожих один на одного дітей-двійнят: такі різні, але такі рідні і невловимо схожі. Їх союз можна назвати об'єднанням двох справжніх естетів і гурманів. Любов до комфорту і задоволень зближує чоловіка-Тельця і ​​чуттєву жінку-Терези, в спільному житті проявляючись буквально у всьому - від їх загальної любові смачно поїсти до бажання володіти гарними речами і вміння доставляти один одному задоволення в ліжку. Все це сприяє створенню міцних і довготривалих, гармонійних відносин, адже так приємно, коли з близькою людиною пов'язує не тільки вирішення нагальних проблем, а й уміння отримувати від життя радість навіть у дрібницях ... >> Жінка-Терези - чоловік-Телець

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Близнюки

За сумісності жінки-Терезів і Близнюків-чоловіки - ця пара дуже гармонійна За сумісності жінки-Терезів і Близнюків-чоловіки - ця пара дуже гармонійна. Їхні стосунки починаються і розвиваються легко і невимушено.

Непостійного чоловіка-близнюків важко назвати знаком, прагнуть до сімейного життя, але в даному союзі він близький до цього, як ніколи. Вони з Терезами хоча і не дуже схожі, але іноді бачать один в одному власне відображення. Жінка-Терези з своєї частою зміною настрою і суперечливими почуттями зрозуміла чоловікові-Близнюкам, як жоден інший знак, і для обох таке взаєморозуміння - рідкість ... >> Жінка-Терези - чоловік-Близнюки

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Рак

За сумісності жінки-Терезів і Рака-чоловіки - у кожного партнера в цьому союзі є можливість відчути себе ловцем перлів За сумісності жінки-Терезів і Рака-чоловіки - у кожного партнера в цьому союзі є можливість відчути себе ловцем перлів. Після важкої праці, перешкод і напруги вони можуть, якщо пощастить, добути прекрасну перлину істинної любові. Але, звичайно, є і ризик залишитися ні з чим.

Чоловік-Рак обережний, а жінка-Терези суперечлива і часом сама не знає, чого хоче, саме тому такий союз зустрічається нечасто. Втім, у чутливого чоловіка-Рака і велелюбний жінки-Терезів є чимало приємних точок дотику, проте нерішучість обох накладає відбиток на всю їх спільне життя ... >> Жінка-Терези - чоловік-Рак

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Лев

За сумісності жінки-Терезів і Льва-чоловіки - ця пара буквально створені для довгого і щасливого спільного життя За сумісності жінки-Терезів і Льва-чоловіки - ця пара буквально створені для довгого і щасливого спільного життя. Обидва гарні, царствених, і їх просто неможливо не помітити, де б вони не з'явилися. Навколишні люди прагнуть до спілкування з ними, так як в обох тепле приємне поведінку, вони ввічливі і мають хороші манери.

За відомостями статистичних даних, у шлюбного союзу між чоловіком-Левом і жінкою-Терези найнижчий відсоток розлучень. У них прекрасне взаєморозуміння, інтерес один до одного з'являється при перших же хвилинах знайомства. Спільне життя пари Ваги-Лев сповнена радості і щастя, душевної теплоти і взаєморозуміння. Партнери швидко і легко звикають один до одного, закохуються й разом ідуть на підйом ... >> Жінка-Терези - чоловік-Лев

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Діва

За сумісності жінки-Терезів і Діви-чоловіки - у цієї пари не дуже гарна сумісність і найчастіше їх об'єднує різниця в характерах і здібностях: у одного є те, чого не вистачає другого За сумісності жінки-Терезів і Діви-чоловіки - у цієї пари не дуже гарна сумісність і найчастіше їх об'єднує різниця в характерах і здібностях: у одного є те, чого не вистачає другого. Вони доповнюють один одного і вчаться один у одного.

Жінка-Терези дуже незалежна, її почуття занадто суперечливі, і з часом вона нерідко починає перейматися сімейними узами з передбачуваним і надто раціональним чоловіком-Дівою. З іншого боку, розлучення для жінки-Терезів - занадто серйозний крок, на який вона, в силу свого характеру, може так ніколи і не зважитися. Через це бувають ситуації, коли шлюб Діви і Терезів існує лише в силу інерції і звички ... >> Жінка-Терези - чоловік-Діва

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Терези

У цього союзу є всі передумови до того, щоб опинитися довготривалим і міцним У цього союзу є всі передумови до того, щоб опинитися довготривалим і міцним. В одні одних суперечливі Ваги знаходять своє друге «я». За сумісності жінки-Терезів і Терезів-чоловіки - у них хороше взаєморозуміння і прекрасна сексуальна сумісність. Вони прекрасно розуміють думки почуття і устремління один одного. Але, є і мінус в цьому шлюбі - їх емоції по силі теж не поступаються один одному.

У побуті вони можуть вилитися в конфлікти, які, однак, рідко призводять до розриву. Для вдумливих Терезів потрібен дуже серйозний привід, щоб наважитися на розлучення. Саме тому, якщо Терези чекають від цього союзу не тільки довгострокових, але і комфортних відносин, їм слід навчитися йти на компроміси і частіше один одному поступатися ... >> Жінка-Терези - чоловік-Терези

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Скорпіон

За сумісності жінки-Терезів і Скорпіона-чоловіки - цей союз нагадує битву льоду і полум'я За сумісності жінки-Терезів і Скорпіона-чоловіки - цей союз нагадує битву льоду і полум'я. Витончена, світська жінка-Терези неймовірна, бажана для темпераментного, сильного і чуттєвого чоловіки-Скорпіона.

У парі Ваги-Скорпіон постійно вирує загострення пристрастей. І жінка-Терези і чоловік-Скорпіон вміють контролювати себе, обидва - успішні маніпулятори, а взаємне тяжіння перетворює їх боротьбу в вишукане еротичне дійство ... >> Жінка-Терези - чоловік-Скорпіон

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Стрілець

За сумісності жінки-Терезів і Стрільця-чоловіки - вони утворюють прекрасну пару За сумісності жінки-Терезів і Стрільця-чоловіки - вони утворюють прекрасну пару. Їхні стосунки наповнені гармонією, взаєморозумінням і любов'ю один до одного. Чоловік-Стрілець найідеальніший партнер для жінки-Терезів з усього Знака Зодіаку. Те ж саме можна сказати і про жінку-Терезах для чоловіка-Стрільця. Разом вони можуть домогтися приголомшливих результатів і підкорити не одну вершину.

Емоційність жінки-Терезів і темперамент чоловіка-Стрільця дають цій парі прекрасну сумісність в сексуальних відносинах. В інших сферах життя партнери, як правило, теж добре знаходять спільну мову: мінлива жінка-Терези, як ніхто, здатна зрозуміти непостійного чоловіка-Стрільця, він же в свою чергу не тисне на неї, чому жінка-Терези дуже вдячна ... >> Жінка-Терези - чоловік-Стрілець

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Козеріг

За сумісності жінки-Терезів і Козерога-чоловіки - сімейний союз між ними є одним з найскладніших спілок За сумісності жінки-Терезів і Козерога-чоловіки - сімейний союз між ними є одним з найскладніших спілок.

Якщо жінка-Терези в роздумах, кого вибрати з шанувальників, то їй варто зробити вибір не користь чоловіка-Козерога. Якщо ж відносини Ваги-Козеріг вже склалися і любов прийшла, то жінці-Терезам слід бути готовою до того, що їй доведеться докласти чимало зусиль, щоб зберегти цей шлюб ... >> Жінка-Терези - чоловік-Козеріг

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Водолій

За сумісності жінки-Терезів і Водолія-чоловіки - в їх сімейному союзі немає особливої ​​душевної теплоти і комфорту, але також в ньому немає і сильного напруження і невдоволення один одним За сумісності жінки-Терезів і Водолія-чоловіки - в їх сімейному союзі немає особливої ​​душевної теплоти і комфорту, але також в ньому немає і сильного напруження і невдоволення один одним.

Обидва партнери не прагнуть переробити або якось натиснути на свою половину. Між ними складаються рівноправні, поважні і доброзичливі відносини .... >> Жінка-Терези - чоловік-Водолій

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Риби

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Риби

За сумісності жінки-Терезів і Риби-чоловіки - відносини в цій парі можуть скластися непогано. Обох партнерів об'єднує любов до прекрасного. Жінка-Терези в цьому союзі отримує від чоловіка-Риби так багато теплоти і ніжності, ласкавих слів і уваги, як, мабуть, ні від кого іншого з усіх знаків Зодіаку. А чоловік-Риби в союзі з жінкою-Терези знаходить тиху, затишну гавань.

Сварки в парі Ваги-Риби починаються через гроші. Чоловік-риби звичайно не вміє заробляти гроші. Виняток становлять лише ті, які знайшли своє покликання. А жінка-Терези звикла жити з комфортом, і не готова обмежуватися малим. У стабільній обстановці вона сама вміє непогано заробляти. Але, якщо сталася криза - вона безпорадна. І, крім цього, ще й чоловік-Риби не може виявитися їй підтримку. Тому часто пари жінка-Терези і чоловік-Риби розпадаються в період фінансових криз ... >> Жінка-Терези - чоловік-Риби

Жінка-Терези - сумісність

Жінка-Терези - гороскоп сумісності в любові і шлюбі

Жінка-Терези - гороскоп сумісності в любові і шлюбі

Істинне дитя Венери, жінка-Терези закохана в саму думку про те, що її люблять. Тому нерідко вона розігрує тонкий любовний спектакль, прагнучи зачарувати партнера.

За гороскопом сумісності жінка-Терези не відноситься до розряду тих розпещених дамочок, яким подобається висіти на шиї у чоловіка. Завдяки своїй логічності, розуму, ерудиції їй добре вдається робити кар'єру, при цьому всі її «чоловічі» якості дивним чином поєднуються у неї з підкресленою жіночністю.

Настрій такий жінки змінюється щохвилини, вона чекає від оточуючих, що вони будуть вгадувати її бажання. Дама-Терези завжди шукає ідеального супутника, але не розуміє, що він існує тільки в її уяві.

При сумісності жінка-Терези розраховує, що коханий стане гідною оправою, в якій вона буде діамантом. Саме тому багато жінок-Терези вибирають чоловіків набагато старше себе.

Коли роман загасає, вони намагаються перевести відносини в дружні. Терези не люблять втрачати прихильників . Ну а якщо ви не збираєтеся з нею розлучатися, жінка-Терези стане чарівною дружиною, талановитою, товариською і чарівною.

Іноді навіть здається, що Терези, прекрасно знаючи про те, що чоловіки бояться розумних жінок, спеціально надягають на себе маску витонченого квіточки.

Дійсно, вона здатна годинами щебетати про що завгодно - від політики до моди останнього сезону, - і тільки якщо у вас знайдуться сили прислухатися, ви з подивом зрозумієте, що її міркування розумні і точні. Про все на світі у жінки-Терезів знайдеться що сказати, і тому вона з задоволенням вступає в диспути і суперечки, забуваючи про час і відчуваючи насолоду від самого процесу.

До весілля ви можете розчулюватися того, що в цих суперечках останнє слово завжди залишається за вами. Однак, коли Ваги стане вашою дружиною, ви з подивом виявите, що ролі змінилися. Ваги прекрасно вміють розкласти все по поличках і змусити співрозмовника (тобто вас) погодитися з собою, просто поки у неї на пальці немає обручки, вона розсудливо це приховує.

У шлюбі її вміння аналізувати виявиться для вас дуже корисним. Частіше розповідайте їй про те, що відбувається на роботі, і обов'язково прислухайтеся до її порад - вони по-справжньому цінні. Незважаючи на те, що ваш будинок може бути схожий на квітковий магазин, на те, що ваша дружина любить обсипати вас ласкавими прізвиськами і поцілунками навіть при сторонніх, на те, що вона здатна годинами базікати по телефону і обожнює солодкі пончики, пам'ятайте, що ця гарненька голівка вміє ще й чудово мислити.

мабуть, в цьому відношенні жінка-Терези унікальна . Вам навіть може здаватися, що у вас не одна, а цілих дві дружини. Одна - природжена домогосподарка, зі смаком і з задоволенням наводить в будинку затишок. Інша - самостійна бізнес-вумен, яка не боїться важкої роботи, аби в сім'ї був достаток. Це знаходить відображення навіть в різноманітному гардеробі жінки-Терезів: на роботі вона вважає за краще практичні джинси і взуття на низьких підборах, в той час як в театрі буде хизуватися в карколомному плаття, на шпильках.

Від природи жінка-Терези тягнеться до прекрасного в усіх його проявах, ось чому кращий спосіб доглядати за нею - це частіше водити на виставки та вистави. Після заміжжя ви оціните тонкий смак Терезів, що виявляється і в умінні смачно готувати, і в прекрасно підібраних меблів, і в її здатності буквально зачарувати гостей. Ваш будинок завжди буде смачно пахнути, мати гарний вигляд і тішити слух тихою музикою.

При сумісності в любові і шлюбі для жінки-Терезів ви - найголовніше всіх в її житті, тому до ролі матері вона відноситься досить спокійно. Дитина ніколи не стане центром її маленької всесвіту, оскільки це місце вже міцно зайняли ви. Як мати, вона вміє проявити і ласку, і строгість і зробить все для того, щоб ваш батьківський авторитет був непорушний.

Жінка-Терези ласкава і ніжна. В її домі панують мир, спокій і затишок, і поряд з нею так легко забути про будь-які турботи. Тільки вона після роботи зробить вам чудовий розслабляючий масаж і приготує ванну з рожевими пелюстками. І вже потім, лежачи в теплому ліжку, на вершині блаженства, ви розповісте їй про свої проблеми, які, коли вона з вами поруч, здадуться вам такими смішними.

Сумісність жінки-Терезів - образ Улюбленого

За сумісності жінки-Терезів - ідеальний чоловік для неї - такий собі супермен: справжнім атлетом, красивий, розумний, до того ж відмінно контролює свої думки і почуття. І, крім того, закоханий в неї до нестями і щиро вважає її винятковою. Якщо всі ці умови будуть виконані, жінка-Терези знайде своє щастя.

Сумісність жінки-Терезів зі знаками Зодіаку

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Овен

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Овен

За сумісності жінки-Терезів і Овна-чоловіки - вони дуже часто зачаровуються один одним з перших хвилин знайомства. У цьому союзі чоловік-Овен зустрічається зі своїм антиподом з протилежного знака Зодіаку Терезів. Незважаючи на те, що обидва партнери по своїм душевним складом абсолютно різні, що у них існують ґрунтовні протиріччя в багатьох сферах і галузях життя, з найрізноманітніших питань і проблем, вони, як це підтверджує статистика багатьох країн світу, дуже часто вступають в шлюбний союз .

Відносини цієї пари - вічна боротьба: любов-битва, любов-протистояння. У них все з надлишком, всього через край - і пристрасті, і амбіцій, і суперництва, і бажання бути першим ... >> Жінка-Терези - чоловік-Овен

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Телець

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Телець

За сумісності жінки-Терезів і Тельця-чоловіка - ця пара нагадує несхожих один на одного дітей-двійнят: такі різні, але такі рідні і невловимо схожі. Їх союз можна назвати об'єднанням двох справжніх естетів і гурманів. Любов до комфорту і задоволень зближує чоловіка-Тельця і ​​чуттєву жінку-Терези, в спільному житті проявляючись буквально у всьому - від їх загальної любові смачно поїсти до бажання володіти гарними речами і вміння доставляти один одному задоволення в ліжку. Все це сприяє створенню міцних і довготривалих, гармонійних відносин, адже так приємно, коли з близькою людиною пов'язує не тільки вирішення нагальних проблем, а й уміння отримувати від життя радість навіть у дрібницях ... >> Жінка-Терези - чоловік-Телець

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Близнюки

За сумісності жінки-Терезів і Близнюків-чоловіки - ця пара дуже гармонійна За сумісності жінки-Терезів і Близнюків-чоловіки - ця пара дуже гармонійна. Їхні стосунки починаються і розвиваються легко і невимушено.

Непостійного чоловіка-близнюків важко назвати знаком, прагнуть до сімейного життя, але в даному союзі він близький до цього, як ніколи. Вони з Терезами хоча і не дуже схожі, але іноді бачать один в одному власне відображення. Жінка-Терези з своєї частою зміною настрою і суперечливими почуттями зрозуміла чоловікові-Близнюкам, як жоден інший знак, і для обох таке взаєморозуміння - рідкість ... >> Жінка-Терези - чоловік-Близнюки

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Рак

За сумісності жінки-Терезів і Рака-чоловіки - у кожного партнера в цьому союзі є можливість відчути себе ловцем перлів За сумісності жінки-Терезів і Рака-чоловіки - у кожного партнера в цьому союзі є можливість відчути себе ловцем перлів. Після важкої праці, перешкод і напруги вони можуть, якщо пощастить, добути прекрасну перлину істинної любові. Але, звичайно, є і ризик залишитися ні з чим.

Чоловік-Рак обережний, а жінка-Терези суперечлива і часом сама не знає, чого хоче, саме тому такий союз зустрічається нечасто. Втім, у чутливого чоловіка-Рака і велелюбний жінки-Терезів є чимало приємних точок дотику, проте нерішучість обох накладає відбиток на всю їх спільне життя ... >> Жінка-Терези - чоловік-Рак

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Лев

За сумісності жінки-Терезів і Льва-чоловіки - ця пара буквально створені для довгого і щасливого спільного життя За сумісності жінки-Терезів і Льва-чоловіки - ця пара буквально створені для довгого і щасливого спільного життя. Обидва гарні, царствених, і їх просто неможливо не помітити, де б вони не з'явилися. Навколишні люди прагнуть до спілкування з ними, так як в обох тепле приємне поведінку, вони ввічливі і мають хороші манери.

За відомостями статистичних даних, у шлюбного союзу між чоловіком-Левом і жінкою-Терези найнижчий відсоток розлучень. У них прекрасне взаєморозуміння, інтерес один до одного з'являється при перших же хвилинах знайомства. Спільне життя пари Ваги-Лев сповнена радості і щастя, душевної теплоти і взаєморозуміння. Партнери швидко і легко звикають один до одного, закохуються й разом ідуть на підйом ... >> Жінка-Терези - чоловік-Лев

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Діва

За сумісності жінки-Терезів і Діви-чоловіки - у цієї пари не дуже гарна сумісність і найчастіше їх об'єднує різниця в характерах і здібностях: у одного є те, чого не вистачає другого За сумісності жінки-Терезів і Діви-чоловіки - у цієї пари не дуже гарна сумісність і найчастіше їх об'єднує різниця в характерах і здібностях: у одного є те, чого не вистачає другого. Вони доповнюють один одного і вчаться один у одного.

Жінка-Терези дуже незалежна, її почуття занадто суперечливі, і з часом вона нерідко починає перейматися сімейними узами з передбачуваним і надто раціональним чоловіком-Дівою. З іншого боку, розлучення для жінки-Терезів - занадто серйозний крок, на який вона, в силу свого характеру, може так ніколи і не зважитися. Через це бувають ситуації, коли шлюб Діви і Терезів існує лише в силу інерції і звички ... >> Жінка-Терези - чоловік-Діва

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Терези

У цього союзу є всі передумови до того, щоб опинитися довготривалим і міцним У цього союзу є всі передумови до того, щоб опинитися довготривалим і міцним. В одні одних суперечливі Ваги знаходять своє друге «я». За сумісності жінки-Терезів і Терезів-чоловіки - у них хороше взаєморозуміння і прекрасна сексуальна сумісність. Вони прекрасно розуміють думки почуття і устремління один одного. Але, є і мінус в цьому шлюбі - їх емоції по силі теж не поступаються один одному.

У побуті вони можуть вилитися в конфлікти, які, однак, рідко призводять до розриву. Для вдумливих Терезів потрібен дуже серйозний привід, щоб наважитися на розлучення. Саме тому, якщо Терези чекають від цього союзу не тільки довгострокових, але і комфортних відносин, їм слід навчитися йти на компроміси і частіше один одному поступатися ... >> Жінка-Терези - чоловік-Терези

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Скорпіон

За сумісності жінки-Терезів і Скорпіона-чоловіки - цей союз нагадує битву льоду і полум'я За сумісності жінки-Терезів і Скорпіона-чоловіки - цей союз нагадує битву льоду і полум'я. Витончена, світська жінка-Терези неймовірна, бажана для темпераментного, сильного і чуттєвого чоловіки-Скорпіона.

У парі Ваги-Скорпіон постійно вирує загострення пристрастей. І жінка-Терези і чоловік-Скорпіон вміють контролювати себе, обидва - успішні маніпулятори, а взаємне тяжіння перетворює їх боротьбу в вишукане еротичне дійство ... >> Жінка-Терези - чоловік-Скорпіон

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Стрілець

За сумісності жінки-Терезів і Стрільця-чоловіки - вони утворюють прекрасну пару За сумісності жінки-Терезів і Стрільця-чоловіки - вони утворюють прекрасну пару. Їхні стосунки наповнені гармонією, взаєморозумінням і любов'ю один до одного. Чоловік-Стрілець найідеальніший партнер для жінки-Терезів з усього Знака Зодіаку. Те ж саме можна сказати і про жінку-Терезах для чоловіка-Стрільця. Разом вони можуть домогтися приголомшливих результатів і підкорити не одну вершину.

Емоційність жінки-Терезів і темперамент чоловіка-Стрільця дають цій парі прекрасну сумісність в сексуальних відносинах. В інших сферах життя партнери, як правило, теж добре знаходять спільну мову: мінлива жінка-Терези, як ніхто, здатна зрозуміти непостійного чоловіка-Стрільця, він же в свою чергу не тисне на неї, чому жінка-Терези дуже вдячна ... >> Жінка-Терези - чоловік-Стрілець

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Козеріг

За сумісності жінки-Терезів і Козерога-чоловіки - сімейний союз між ними є одним з найскладніших спілок За сумісності жінки-Терезів і Козерога-чоловіки - сімейний союз між ними є одним з найскладніших спілок.

Якщо жінка-Терези в роздумах, кого вибрати з шанувальників, то їй варто зробити вибір не користь чоловіка-Козерога. Якщо ж відносини Ваги-Козеріг вже склалися і любов прийшла, то жінці-Терезам слід бути готовою до того, що їй доведеться докласти чимало зусиль, щоб зберегти цей шлюб ... >> Жінка-Терези - чоловік-Козеріг

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Водолій

За сумісності жінки-Терезів і Водолія-чоловіки - в їх сімейному союзі немає особливої ​​душевної теплоти і комфорту, але також в ньому немає і сильного напруження і невдоволення один одним За сумісності жінки-Терезів і Водолія-чоловіки - в їх сімейному союзі немає особливої ​​душевної теплоти і комфорту, але також в ньому немає і сильного напруження і невдоволення один одним.

Обидва партнери не прагнуть переробити або якось натиснути на свою половину. Між ними складаються рівноправні, поважні і доброзичливі відносини .... >> Жінка-Терези - чоловік-Водолій

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Риби

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Риби

За сумісності жінки-Терезів і Риби-чоловіки - відносини в цій парі можуть скластися непогано. Обох партнерів об'єднує любов до прекрасного. Жінка-Терези в цьому союзі отримує від чоловіка-Риби так багато теплоти і ніжності, ласкавих слів і уваги, як, мабуть, ні від кого іншого з усіх знаків Зодіаку. А чоловік-Риби в союзі з жінкою-Терези знаходить тиху, затишну гавань.

Сварки в парі Ваги-Риби починаються через гроші. Чоловік-риби звичайно не вміє заробляти гроші. Виняток становлять лише ті, які знайшли своє покликання. А жінка-Терези звикла жити з комфортом, і не готова обмежуватися малим. У стабільній обстановці вона сама вміє непогано заробляти. Але, якщо сталася криза - вона безпорадна. І, крім цього, ще й чоловік-Риби не може виявитися їй підтримку. Тому часто пари жінка-Терези і чоловік-Риби розпадаються в період фінансових криз ... >> Жінка-Терези - чоловік-Риби

Жінка-Терези - сумісність

Жінка-Терези - гороскоп сумісності в любові і шлюбі

Жінка-Терези - гороскоп сумісності в любові і шлюбі

Істинне дитя Венери, жінка-Терези закохана в саму думку про те, що її люблять. Тому нерідко вона розігрує тонкий любовний спектакль, прагнучи зачарувати партнера.

За гороскопом сумісності жінка-Терези не відноситься до розряду тих розпещених дамочок, яким подобається висіти на шиї у чоловіка. Завдяки своїй логічності, розуму, ерудиції їй добре вдається робити кар'єру, при цьому всі її «чоловічі» якості дивним чином поєднуються у неї з підкресленою жіночністю.

Настрій такий жінки змінюється щохвилини, вона чекає від оточуючих, що вони будуть вгадувати її бажання. Дама-Терези завжди шукає ідеального супутника, але не розуміє, що він існує тільки в її уяві.

При сумісності жінка-Терези розраховує, що коханий стане гідною оправою, в якій вона буде діамантом. Саме тому багато жінок-Терези вибирають чоловіків набагато старше себе.

Коли роман загасає, вони намагаються перевести відносини в дружні. Терези не люблять втрачати прихильників . Ну а якщо ви не збираєтеся з нею розлучатися, жінка-Терези стане чарівною дружиною, талановитою, товариською і чарівною.

Іноді навіть здається, що Терези, прекрасно знаючи про те, що чоловіки бояться розумних жінок, спеціально надягають на себе маску витонченого квіточки.

Дійсно, вона здатна годинами щебетати про що завгодно - від політики до моди останнього сезону, - і тільки якщо у вас знайдуться сили прислухатися, ви з подивом зрозумієте, що її міркування розумні і точні. Про все на світі у жінки-Терезів знайдеться що сказати, і тому вона з задоволенням вступає в диспути і суперечки, забуваючи про час і відчуваючи насолоду від самого процесу.

До весілля ви можете розчулюватися того, що в цих суперечках останнє слово завжди залишається за вами. Однак, коли Ваги стане вашою дружиною, ви з подивом виявите, що ролі змінилися. Ваги прекрасно вміють розкласти все по поличках і змусити співрозмовника (тобто вас) погодитися з собою, просто поки у неї на пальці немає обручки, вона розсудливо це приховує.

У шлюбі її вміння аналізувати виявиться для вас дуже корисним. Частіше розповідайте їй про те, що відбувається на роботі, і обов'язково прислухайтеся до її порад - вони по-справжньому цінні. Незважаючи на те, що ваш будинок може бути схожий на квітковий магазин, на те, що ваша дружина любить обсипати вас ласкавими прізвиськами і поцілунками навіть при сторонніх, на те, що вона здатна годинами базікати по телефону і обожнює солодкі пончики, пам'ятайте, що ця гарненька голівка вміє ще й чудово мислити.

мабуть, в цьому відношенні жінка-Терези унікальна . Вам навіть може здаватися, що у вас не одна, а цілих дві дружини. Одна - природжена домогосподарка, зі смаком і з задоволенням наводить в будинку затишок. Інша - самостійна бізнес-вумен, яка не боїться важкої роботи, аби в сім'ї був достаток. Це знаходить відображення навіть в різноманітному гардеробі жінки-Терезів: на роботі вона вважає за краще практичні джинси і взуття на низьких підборах, в той час як в театрі буде хизуватися в карколомному плаття, на шпильках.

Від природи жінка-Терези тягнеться до прекрасного в усіх його проявах, ось чому кращий спосіб доглядати за нею - це частіше водити на виставки та вистави. Після заміжжя ви оціните тонкий смак Терезів, що виявляється і в умінні смачно готувати, і в прекрасно підібраних меблів, і в її здатності буквально зачарувати гостей. Ваш будинок завжди буде смачно пахнути, мати гарний вигляд і тішити слух тихою музикою.

При сумісності в любові і шлюбі для жінки-Терезів ви - найголовніше всіх в її житті, тому до ролі матері вона відноситься досить спокійно. Дитина ніколи не стане центром її маленької всесвіту, оскільки це місце вже міцно зайняли ви. Як мати, вона вміє проявити і ласку, і строгість і зробить все для того, щоб ваш батьківський авторитет був непорушний.

Жінка-Терези ласкава і ніжна. В її домі панують мир, спокій і затишок, і поряд з нею так легко забути про будь-які турботи. Тільки вона після роботи зробить вам чудовий розслабляючий масаж і приготує ванну з рожевими пелюстками. І вже потім, лежачи в теплому ліжку, на вершині блаженства, ви розповісте їй про свої проблеми, які, коли вона з вами поруч, здадуться вам такими смішними.

Сумісність жінки-Терезів - образ Улюбленого

За сумісності жінки-Терезів - ідеальний чоловік для неї - такий собі супермен: справжнім атлетом, красивий, розумний, до того ж відмінно контролює свої думки і почуття. І, крім того, закоханий в неї до нестями і щиро вважає її винятковою. Якщо всі ці умови будуть виконані, жінка-Терези знайде своє щастя.

Сумісність жінки-Терезів зі знаками Зодіаку

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Овен

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Овен

За сумісності жінки-Терезів і Овна-чоловіки - вони дуже часто зачаровуються один одним з перших хвилин знайомства. У цьому союзі чоловік-Овен зустрічається зі своїм антиподом з протилежного знака Зодіаку Терезів. Незважаючи на те, що обидва партнери по своїм душевним складом абсолютно різні, що у них існують ґрунтовні протиріччя в багатьох сферах і галузях життя, з найрізноманітніших питань і проблем, вони, як це підтверджує статистика багатьох країн світу, дуже часто вступають в шлюбний союз .

Відносини цієї пари - вічна боротьба: любов-битва, любов-протистояння. У них все з надлишком, всього через край - і пристрасті, і амбіцій, і суперництва, і бажання бути першим ... >> Жінка-Терези - чоловік-Овен

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Телець

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Телець

За сумісності жінки-Терезів і Тельця-чоловіка - ця пара нагадує несхожих один на одного дітей-двійнят: такі різні, але такі рідні і невловимо схожі. Їх союз можна назвати об'єднанням двох справжніх естетів і гурманів. Любов до комфорту і задоволень зближує чоловіка-Тельця і ​​чуттєву жінку-Терези, в спільному житті проявляючись буквально у всьому - від їх загальної любові смачно поїсти до бажання володіти гарними речами і вміння доставляти один одному задоволення в ліжку. Все це сприяє створенню міцних і довготривалих, гармонійних відносин, адже так приємно, коли з близькою людиною пов'язує не тільки вирішення нагальних проблем, а й уміння отримувати від життя радість навіть у дрібницях ... >> Жінка-Терези - чоловік-Телець

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Близнюки

За сумісності жінки-Терезів і Близнюків-чоловіки - ця пара дуже гармонійна За сумісності жінки-Терезів і Близнюків-чоловіки - ця пара дуже гармонійна. Їхні стосунки починаються і розвиваються легко і невимушено.

Непостійного чоловіка-близнюків важко назвати знаком, прагнуть до сімейного життя, але в даному союзі він близький до цього, як ніколи. Вони з Терезами хоча і не дуже схожі, але іноді бачать один в одному власне відображення. Жінка-Терези з своєї частою зміною настрою і суперечливими почуттями зрозуміла чоловікові-Близнюкам, як жоден інший знак, і для обох таке взаєморозуміння - рідкість ... >> Жінка-Терези - чоловік-Близнюки

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Рак

За сумісності жінки-Терезів і Рака-чоловіки - у кожного партнера в цьому союзі є можливість відчути себе ловцем перлів За сумісності жінки-Терезів і Рака-чоловіки - у кожного партнера в цьому союзі є можливість відчути себе ловцем перлів. Після важкої праці, перешкод і напруги вони можуть, якщо пощастить, добути прекрасну перлину істинної любові. Але, звичайно, є і ризик залишитися ні з чим.

Чоловік-Рак обережний, а жінка-Терези суперечлива і часом сама не знає, чого хоче, саме тому такий союз зустрічається нечасто. Втім, у чутливого чоловіка-Рака і велелюбний жінки-Терезів є чимало приємних точок дотику, проте нерішучість обох накладає відбиток на всю їх спільне життя ... >> Жінка-Терези - чоловік-Рак

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Лев

За сумісності жінки-Терезів і Льва-чоловіки - ця пара буквально створені для довгого і щасливого спільного життя За сумісності жінки-Терезів і Льва-чоловіки - ця пара буквально створені для довгого і щасливого спільного життя. Обидва гарні, царствених, і їх просто неможливо не помітити, де б вони не з'явилися. Навколишні люди прагнуть до спілкування з ними, так як в обох тепле приємне поведінку, вони ввічливі і мають хороші манери.

За відомостями статистичних даних, у шлюбного союзу між чоловіком-Левом і жінкою-Терези найнижчий відсоток розлучень. У них прекрасне взаєморозуміння, інтерес один до одного з'являється при перших же хвилинах знайомства. Спільне життя пари Ваги-Лев сповнена радості і щастя, душевної теплоти і взаєморозуміння. Партнери швидко і легко звикають один до одного, закохуються й разом ідуть на підйом ... >> Жінка-Терези - чоловік-Лев

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Діва

За сумісності жінки-Терезів і Діви-чоловіки - у цієї пари не дуже гарна сумісність і найчастіше їх об'єднує різниця в характерах і здібностях: у одного є те, чого не вистачає другого За сумісності жінки-Терезів і Діви-чоловіки - у цієї пари не дуже гарна сумісність і найчастіше їх об'єднує різниця в характерах і здібностях: у одного є те, чого не вистачає другого. Вони доповнюють один одного і вчаться один у одного.

Жінка-Терези дуже незалежна, її почуття занадто суперечливі, і з часом вона нерідко починає перейматися сімейними узами з передбачуваним і надто раціональним чоловіком-Дівою. З іншого боку, розлучення для жінки-Терезів - занадто серйозний крок, на який вона, в силу свого характеру, може так ніколи і не зважитися. Через це бувають ситуації, коли шлюб Діви і Терезів існує лише в силу інерції і звички ... >> Жінка-Терези - чоловік-Діва

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Терези

У цього союзу є всі передумови до того, щоб опинитися довготривалим і міцним У цього союзу є всі передумови до того, щоб опинитися довготривалим і міцним. В одні одних суперечливі Ваги знаходять своє друге «я». За сумісності жінки-Терезів і Терезів-чоловіки - у них хороше взаєморозуміння і прекрасна сексуальна сумісність. Вони прекрасно розуміють думки почуття і устремління один одного. Але, є і мінус в цьому шлюбі - їх емоції по силі теж не поступаються один одному.

У побуті вони можуть вилитися в конфлікти, які, однак, рідко призводять до розриву. Для вдумливих Терезів потрібен дуже серйозний привід, щоб наважитися на розлучення. Саме тому, якщо Терези чекають від цього союзу не тільки довгострокових, але і комфортних відносин, їм слід навчитися йти на компроміси і частіше один одному поступатися ... >> Жінка-Терези - чоловік-Терези

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Скорпіон

За сумісності жінки-Терезів і Скорпіона-чоловіки - цей союз нагадує битву льоду і полум'я За сумісності жінки-Терезів і Скорпіона-чоловіки - цей союз нагадує битву льоду і полум'я. Витончена, світська жінка-Терези неймовірна, бажана для темпераментного, сильного і чуттєвого чоловіки-Скорпіона.

У парі Ваги-Скорпіон постійно вирує загострення пристрастей. І жінка-Терези і чоловік-Скорпіон вміють контролювати себе, обидва - успішні маніпулятори, а взаємне тяжіння перетворює їх боротьбу в вишукане еротичне дійство ... >> Жінка-Терези - чоловік-Скорпіон

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Стрілець

За сумісності жінки-Терезів і Стрільця-чоловіки - вони утворюють прекрасну пару За сумісності жінки-Терезів і Стрільця-чоловіки - вони утворюють прекрасну пару. Їхні стосунки наповнені гармонією, взаєморозумінням і любов'ю один до одного. Чоловік-Стрілець найідеальніший партнер для жінки-Терезів з усього Знака Зодіаку. Те ж саме можна сказати і про жінку-Терезах для чоловіка-Стрільця. Разом вони можуть домогтися приголомшливих результатів і підкорити не одну вершину.

Емоційність жінки-Терезів і темперамент чоловіка-Стрільця дають цій парі прекрасну сумісність в сексуальних відносинах. В інших сферах життя партнери, як правило, теж добре знаходять спільну мову: мінлива жінка-Терези, як ніхто, здатна зрозуміти непостійного чоловіка-Стрільця, він же в свою чергу не тисне на неї, чому жінка-Терези дуже вдячна ... >> Жінка-Терези - чоловік-Стрілець

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Козеріг

За сумісності жінки-Терезів і Козерога-чоловіки - сімейний союз між ними є одним з найскладніших спілок За сумісності жінки-Терезів і Козерога-чоловіки - сімейний союз між ними є одним з найскладніших спілок.

Якщо жінка-Терези в роздумах, кого вибрати з шанувальників, то їй варто зробити вибір не користь чоловіка-Козерога. Якщо ж відносини Ваги-Козеріг вже склалися і любов прийшла, то жінці-Терезам слід бути готовою до того, що їй доведеться докласти чимало зусиль, щоб зберегти цей шлюб ... >> Жінка-Терези - чоловік-Козеріг

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Водолій

За сумісності жінки-Терезів і Водолія-чоловіки - в їх сімейному союзі немає особливої ​​душевної теплоти і комфорту, але також в ньому немає і сильного напруження і невдоволення один одним За сумісності жінки-Терезів і Водолія-чоловіки - в їх сімейному союзі немає особливої ​​душевної теплоти і комфорту, але також в ньому немає і сильного напруження і невдоволення один одним.

Обидва партнери не прагнуть переробити або якось натиснути на свою половину. Між ними складаються рівноправні, поважні і доброзичливі відносини .... >> Жінка-Терези - чоловік-Водолій

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Риби

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Риби

За сумісності жінки-Терезів і Риби-чоловіки - відносини в цій парі можуть скластися непогано. Обох партнерів об'єднує любов до прекрасного. Жінка-Терези в цьому союзі отримує від чоловіка-Риби так багато теплоти і ніжності, ласкавих слів і уваги, як, мабуть, ні від кого іншого з усіх знаків Зодіаку. А чоловік-Риби в союзі з жінкою-Терези знаходить тиху, затишну гавань.

Сварки в парі Ваги-Риби починаються через гроші. Чоловік-риби звичайно не вміє заробляти гроші. Виняток становлять лише ті, які знайшли своє покликання. А жінка-Терези звикла жити з комфортом, і не готова обмежуватися малим. У стабільній обстановці вона сама вміє непогано заробляти. Але, якщо сталася криза - вона безпорадна. І, крім цього, ще й чоловік-Риби не може виявитися їй підтримку. Тому часто пари жінка-Терези і чоловік-Риби розпадаються в період фінансових криз ... >> Жінка-Терези - чоловік-Риби

Жінка-Терези - сумісність

Жінка-Терези - гороскоп сумісності в любові і шлюбі

Жінка-Терези - гороскоп сумісності в любові і шлюбі

Істинне дитя Венери, жінка-Терези закохана в саму думку про те, що її люблять. Тому нерідко вона розігрує тонкий любовний спектакль, прагнучи зачарувати партнера.

За гороскопом сумісності жінка-Терези не відноситься до розряду тих розпещених дамочок, яким подобається висіти на шиї у чоловіка. Завдяки своїй логічності, розуму, ерудиції їй добре вдається робити кар'єру, при цьому всі її «чоловічі» якості дивним чином поєднуються у неї з підкресленою жіночністю.

Настрій такий жінки змінюється щохвилини, вона чекає від оточуючих, що вони будуть вгадувати її бажання. Дама-Терези завжди шукає ідеального супутника, але не розуміє, що він існує тільки в її уяві.

При сумісності жінка-Терези розраховує, що коханий стане гідною оправою, в якій вона буде діамантом. Саме тому багато жінок-Терези вибирають чоловіків набагато старше себе.

Коли роман загасає, вони намагаються перевести відносини в дружні. Терези не люблять втрачати прихильників . Ну а якщо ви не збираєтеся з нею розлучатися, жінка-Терези стане чарівною дружиною, талановитою, товариською і чарівною.

Іноді навіть здається, що Терези, прекрасно знаючи про те, що чоловіки бояться розумних жінок, спеціально надягають на себе маску витонченого квіточки.

Дійсно, вона здатна годинами щебетати про що завгодно - від політики до моди останнього сезону, - і тільки якщо у вас знайдуться сили прислухатися, ви з подивом зрозумієте, що її міркування розумні і точні. Про все на світі у жінки-Терезів знайдеться що сказати, і тому вона з задоволенням вступає в диспути і суперечки, забуваючи про час і відчуваючи насолоду від самого процесу.

До весілля ви можете розчулюватися того, що в цих суперечках останнє слово завжди залишається за вами. Однак, коли Ваги стане вашою дружиною, ви з подивом виявите, що ролі змінилися. Ваги прекрасно вміють розкласти все по поличках і змусити співрозмовника (тобто вас) погодитися з собою, просто поки у неї на пальці немає обручки, вона розсудливо це приховує.

У шлюбі її вміння аналізувати виявиться для вас дуже корисним. Частіше розповідайте їй про те, що відбувається на роботі, і обов'язково прислухайтеся до її порад - вони по-справжньому цінні. Незважаючи на те, що ваш будинок може бути схожий на квітковий магазин, на те, що ваша дружина любить обсипати вас ласкавими прізвиськами і поцілунками навіть при сторонніх, на те, що вона здатна годинами базікати по телефону і обожнює солодкі пончики, пам'ятайте, що ця гарненька голівка вміє ще й чудово мислити.

мабуть, в цьому відношенні жінка-Терези унікальна . Вам навіть може здаватися, що у вас не одна, а цілих дві дружини. Одна - природжена домогосподарка, зі смаком і з задоволенням наводить в будинку затишок. Інша - самостійна бізнес-вумен, яка не боїться важкої роботи, аби в сім'ї був достаток. Це знаходить відображення навіть в різноманітному гардеробі жінки-Терезів: на роботі вона вважає за краще практичні джинси і взуття на низьких підборах, в той час як в театрі буде хизуватися в карколомному плаття, на шпильках.

Від природи жінка-Терези тягнеться до прекрасного в усіх його проявах, ось чому кращий спосіб доглядати за нею - це частіше водити на виставки та вистави. Після заміжжя ви оціните тонкий смак Терезів, що виявляється і в умінні смачно готувати, і в прекрасно підібраних меблів, і в її здатності буквально зачарувати гостей. Ваш будинок завжди буде смачно пахнути, мати гарний вигляд і тішити слух тихою музикою.

При сумісності в любові і шлюбі для жінки-Терезів ви - найголовніше всіх в її житті, тому до ролі матері вона відноситься досить спокійно. Дитина ніколи не стане центром її маленької всесвіту, оскільки це місце вже міцно зайняли ви. Як мати, вона вміє проявити і ласку, і строгість і зробить все для того, щоб ваш батьківський авторитет був непорушний.

Жінка-Терези ласкава і ніжна. В її домі панують мир, спокій і затишок, і поряд з нею так легко забути про будь-які турботи. Тільки вона після роботи зробить вам чудовий розслабляючий масаж і приготує ванну з рожевими пелюстками. І вже потім, лежачи в теплому ліжку, на вершині блаженства, ви розповісте їй про свої проблеми, які, коли вона з вами поруч, здадуться вам такими смішними.

Сумісність жінки-Терезів - образ Улюбленого

За сумісності жінки-Терезів - ідеальний чоловік для неї - такий собі супермен: справжнім атлетом, красивий, розумний, до того ж відмінно контролює свої думки і почуття. І, крім того, закоханий в неї до нестями і щиро вважає її винятковою. Якщо всі ці умови будуть виконані, жінка-Терези знайде своє щастя.

Сумісність жінки-Терезів зі знаками Зодіаку

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Овен

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Овен

За сумісності жінки-Терезів і Овна-чоловіки - вони дуже часто зачаровуються один одним з перших хвилин знайомства. У цьому союзі чоловік-Овен зустрічається зі своїм антиподом з протилежного знака Зодіаку Терезів. Незважаючи на те, що обидва партнери по своїм душевним складом абсолютно різні, що у них існують ґрунтовні протиріччя в багатьох сферах і галузях життя, з найрізноманітніших питань і проблем, вони, як це підтверджує статистика багатьох країн світу, дуже часто вступають в шлюбний союз .

Відносини цієї пари - вічна боротьба: любов-битва, любов-протистояння. У них все з надлишком, всього через край - і пристрасті, і амбіцій, і суперництва, і бажання бути першим ... >> Жінка-Терези - чоловік-Овен

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Телець

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Телець

За сумісності жінки-Терезів і Тельця-чоловіка - ця пара нагадує несхожих один на одного дітей-двійнят: такі різні, але такі рідні і невловимо схожі. Їх союз можна назвати об'єднанням двох справжніх естетів і гурманів. Любов до комфорту і задоволень зближує чоловіка-Тельця і ​​чуттєву жінку-Терези, в спільному житті проявляючись буквально у всьому - від їх загальної любові смачно поїсти до бажання володіти гарними речами і вміння доставляти один одному задоволення в ліжку. Все це сприяє створенню міцних і довготривалих, гармонійних відносин, адже так приємно, коли з близькою людиною пов'язує не тільки вирішення нагальних проблем, а й уміння отримувати від життя радість навіть у дрібницях ... >> Жінка-Терези - чоловік-Телець

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Близнюки

За сумісності жінки-Терезів і Близнюків-чоловіки - ця пара дуже гармонійна За сумісності жінки-Терезів і Близнюків-чоловіки - ця пара дуже гармонійна. Їхні стосунки починаються і розвиваються легко і невимушено.

Непостійного чоловіка-близнюків важко назвати знаком, прагнуть до сімейного життя, але в даному союзі він близький до цього, як ніколи. Вони з Терезами хоча і не дуже схожі, але іноді бачать один в одному власне відображення. Жінка-Терези з своєї частою зміною настрою і суперечливими почуттями зрозуміла чоловікові-Близнюкам, як жоден інший знак, і для обох таке взаєморозуміння - рідкість ... >> Жінка-Терези - чоловік-Близнюки

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Рак

За сумісності жінки-Терезів і Рака-чоловіки - у кожного партнера в цьому союзі є можливість відчути себе ловцем перлів За сумісності жінки-Терезів і Рака-чоловіки - у кожного партнера в цьому союзі є можливість відчути себе ловцем перлів. Після важкої праці, перешкод і напруги вони можуть, якщо пощастить, добути прекрасну перлину істинної любові. Але, звичайно, є і ризик залишитися ні з чим.

Чоловік-Рак обережний, а жінка-Терези суперечлива і часом сама не знає, чого хоче, саме тому такий союз зустрічається нечасто. Втім, у чутливого чоловіка-Рака і велелюбний жінки-Терезів є чимало приємних точок дотику, проте нерішучість обох накладає відбиток на всю їх спільне життя ... >> Жінка-Терези - чоловік-Рак

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Лев

За сумісності жінки-Терезів і Льва-чоловіки - ця пара буквально створені для довгого і щасливого спільного життя За сумісності жінки-Терезів і Льва-чоловіки - ця пара буквально створені для довгого і щасливого спільного життя. Обидва гарні, царствених, і їх просто неможливо не помітити, де б вони не з'явилися. Навколишні люди прагнуть до спілкування з ними, так як в обох тепле приємне поведінку, вони ввічливі і мають хороші манери.

За відомостями статистичних даних, у шлюбного союзу між чоловіком-Левом і жінкою-Терези найнижчий відсоток розлучень. У них прекрасне взаєморозуміння, інтерес один до одного з'являється при перших же хвилинах знайомства. Спільне життя пари Ваги-Лев сповнена радості і щастя, душевної теплоти і взаєморозуміння. Партнери швидко і легко звикають один до одного, закохуються й разом ідуть на підйом ... >> Жінка-Терези - чоловік-Лев

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Діва

За сумісності жінки-Терезів і Діви-чоловіки - у цієї пари не дуже гарна сумісність і найчастіше їх об'єднує різниця в характерах і здібностях: у одного є те, чого не вистачає другого За сумісності жінки-Терезів і Діви-чоловіки - у цієї пари не дуже гарна сумісність і найчастіше їх об'єднує різниця в характерах і здібностях: у одного є те, чого не вистачає другого. Вони доповнюють один одного і вчаться один у одного.

Жінка-Терези дуже незалежна, її почуття занадто суперечливі, і з часом вона нерідко починає перейматися сімейними узами з передбачуваним і надто раціональним чоловіком-Дівою. З іншого боку, розлучення для жінки-Терезів - занадто серйозний крок, на який вона, в силу свого характеру, може так ніколи і не зважитися. Через це бувають ситуації, коли шлюб Діви і Терезів існує лише в силу інерції і звички ... >> Жінка-Терези - чоловік-Діва

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Терези

У цього союзу є всі передумови до того, щоб опинитися довготривалим і міцним У цього союзу є всі передумови до того, щоб опинитися довготривалим і міцним. В одні одних суперечливі Ваги знаходять своє друге «я». За сумісності жінки-Терезів і Терезів-чоловіки - у них хороше взаєморозуміння і прекрасна сексуальна сумісність. Вони прекрасно розуміють думки почуття і устремління один одного. Але, є і мінус в цьому шлюбі - їх емоції по силі теж не поступаються один одному.

У побуті вони можуть вилитися в конфлікти, які, однак, рідко призводять до розриву. Для вдумливих Терезів потрібен дуже серйозний привід, щоб наважитися на розлучення. Саме тому, якщо Терези чекають від цього союзу не тільки довгострокових, але і комфортних відносин, їм слід навчитися йти на компроміси і частіше один одному поступатися ... >> Жінка-Терези - чоловік-Терези

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Скорпіон

За сумісності жінки-Терезів і Скорпіона-чоловіки - цей союз нагадує битву льоду і полум'я За сумісності жінки-Терезів і Скорпіона-чоловіки - цей союз нагадує битву льоду і полум'я. Витончена, світська жінка-Терези неймовірна, бажана для темпераментного, сильного і чуттєвого чоловіки-Скорпіона.

У парі Ваги-Скорпіон постійно вирує загострення пристрастей. І жінка-Терези і чоловік-Скорпіон вміють контролювати себе, обидва - успішні маніпулятори, а взаємне тяжіння перетворює їх боротьбу в вишукане еротичне дійство ... >> Жінка-Терези - чоловік-Скорпіон

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Стрілець

За сумісності жінки-Терезів і Стрільця-чоловіки - вони утворюють прекрасну пару За сумісності жінки-Терезів і Стрільця-чоловіки - вони утворюють прекрасну пару. Їхні стосунки наповнені гармонією, взаєморозумінням і любов'ю один до одного. Чоловік-Стрілець найідеальніший партнер для жінки-Терезів з усього Знака Зодіаку. Те ж саме можна сказати і про жінку-Терезах для чоловіка-Стрільця. Разом вони можуть домогтися приголомшливих результатів і підкорити не одну вершину.

Емоційність жінки-Терезів і темперамент чоловіка-Стрільця дають цій парі прекрасну сумісність в сексуальних відносинах. В інших сферах життя партнери, як правило, теж добре знаходять спільну мову: мінлива жінка-Терези, як ніхто, здатна зрозуміти непостійного чоловіка-Стрільця, він же в свою чергу не тисне на неї, чому жінка-Терези дуже вдячна ... >> Жінка-Терези - чоловік-Стрілець

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Козеріг

За сумісності жінки-Терезів і Козерога-чоловіки - сімейний союз між ними є одним з найскладніших спілок За сумісності жінки-Терезів і Козерога-чоловіки - сімейний союз між ними є одним з найскладніших спілок.

Якщо жінка-Терези в роздумах, кого вибрати з шанувальників, то їй варто зробити вибір не користь чоловіка-Козерога. Якщо ж відносини Ваги-Козеріг вже склалися і любов прийшла, то жінці-Терезам слід бути готовою до того, що їй доведеться докласти чимало зусиль, щоб зберегти цей шлюб ... >> Жінка-Терези - чоловік-Козеріг

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Водолій

За сумісності жінки-Терезів і Водолія-чоловіки - в їх сімейному союзі немає особливої ​​душевної теплоти і комфорту, але також в ньому немає і сильного напруження і невдоволення один одним За сумісності жінки-Терезів і Водолія-чоловіки - в їх сімейному союзі немає особливої ​​душевної теплоти і комфорту, але також в ньому немає і сильного напруження і невдоволення один одним.

Обидва партнери не прагнуть переробити або якось натиснути на свою половину. Між ними складаються рівноправні, поважні і доброзичливі відносини .... >> Жінка-Терези - чоловік-Водолій

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Риби

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Риби

За сумісності жінки-Терезів і Риби-чоловіки - відносини в цій парі можуть скластися непогано. Обох партнерів об'єднує любов до прекрасного. Жінка-Терези в цьому союзі отримує від чоловіка-Риби так багато теплоти і ніжності, ласкавих слів і уваги, як, мабуть, ні від кого іншого з усіх знаків Зодіаку. А чоловік-Риби в союзі з жінкою-Терези знаходить тиху, затишну гавань.

Сварки в парі Ваги-Риби починаються через гроші. Чоловік-риби звичайно не вміє заробляти гроші. Виняток становлять лише ті, які знайшли своє покликання. А жінка-Терези звикла жити з комфортом, і не готова обмежуватися малим. У стабільній обстановці вона сама вміє непогано заробляти. Але, якщо сталася криза - вона безпорадна. І, крім цього, ще й чоловік-Риби не може виявитися їй підтримку. Тому часто пари жінка-Терези і чоловік-Риби розпадаються в період фінансових криз ... >> Жінка-Терези - чоловік-Риби

Жінка-Терези - сумісність

Жінка-Терези - гороскоп сумісності в любові і шлюбі

Жінка-Терези - гороскоп сумісності в любові і шлюбі

Істинне дитя Венери, жінка-Терези закохана в саму думку про те, що її люблять. Тому нерідко вона розігрує тонкий любовний спектакль, прагнучи зачарувати партнера.

За гороскопом сумісності жінка-Терези не відноситься до розряду тих розпещених дамочок, яким подобається висіти на шиї у чоловіка. Завдяки своїй логічності, розуму, ерудиції їй добре вдається робити кар'єру, при цьому всі її «чоловічі» якості дивним чином поєднуються у неї з підкресленою жіночністю.

Настрій такий жінки змінюється щохвилини, вона чекає від оточуючих, що вони будуть вгадувати її бажання. Дама-Терези завжди шукає ідеального супутника, але не розуміє, що він існує тільки в її уяві.

При сумісності жінка-Терези розраховує, що коханий стане гідною оправою, в якій вона буде діамантом. Саме тому багато жінок-Терези вибирають чоловіків набагато старше себе.

Коли роман загасає, вони намагаються перевести відносини в дружні. Терези не люблять втрачати прихильників . Ну а якщо ви не збираєтеся з нею розлучатися, жінка-Терези стане чарівною дружиною, талановитою, товариською і чарівною.

Іноді навіть здається, що Терези, прекрасно знаючи про те, що чоловіки бояться розумних жінок, спеціально надягають на себе маску витонченого квіточки.

Дійсно, вона здатна годинами щебетати про що завгодно - від політики до моди останнього сезону, - і тільки якщо у вас знайдуться сили прислухатися, ви з подивом зрозумієте, що її міркування розумні і точні. Про все на світі у жінки-Терезів знайдеться що сказати, і тому вона з задоволенням вступає в диспути і суперечки, забуваючи про час і відчуваючи насолоду від самого процесу.

До весілля ви можете розчулюватися того, що в цих суперечках останнє слово завжди залишається за вами. Однак, коли Ваги стане вашою дружиною, ви з подивом виявите, що ролі змінилися. Ваги прекрасно вміють розкласти все по поличках і змусити співрозмовника (тобто вас) погодитися з собою, просто поки у неї на пальці немає обручки, вона розсудливо це приховує.

У шлюбі її вміння аналізувати виявиться для вас дуже корисним. Частіше розповідайте їй про те, що відбувається на роботі, і обов'язково прислухайтеся до її порад - вони по-справжньому цінні. Незважаючи на те, що ваш будинок може бути схожий на квітковий магазин, на те, що ваша дружина любить обсипати вас ласкавими прізвиськами і поцілунками навіть при сторонніх, на те, що вона здатна годинами базікати по телефону і обожнює солодкі пончики, пам'ятайте, що ця гарненька голівка вміє ще й чудово мислити.

мабуть, в цьому відношенні жінка-Терези унікальна . Вам навіть може здаватися, що у вас не одна, а цілих дві дружини. Одна - природжена домогосподарка, зі смаком і з задоволенням наводить в будинку затишок. Інша - самостійна бізнес-вумен, яка не боїться важкої роботи, аби в сім'ї був достаток. Це знаходить відображення навіть в різноманітному гардеробі жінки-Терезів: на роботі вона вважає за краще практичні джинси і взуття на низьких підборах, в той час як в театрі буде хизуватися в карколомному плаття, на шпильках.

Від природи жінка-Терези тягнеться до прекрасного в усіх його проявах, ось чому кращий спосіб доглядати за нею - це частіше водити на виставки та вистави. Після заміжжя ви оціните тонкий смак Терезів, що виявляється і в умінні смачно готувати, і в прекрасно підібраних меблів, і в її здатності буквально зачарувати гостей. Ваш будинок завжди буде смачно пахнути, мати гарний вигляд і тішити слух тихою музикою.

При сумісності в любові і шлюбі для жінки-Терезів ви - найголовніше всіх в її житті, тому до ролі матері вона відноситься досить спокійно. Дитина ніколи не стане центром її маленької всесвіту, оскільки це місце вже міцно зайняли ви. Як мати, вона вміє проявити і ласку, і строгість і зробить все для того, щоб ваш батьківський авторитет був непорушний.

Жінка-Терези ласкава і ніжна. В її домі панують мир, спокій і затишок, і поряд з нею так легко забути про будь-які турботи. Тільки вона після роботи зробить вам чудовий розслабляючий масаж і приготує ванну з рожевими пелюстками. І вже потім, лежачи в теплому ліжку, на вершині блаженства, ви розповісте їй про свої проблеми, які, коли вона з вами поруч, здадуться вам такими смішними.

Сумісність жінки-Терезів - образ Улюбленого

За сумісності жінки-Терезів - ідеальний чоловік для неї - такий собі супермен: справжнім атлетом, красивий, розумний, до того ж відмінно контролює свої думки і почуття. І, крім того, закоханий в неї до нестями і щиро вважає її винятковою. Якщо всі ці умови будуть виконані, жінка-Терези знайде своє щастя.

Сумісність жінки-Терезів зі знаками Зодіаку

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Овен

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Овен

За сумісності жінки-Терезів і Овна-чоловіки - вони дуже часто зачаровуються один одним з перших хвилин знайомства. У цьому союзі чоловік-Овен зустрічається зі своїм антиподом з протилежного знака Зодіаку Терезів. Незважаючи на те, що обидва партнери по своїм душевним складом абсолютно різні, що у них існують ґрунтовні протиріччя в багатьох сферах і галузях життя, з найрізноманітніших питань і проблем, вони, як це підтверджує статистика багатьох країн світу, дуже часто вступають в шлюбний союз .

Відносини цієї пари - вічна боротьба: любов-битва, любов-протистояння. У них все з надлишком, всього через край - і пристрасті, і амбіцій, і суперництва, і бажання бути першим ... >> Жінка-Терези - чоловік-Овен

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Телець

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Телець

За сумісності жінки-Терезів і Тельця-чоловіка - ця пара нагадує несхожих один на одного дітей-двійнят: такі різні, але такі рідні і невловимо схожі. Їх союз можна назвати об'єднанням двох справжніх естетів і гурманів. Любов до комфорту і задоволень зближує чоловіка-Тельця і ​​чуттєву жінку-Терези, в спільному житті проявляючись буквально у всьому - від їх загальної любові смачно поїсти до бажання володіти гарними речами і вміння доставляти один одному задоволення в ліжку. Все це сприяє створенню міцних і довготривалих, гармонійних відносин, адже так приємно, коли з близькою людиною пов'язує не тільки вирішення нагальних проблем, а й уміння отримувати від життя радість навіть у дрібницях ... >> Жінка-Терези - чоловік-Телець

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Близнюки

За сумісності жінки-Терезів і Близнюків-чоловіки - ця пара дуже гармонійна За сумісності жінки-Терезів і Близнюків-чоловіки - ця пара дуже гармонійна. Їхні стосунки починаються і розвиваються легко і невимушено.

Непостійного чоловіка-близнюків важко назвати знаком, прагнуть до сімейного життя, але в даному союзі він близький до цього, як ніколи. Вони з Терезами хоча і не дуже схожі, але іноді бачать один в одному власне відображення. Жінка-Терези з своєї частою зміною настрою і суперечливими почуттями зрозуміла чоловікові-Близнюкам, як жоден інший знак, і для обох таке взаєморозуміння - рідкість ... >> Жінка-Терези - чоловік-Близнюки

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Рак

За сумісності жінки-Терезів і Рака-чоловіки - у кожного партнера в цьому союзі є можливість відчути себе ловцем перлів За сумісності жінки-Терезів і Рака-чоловіки - у кожного партнера в цьому союзі є можливість відчути себе ловцем перлів. Після важкої праці, перешкод і напруги вони можуть, якщо пощастить, добути прекрасну перлину істинної любові. Але, звичайно, є і ризик залишитися ні з чим.

Чоловік-Рак обережний, а жінка-Терези суперечлива і часом сама не знає, чого хоче, саме тому такий союз зустрічається нечасто. Втім, у чутливого чоловіка-Рака і велелюбний жінки-Терезів є чимало приємних точок дотику, проте нерішучість обох накладає відбиток на всю їх спільне життя ... >> Жінка-Терези - чоловік-Рак

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Лев

За сумісності жінки-Терезів і Льва-чоловіки - ця пара буквально створені для довгого і щасливого спільного життя За сумісності жінки-Терезів і Льва-чоловіки - ця пара буквально створені для довгого і щасливого спільного життя. Обидва гарні, царствених, і їх просто неможливо не помітити, де б вони не з'явилися. Навколишні люди прагнуть до спілкування з ними, так як в обох тепле приємне поведінку, вони ввічливі і мають хороші манери.

За відомостями статистичних даних, у шлюбного союзу між чоловіком-Левом і жінкою-Терези найнижчий відсоток розлучень. У них прекрасне взаєморозуміння, інтерес один до одного з'являється при перших же хвилинах знайомства. Спільне життя пари Ваги-Лев сповнена радості і щастя, душевної теплоти і взаєморозуміння. Партнери швидко і легко звикають один до одного, закохуються й разом ідуть на підйом ... >> Жінка-Терези - чоловік-Лев

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Діва

За сумісності жінки-Терезів і Діви-чоловіки - у цієї пари не дуже гарна сумісність і найчастіше їх об'єднує різниця в характерах і здібностях: у одного є те, чого не вистачає другого За сумісності жінки-Терезів і Діви-чоловіки - у цієї пари не дуже гарна сумісність і найчастіше їх об'єднує різниця в характерах і здібностях: у одного є те, чого не вистачає другого. Вони доповнюють один одного і вчаться один у одного.

Жінка-Терези дуже незалежна, її почуття занадто суперечливі, і з часом вона нерідко починає перейматися сімейними узами з передбачуваним і надто раціональним чоловіком-Дівою. З іншого боку, розлучення для жінки-Терезів - занадто серйозний крок, на який вона, в силу свого характеру, може так ніколи і не зважитися. Через це бувають ситуації, коли шлюб Діви і Терезів існує лише в силу інерції і звички ... >> Жінка-Терези - чоловік-Діва

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Терези

У цього союзу є всі передумови до того, щоб опинитися довготривалим і міцним У цього союзу є всі передумови до того, щоб опинитися довготривалим і міцним. В одні одних суперечливі Ваги знаходять своє друге «я». За сумісності жінки-Терезів і Терезів-чоловіки - у них хороше взаєморозуміння і прекрасна сексуальна сумісність. Вони прекрасно розуміють думки почуття і устремління один одного. Але, є і мінус в цьому шлюбі - їх емоції по силі теж не поступаються один одному.

У побуті вони можуть вилитися в конфлікти, які, однак, рідко призводять до розриву. Для вдумливих Терезів потрібен дуже серйозний привід, щоб наважитися на розлучення. Саме тому, якщо Терези чекають від цього союзу не тільки довгострокових, але і комфортних відносин, їм слід навчитися йти на компроміси і частіше один одному поступатися ... >> Жінка-Терези - чоловік-Терези

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Скорпіон

За сумісності жінки-Терезів і Скорпіона-чоловіки - цей союз нагадує битву льоду і полум'я За сумісності жінки-Терезів і Скорпіона-чоловіки - цей союз нагадує битву льоду і полум'я. Витончена, світська жінка-Терези неймовірна, бажана для темпераментного, сильного і чуттєвого чоловіки-Скорпіона.

У парі Ваги-Скорпіон постійно вирує загострення пристрастей. І жінка-Терези і чоловік-Скорпіон вміють контролювати себе, обидва - успішні маніпулятори, а взаємне тяжіння перетворює їх боротьбу в вишукане еротичне дійство ... >> Жінка-Терези - чоловік-Скорпіон

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Стрілець

За сумісності жінки-Терезів і Стрільця-чоловіки - вони утворюють прекрасну пару За сумісності жінки-Терезів і Стрільця-чоловіки - вони утворюють прекрасну пару. Їхні стосунки наповнені гармонією, взаєморозумінням і любов'ю один до одного. Чоловік-Стрілець найідеальніший партнер для жінки-Терезів з усього Знака Зодіаку. Те ж саме можна сказати і про жінку-Терезах для чоловіка-Стрільця. Разом вони можуть домогтися приголомшливих результатів і підкорити не одну вершину.

Емоційність жінки-Терезів і темперамент чоловіка-Стрільця дають цій парі прекрасну сумісність в сексуальних відносинах. В інших сферах життя партнери, як правило, теж добре знаходять спільну мову: мінлива жінка-Терези, як ніхто, здатна зрозуміти непостійного чоловіка-Стрільця, він же в свою чергу не тисне на неї, чому жінка-Терези дуже вдячна ... >> Жінка-Терези - чоловік-Стрілець

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Козеріг

За сумісності жінки-Терезів і Козерога-чоловіки - сімейний союз між ними є одним з найскладніших спілок За сумісності жінки-Терезів і Козерога-чоловіки - сімейний союз між ними є одним з найскладніших спілок.

Якщо жінка-Терези в роздумах, кого вибрати з шанувальників, то їй варто зробити вибір не користь чоловіка-Козерога. Якщо ж відносини Ваги-Козеріг вже склалися і любов прийшла, то жінці-Терезам слід бути готовою до того, що їй доведеться докласти чимало зусиль, щоб зберегти цей шлюб ... >> Жінка-Терези - чоловік-Козеріг

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Водолій

За сумісності жінки-Терезів і Водолія-чоловіки - в їх сімейному союзі немає особливої ​​душевної теплоти і комфорту, але також в ньому немає і сильного напруження і невдоволення один одним За сумісності жінки-Терезів і Водолія-чоловіки - в їх сімейному союзі немає особливої ​​душевної теплоти і комфорту, але також в ньому немає і сильного напруження і невдоволення один одним.

Обидва партнери не прагнуть переробити або якось натиснути на свою половину. Між ними складаються рівноправні, поважні і доброзичливі відносини .... >> Жінка-Терези - чоловік-Водолій

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Риби

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Риби

За сумісності жінки-Терезів і Риби-чоловіки - відносини в цій парі можуть скластися непогано. Обох партнерів об'єднує любов до прекрасного. Жінка-Терези в цьому союзі отримує від чоловіка-Риби так багато теплоти і ніжності, ласкавих слів і уваги, як, мабуть, ні від кого іншого з усіх знаків Зодіаку. А чоловік-Риби в союзі з жінкою-Терези знаходить тиху, затишну гавань.

Сварки в парі Ваги-Риби починаються через гроші. Чоловік-риби звичайно не вміє заробляти гроші. Виняток становлять лише ті, які знайшли своє покликання. А жінка-Терези звикла жити з комфортом, і не готова обмежуватися малим. У стабільній обстановці вона сама вміє непогано заробляти. Але, якщо сталася криза - вона безпорадна. І, крім цього, ще й чоловік-Риби не може виявитися їй підтримку. Тому часто пари жінка-Терези і чоловік-Риби розпадаються в період фінансових криз ... >> Жінка-Терези - чоловік-Риби

Новости