• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Жінка-Терези і Рак-чоловік - сумісність

 1. Жінка-Терези і Рак-чоловік - сумісність За сумісності жінки-Терезів і Рака-чоловіки - у кожного партнера...
 2. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Рак - МІНУСИ
 3. Гороскоп Ваги-Рак - сумісність і гармонія
 4. Як жінці-Терези завоювати чоловіка-Рака
 5. Сумісність жінки-Терезів і чоловіки-Рака в дружбі
 6. Сумісність жінки-Терезів і Рака-чоловіки в діловій сфері
 7. Жінка-Терези і Рак-чоловік - сумісність
 8. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Рак - ПЛЮСИ
 9. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Рак - МІНУСИ
 10. Гороскоп Ваги-Рак - сумісність і гармонія
 11. Як жінці-Терези завоювати чоловіка-Рака
 12. Сумісність жінки-Терезів і чоловіки-Рака в дружбі
 13. Сумісність жінки-Терезів і Рака-чоловіки в діловій сфері
 14. Жінка-Терези і Рак-чоловік - сумісність
 15. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Рак - ПЛЮСИ
 16. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Рак - МІНУСИ
 17. Гороскоп Ваги-Рак - сумісність і гармонія
 18. Як жінці-Терези завоювати чоловіка-Рака
 19. Сумісність жінки-Терезів і чоловіки-Рака в дружбі
 20. Сумісність жінки-Терезів і Рака-чоловіки в діловій сфері

Жінка-Терези і Рак-чоловік - сумісність

Жінка-Терези і Рак-чоловік - сумісність

За сумісності жінки-Терезів і Рака-чоловіки - у кожного партнера в цьому союзі є можливість відчути себе ловцем перлів. Після важкої праці, перешкод і напруги вони можуть, якщо пощастить, добути прекрасну перлину істинної любові. Але, звичайно, є і ризик залишитися ні з чим.

Чоловік-Рак обережний, а жінка-Терези суперечлива і часом сама не знає, чого хоче, саме тому такий союз зустрічається нечасто. Втім, у чутливого чоловіка-Рака і велелюбний жінки-Терезів є чимало приємних точок дотику, проте нерішучість обох накладає відбиток на всю їх спільне життя.

Ініціатива в цьому союзі може належати і обом, і нікому, оскільки кожен в ньому налаштований, тягнути ковдру на себе. Будь-які плани змінити щось в житті вони, як правило, охоче обговорюють один з одним, проте не поспішають братися за їх реалізацію. Рішення будь-яких важливих питань Рак і Терези здатні затягувати до безкінечності, що приносить їм чимало труднощів і на роботі, і в побуті, причому звинувачувати в цьому вони схильні не себе, а один одного. З іншого боку, обидва партнери налаштовані на серйозні стосунки, і якщо справа все-таки дійде до шлюбу, то можуть залишатися разом довгі роки.

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Рак - ПЛЮСИ

Жінка-Терези і чоловік-Рак дуже різні, і у них рідко буває душевна близькість. Щоб їх відносини стали гармонійними їм довелося неабияк попрацювати, пройти довгий шлях в пошуках взаєморозуміння. Але їх зусилля не були марними. Тепер всі навколишні можуть помічати ту взаємну любов і повагу, які вони виявляють один до одного.

У парі Ваги-Рак сумісності - у них різний характер і інтереси їх практично не перетинаються. У повсякденному житті вони часто займаються кожен своєю справою, але якщо раптом, трапилася біда, пара об'єднується. Жоден з партнерів не дасть в образу іншого. При всій зовнішній м'якості і жінка-Терези, і чоловік-Рак - дуже сильні, рішучі і вольові знаки. Обидва дуже люблять дітей і стають хорошими і дбайливими батьками.

У сексуальній сфері у жінки-Терези і чоловіки-Рак повна гармонія. Чоловікові-Рак важливі почуття, емоційна близькість, і для Терезів фізіологія теж не грає великої ролі.

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Рак - МІНУСИ

Проблема сумісності знаків Зодіаку Терезів і Рака в тому, що якщо чоловік-Рак більше живе своїм внутрішнім світом, то жінка-Терези воліє веселощі і розвага в світських компаніях. Акліматизація, звикання і пристосованість до цього спільного союзу, варто турбот і турбот не менше ніж «сорок мішків», а важких праць - не злічити. Недолік терпіння і доброї волі часто притупляє почуття, охолоджує домашній мікроклімат, заважає взаєморозумінню.

Основні труднощі, з якими стикається дана пара - це уразливість чоловіки-Рака і легковажність жінки-Терези. Чоловік-Рак дуже чутливий до кожного слова, і він може замкнутися в собі і ображатися на що-небудь зрозуміле тільки йому. Жінка-Терези може сказати щось не подумавши і тут же забути про це, а чоловік-Рак буде ображатися, і найголовніше, втрачати довіру до жінки-Терезів. А довіру чоловіки-Рака завоювати дуже складно.

Часто в цій парі жінку-Терезів дратує занудство Рака . Жінка-Терези більш рухлива і легше переключається на іншу тему, інший вид діяльності.

Ще одна проблема, яка теж часто буває в родині жінки-Терези і чоловіки-Рака - це проблема «двох господинь на одній кухні». Чоловік-Рак любить влазити в «жіночі справи» і наводити там порядок так, як сам вважає за потрібне. Обидва партнери досить сильні і не бажають підкорятися один одному. В даному випадку, щоб не було сварок і конфліктів, потрібно відразу ж розділити обов'язки і дозволити своєму партнерові господарювати на своїй території так, як йому заманеться.

Гороскоп Ваги-Рак - сумісність і гармонія

За сумісності гороскопів Терезів і Рака, щоб в їхній родині була гармонія, необхідно зробити так, щоб чоловік-Рак перестав ображатися. Жінка-Терези від природи, дуже дипломатична, і ця її здатність допоможе їй впорається з емоційною чутливістю Рака. Для цього їй, всього-на-всього, треба навчитися обходити всі гострі кути, контролювати свою поведінку і не зачіпати чоловіка-Рак.

Також, жінці-Терезам необхідно чітко представляти всі достоїнства чоловіка-Рака (А їх справді чимало). Тримаючи в пам'яті всі достоїнства свого чоловіка, жінка-Терези зможе закривати очі на його недоліки, в тому числі і на занудство, яке її так дратує. Добре, якщо у жінки-Терезів буде всього одна - єдина подружка, з якою вона буде обговорювати різні справи, і яку, згодом, чоловік-Рак почне сприймати як члена сім'ї.

І ще ... Не доводьте чоловіка-Рака до люті. У цьому стані він просунутий себе зовсім не по-чоловічому і показує себе в непривабливому світлі. Жінка-Терези, коли бачить свого чоловіка в такому вигляді може зруйнувати відносини власними руками.

Як жінці-Терези завоювати чоловіка-Рака

Відносини у дівчини-Терезів за хлопцем-Рак зав'язуються легко. Їй не варто ніяких труднощів зробити так, щоб чоловік-Рак звернув на неї увагу. Він відразу відчує в ній споріднену душу, так як обома керують жіночі планети. Але, незабаром розвиток відносин у пари завмирає, зупиняється на одному місці. Чоловік-Рак дуже обережний і нерішучий. Щоб зробити якийсь певний крок йому необхідно все ретельно продумати. Ні в якому разі не ставте чоловікові-Раку умови і ультиматуми. Для чоловіка-Рака дуже важливі його переживання і почуття. Він пестить і плекає їх. До того ж вважає, що якщо він когось полюбив, то жінка отримала неоціненний подарунок у вигляді його почуттів. Хваліть його частіше, говорите з ним про почуття та переживання, але, ні в якому разі не допускайте критики.

Як тільки ви помітили, що чоловік - Рак завмер у нерішучості зробити наступний крок, ви можете допомогти йому тим, що проявіть свої такі якості як, обов'язковість, принциповість, вміння дотримуватися правил, надійність. Чоловік-Рак неодмінно це оцінить. А якщо ви ще й проявіть естетичне чуття, зробивши подарунок Раку вигляді красивої і корисної речі для дому, він взагалі буде в повному захваті від вас. І, ні в якому разі, не наводите порядок в оселі чоловіка-Рака, як би вам цього не хотілося.

Сумісність жінки-Терезів і чоловіки-Рака в дружбі

Дружба між жінкою-Терезами та чоловіком-Рак складається рідко. Вони можуть бути хорошими приятелями, якщо у них є спільні хобі та інтереси. В особисте життя і будь-які таємниці і проблеми обидва партнери не схильні пускати нікого, навіть дуже близьких друзів. Приводом і темою для спілкування, у цієї пари є захоплення і хобі. Але, загальними вони у них теж бувають рідко. Жінка-Терези, як справжня жінка рідко вибирає чоловічі хобі, а чоловік-Рак цінує жінку і сім'ю, тому теж не присвячує свій час жіночим рукоділлям.

Але, як би там не було, якщо дружба у жінки-Терезів і чоловіки-Рак склалася, то обидва здатні бути надійними і постійними друзями.

Сумісність жінки-Терезів і Рака-чоловіки в діловій сфері

У жінки-Терезів і чоловіки-Рака дуже різні стилі роботи, інтереси і професії. У діловій сфері вони рідко перетинаються. Найчастіше їх можна зустріти серед керівників одного рівня, але в різних відділах. А якщо вже довелося працювати поруч, то вони рідко виконують одне і те ж доручення, або працюють разом над одним проектом.

Коли жінка-Терези і чоловік-Рак - колеги або партнери - складне поєднання для роботи. Коли вони не працюють над одним проектом, то відносини у них складаються нейтрально. Вони байдуже ставляться до переваг і недоліків один одного, не скандалять, і не вступають в союз проти інших співробітників, але і не спілкуються тісно. Якщо ж їм доводиться об'єднати зусилля, то навряд чи вони знайдуть взаєморозуміння і, незважаючи на те, що обидва можуть бути хорошими людьми і непоганими фахівцями, є великий ризик взаємної неприязні.

Коли жінка-Терези - начальник, а чоловік-Рак - підлеглий - не дуже гармонійне поєднання. Начальниця-Терези часто сприймає підлеглого-Рака як повільного, необов'язкового співробітника. Чоловік-Рак взагалі не любить підкорятися, а таке ставлення жінки до нього, взагалі зачіпає його чоловічу гордість. Чоловік-Рак дуже практичний і у нього багато ділових якостей, якщо їх жінка-Терези не помітить, він почне плести проти неї інтриги.

Коли жінка-Терези - підпорядкована, а чоловік-Рак - начальник - з усіх можливих варіантів, цей союз найкращий. Головне, щоб ділові відносини склалися вдало, жінці-Терези не можна зачіпати гідності Рака. Втім, жінка-Терези відмінно відчуває правила ділової етики і ту дистанцію, яку слід тримати з начальством, тому у цієї пари є всі шанси на успіх. До того ж, чоловік-Рак завжди піде назустріч милій і чарівною співробітниці, відпустивши раніше додому або дасть відгул.

Жінка-Терези і Рак-чоловік - сумісність

Жінка-Терези і Рак-чоловік - сумісність

За сумісності жінки-Терезів і Рака-чоловіки - у кожного партнера в цьому союзі є можливість відчути себе ловцем перлів. Після важкої праці, перешкод і напруги вони можуть, якщо пощастить, добути прекрасну перлину істинної любові. Але, звичайно, є і ризик залишитися ні з чим.

Чоловік-Рак обережний, а жінка-Терези суперечлива і часом сама не знає, чого хоче, саме тому такий союз зустрічається нечасто. Втім, у чутливого чоловіка-Рака і велелюбний жінки-Терезів є чимало приємних точок дотику, проте нерішучість обох накладає відбиток на всю їх спільне життя.

Ініціатива в цьому союзі може належати і обом, і нікому, оскільки кожен в ньому налаштований, тягнути ковдру на себе. Будь-які плани змінити щось в житті вони, як правило, охоче обговорюють один з одним, проте не поспішають братися за їх реалізацію. Рішення будь-яких важливих питань Рак і Терези здатні затягувати до безкінечності, що приносить їм чимало труднощів і на роботі, і в побуті, причому звинувачувати в цьому вони схильні не себе, а один одного. З іншого боку, обидва партнери налаштовані на серйозні стосунки, і якщо справа все-таки дійде до шлюбу, то можуть залишатися разом довгі роки.

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Рак - ПЛЮСИ

Жінка-Терези і чоловік-Рак дуже різні, і у них рідко буває душевна близькість. Щоб їх відносини стали гармонійними їм довелося неабияк попрацювати, пройти довгий шлях в пошуках взаєморозуміння. Але їх зусилля не були марними. Тепер всі навколишні можуть помічати ту взаємну любов і повагу, які вони виявляють один до одного.

У парі Ваги-Рак сумісності - у них різний характер і інтереси їх практично не перетинаються. У повсякденному житті вони часто займаються кожен своєю справою, але якщо раптом, трапилася біда, пара об'єднується. Жоден з партнерів не дасть в образу іншого. При всій зовнішній м'якості і жінка-Терези, і чоловік-Рак - дуже сильні, рішучі і вольові знаки. Обидва дуже люблять дітей і стають хорошими і дбайливими батьками.

У сексуальній сфері у жінки-Терези і чоловіки-Рак повна гармонія. Чоловікові-Рак важливі почуття, емоційна близькість, і для Терезів фізіологія теж не грає великої ролі.

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Рак - МІНУСИ

Проблема сумісності знаків Зодіаку Терезів і Рака в тому, що якщо чоловік-Рак більше живе своїм внутрішнім світом, то жінка-Терези воліє веселощі і розвага в світських компаніях. Акліматизація, звикання і пристосованість до цього спільного союзу, варто турбот і турбот не менше ніж «сорок мішків», а важких праць - не злічити. Недолік терпіння і доброї волі часто притупляє почуття, охолоджує домашній мікроклімат, заважає взаєморозумінню.

Основні труднощі, з якими стикається дана пара - це уразливість чоловіки-Рака і легковажність жінки-Терези. Чоловік-Рак дуже чутливий до кожного слова, і він може замкнутися в собі і ображатися на що-небудь зрозуміле тільки йому. Жінка-Терези може сказати щось не подумавши і тут же забути про це, а чоловік-Рак буде ображатися, і найголовніше, втрачати довіру до жінки-Терезів. А довіру чоловіки-Рака завоювати дуже складно.

Часто в цій парі жінку-Терезів дратує занудство Рака . Жінка-Терези більш рухлива і легше переключається на іншу тему, інший вид діяльності.

Ще одна проблема, яка теж часто буває в родині жінки-Терези і чоловіки-Рака - це проблема «двох господинь на одній кухні». Чоловік-Рак любить влазити в «жіночі справи» і наводити там порядок так, як сам вважає за потрібне. Обидва партнери досить сильні і не бажають підкорятися один одному. В даному випадку, щоб не було сварок і конфліктів, потрібно відразу ж розділити обов'язки і дозволити своєму партнерові господарювати на своїй території так, як йому заманеться.

Гороскоп Ваги-Рак - сумісність і гармонія

За сумісності гороскопів Терезів і Рака, щоб в їхній родині була гармонія, необхідно зробити так, щоб чоловік-Рак перестав ображатися. Жінка-Терези від природи, дуже дипломатична, і ця її здатність допоможе їй впорається з емоційною чутливістю Рака. Для цього їй, всього-на-всього, треба навчитися обходити всі гострі кути, контролювати свою поведінку і не зачіпати чоловіка-Рак.

Також, жінці-Терезам необхідно чітко представляти всі достоїнства чоловіка-Рака (А їх справді чимало). Тримаючи в пам'яті всі достоїнства свого чоловіка, жінка-Терези зможе закривати очі на його недоліки, в тому числі і на занудство, яке її так дратує. Добре, якщо у жінки-Терезів буде всього одна - єдина подружка, з якою вона буде обговорювати різні справи, і яку, згодом, чоловік-Рак почне сприймати як члена сім'ї.

І ще ... Не доводьте чоловіка-Рака до люті. У цьому стані він просунутий себе зовсім не по-чоловічому і показує себе в непривабливому світлі. Жінка-Терези, коли бачить свого чоловіка в такому вигляді може зруйнувати відносини власними руками.

Як жінці-Терези завоювати чоловіка-Рака

Відносини у дівчини-Терезів за хлопцем-Рак зав'язуються легко. Їй не варто ніяких труднощів зробити так, щоб чоловік-Рак звернув на неї увагу. Він відразу відчує в ній споріднену душу, так як обома керують жіночі планети. Але, незабаром розвиток відносин у пари завмирає, зупиняється на одному місці. Чоловік-Рак дуже обережний і нерішучий. Щоб зробити якийсь певний крок йому необхідно все ретельно продумати. Ні в якому разі не ставте чоловікові-Раку умови і ультиматуми. Для чоловіка-Рака дуже важливі його переживання і почуття. Він пестить і плекає їх. До того ж вважає, що якщо він когось полюбив, то жінка отримала неоціненний подарунок у вигляді його почуттів. Хваліть його частіше, говорите з ним про почуття та переживання, але, ні в якому разі не допускайте критики.

Як тільки ви помітили, що чоловік - Рак завмер у нерішучості зробити наступний крок, ви можете допомогти йому тим, що проявіть свої такі якості як, обов'язковість, принциповість, вміння дотримуватися правил, надійність. Чоловік-Рак неодмінно це оцінить. А якщо ви ще й проявіть естетичне чуття, зробивши подарунок Раку вигляді красивої і корисної речі для дому, він взагалі буде в повному захваті від вас. І, ні в якому разі, не наводите порядок в оселі чоловіка-Рака, як би вам цього не хотілося.

Сумісність жінки-Терезів і чоловіки-Рака в дружбі

Дружба між жінкою-Терезами та чоловіком-Рак складається рідко. Вони можуть бути хорошими приятелями, якщо у них є спільні хобі та інтереси. В особисте життя і будь-які таємниці і проблеми обидва партнери не схильні пускати нікого, навіть дуже близьких друзів. Приводом і темою для спілкування, у цієї пари є захоплення і хобі. Але, загальними вони у них теж бувають рідко. Жінка-Терези, як справжня жінка рідко вибирає чоловічі хобі, а чоловік-Рак цінує жінку і сім'ю, тому теж не присвячує свій час жіночим рукоділлям.

Але, як би там не було, якщо дружба у жінки-Терезів і чоловіки-Рак склалася, то обидва здатні бути надійними і постійними друзями.

Сумісність жінки-Терезів і Рака-чоловіки в діловій сфері

У жінки-Терезів і чоловіки-Рака дуже різні стилі роботи, інтереси і професії. У діловій сфері вони рідко перетинаються. Найчастіше їх можна зустріти серед керівників одного рівня, але в різних відділах. А якщо вже довелося працювати поруч, то вони рідко виконують одне і те ж доручення, або працюють разом над одним проектом.

Коли жінка-Терези і чоловік-Рак - колеги або партнери - складне поєднання для роботи. Коли вони не працюють над одним проектом, то відносини у них складаються нейтрально. Вони байдуже ставляться до переваг і недоліків один одного, не скандалять, і не вступають в союз проти інших співробітників, але і не спілкуються тісно. Якщо ж їм доводиться об'єднати зусилля, то навряд чи вони знайдуть взаєморозуміння і, незважаючи на те, що обидва можуть бути хорошими людьми і непоганими фахівцями, є великий ризик взаємної неприязні.

Коли жінка-Терези - начальник, а чоловік-Рак - підлеглий - не дуже гармонійне поєднання. Начальниця-Терези часто сприймає підлеглого-Рака як повільного, необов'язкового співробітника. Чоловік-Рак взагалі не любить підкорятися, а таке ставлення жінки до нього, взагалі зачіпає його чоловічу гордість. Чоловік-Рак дуже практичний і у нього багато ділових якостей, якщо їх жінка-Терези не помітить, він почне плести проти неї інтриги.

Коли жінка-Терези - підпорядкована, а чоловік-Рак - начальник - з усіх можливих варіантів, цей союз найкращий. Головне, щоб ділові відносини склалися вдало, жінці-Терези не можна зачіпати гідності Рака. Втім, жінка-Терези відмінно відчуває правила ділової етики і ту дистанцію, яку слід тримати з начальством, тому у цієї пари є всі шанси на успіх. До того ж, чоловік-Рак завжди піде назустріч милій і чарівною співробітниці, відпустивши раніше додому або дасть відгул.

Жінка-Терези і Рак-чоловік - сумісність

Жінка-Терези і Рак-чоловік - сумісність

За сумісності жінки-Терезів і Рака-чоловіки - у кожного партнера в цьому союзі є можливість відчути себе ловцем перлів. Після важкої праці, перешкод і напруги вони можуть, якщо пощастить, добути прекрасну перлину істинної любові. Але, звичайно, є і ризик залишитися ні з чим.

Чоловік-Рак обережний, а жінка-Терези суперечлива і часом сама не знає, чого хоче, саме тому такий союз зустрічається нечасто. Втім, у чутливого чоловіка-Рака і велелюбний жінки-Терезів є чимало приємних точок дотику, проте нерішучість обох накладає відбиток на всю їх спільне життя.

Ініціатива в цьому союзі може належати і обом, і нікому, оскільки кожен в ньому налаштований, тягнути ковдру на себе. Будь-які плани змінити щось в житті вони, як правило, охоче обговорюють один з одним, проте не поспішають братися за їх реалізацію. Рішення будь-яких важливих питань Рак і Терези здатні затягувати до безкінечності, що приносить їм чимало труднощів і на роботі, і в побуті, причому звинувачувати в цьому вони схильні не себе, а один одного. З іншого боку, обидва партнери налаштовані на серйозні стосунки, і якщо справа все-таки дійде до шлюбу, то можуть залишатися разом довгі роки.

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Рак - ПЛЮСИ

Жінка-Терези і чоловік-Рак дуже різні, і у них рідко буває душевна близькість. Щоб їх відносини стали гармонійними їм довелося неабияк попрацювати, пройти довгий шлях в пошуках взаєморозуміння. Але їх зусилля не були марними. Тепер всі навколишні можуть помічати ту взаємну любов і повагу, які вони виявляють один до одного.

У парі Ваги-Рак сумісності - у них різний характер і інтереси їх практично не перетинаються. У повсякденному житті вони часто займаються кожен своєю справою, але якщо раптом, трапилася біда, пара об'єднується. Жоден з партнерів не дасть в образу іншого. При всій зовнішній м'якості і жінка-Терези, і чоловік-Рак - дуже сильні, рішучі і вольові знаки. Обидва дуже люблять дітей і стають хорошими і дбайливими батьками.

У сексуальній сфері у жінки-Терези і чоловіки-Рак повна гармонія. Чоловікові-Рак важливі почуття, емоційна близькість, і для Терезів фізіологія теж не грає великої ролі.

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Рак - МІНУСИ

Проблема сумісності знаків Зодіаку Терезів і Рака в тому, що якщо чоловік-Рак більше живе своїм внутрішнім світом, то жінка-Терези воліє веселощі і розвага в світських компаніях. Акліматизація, звикання і пристосованість до цього спільного союзу, варто турбот і турбот не менше ніж «сорок мішків», а важких праць - не злічити. Недолік терпіння і доброї волі часто притупляє почуття, охолоджує домашній мікроклімат, заважає взаєморозумінню.

Основні труднощі, з якими стикається дана пара - це уразливість чоловіки-Рака і легковажність жінки-Терези. Чоловік-Рак дуже чутливий до кожного слова, і він може замкнутися в собі і ображатися на що-небудь зрозуміле тільки йому. Жінка-Терези може сказати щось не подумавши і тут же забути про це, а чоловік-Рак буде ображатися, і найголовніше, втрачати довіру до жінки-Терезів. А довіру чоловіки-Рака завоювати дуже складно.

Часто в цій парі жінку-Терезів дратує занудство Рака . Жінка-Терези більш рухлива і легше переключається на іншу тему, інший вид діяльності.

Ще одна проблема, яка теж часто буває в родині жінки-Терези і чоловіки-Рака - це проблема «двох господинь на одній кухні». Чоловік-Рак любить влазити в «жіночі справи» і наводити там порядок так, як сам вважає за потрібне. Обидва партнери досить сильні і не бажають підкорятися один одному. В даному випадку, щоб не було сварок і конфліктів, потрібно відразу ж розділити обов'язки і дозволити своєму партнерові господарювати на своїй території так, як йому заманеться.

Гороскоп Ваги-Рак - сумісність і гармонія

За сумісності гороскопів Терезів і Рака, щоб в їхній родині була гармонія, необхідно зробити так, щоб чоловік-Рак перестав ображатися. Жінка-Терези від природи, дуже дипломатична, і ця її здатність допоможе їй впорається з емоційною чутливістю Рака. Для цього їй, всього-на-всього, треба навчитися обходити всі гострі кути, контролювати свою поведінку і не зачіпати чоловіка-Рак.

Також, жінці-Терезам необхідно чітко представляти всі достоїнства чоловіка-Рака (А їх справді чимало). Тримаючи в пам'яті всі достоїнства свого чоловіка, жінка-Терези зможе закривати очі на його недоліки, в тому числі і на занудство, яке її так дратує. Добре, якщо у жінки-Терезів буде всього одна - єдина подружка, з якою вона буде обговорювати різні справи, і яку, згодом, чоловік-Рак почне сприймати як члена сім'ї.

І ще ... Не доводьте чоловіка-Рака до люті. У цьому стані він просунутий себе зовсім не по-чоловічому і показує себе в непривабливому світлі. Жінка-Терези, коли бачить свого чоловіка в такому вигляді може зруйнувати відносини власними руками.

Як жінці-Терези завоювати чоловіка-Рака

Відносини у дівчини-Терезів за хлопцем-Рак зав'язуються легко. Їй не варто ніяких труднощів зробити так, щоб чоловік-Рак звернув на неї увагу. Він відразу відчує в ній споріднену душу, так як обома керують жіночі планети. Але, незабаром розвиток відносин у пари завмирає, зупиняється на одному місці. Чоловік-Рак дуже обережний і нерішучий. Щоб зробити якийсь певний крок йому необхідно все ретельно продумати. Ні в якому разі не ставте чоловікові-Раку умови і ультиматуми. Для чоловіка-Рака дуже важливі його переживання і почуття. Він пестить і плекає їх. До того ж вважає, що якщо він когось полюбив, то жінка отримала неоціненний подарунок у вигляді його почуттів. Хваліть його частіше, говорите з ним про почуття та переживання, але, ні в якому разі не допускайте критики.

Як тільки ви помітили, що чоловік - Рак завмер у нерішучості зробити наступний крок, ви можете допомогти йому тим, що проявіть свої такі якості як, обов'язковість, принциповість, вміння дотримуватися правил, надійність. Чоловік-Рак неодмінно це оцінить. А якщо ви ще й проявіть естетичне чуття, зробивши подарунок Раку вигляді красивої і корисної речі для дому, він взагалі буде в повному захваті від вас. І, ні в якому разі, не наводите порядок в оселі чоловіка-Рака, як би вам цього не хотілося.

Сумісність жінки-Терезів і чоловіки-Рака в дружбі

Дружба між жінкою-Терезами та чоловіком-Рак складається рідко. Вони можуть бути хорошими приятелями, якщо у них є спільні хобі та інтереси. В особисте життя і будь-які таємниці і проблеми обидва партнери не схильні пускати нікого, навіть дуже близьких друзів. Приводом і темою для спілкування, у цієї пари є захоплення і хобі. Але, загальними вони у них теж бувають рідко. Жінка-Терези, як справжня жінка рідко вибирає чоловічі хобі, а чоловік-Рак цінує жінку і сім'ю, тому теж не присвячує свій час жіночим рукоділлям.

Але, як би там не було, якщо дружба у жінки-Терезів і чоловіки-Рак склалася, то обидва здатні бути надійними і постійними друзями.

Сумісність жінки-Терезів і Рака-чоловіки в діловій сфері

У жінки-Терезів і чоловіки-Рака дуже різні стилі роботи, інтереси і професії. У діловій сфері вони рідко перетинаються. Найчастіше їх можна зустріти серед керівників одного рівня, але в різних відділах. А якщо вже довелося працювати поруч, то вони рідко виконують одне і те ж доручення, або працюють разом над одним проектом.

Коли жінка-Терези і чоловік-Рак - колеги або партнери - складне поєднання для роботи. Коли вони не працюють над одним проектом, то відносини у них складаються нейтрально. Вони байдуже ставляться до переваг і недоліків один одного, не скандалять, і не вступають в союз проти інших співробітників, але і не спілкуються тісно. Якщо ж їм доводиться об'єднати зусилля, то навряд чи вони знайдуть взаєморозуміння і, незважаючи на те, що обидва можуть бути хорошими людьми і непоганими фахівцями, є великий ризик взаємної неприязні.

Коли жінка-Терези - начальник, а чоловік-Рак - підлеглий - не дуже гармонійне поєднання. Начальниця-Терези часто сприймає підлеглого-Рака як повільного, необов'язкового співробітника. Чоловік-Рак взагалі не любить підкорятися, а таке ставлення жінки до нього, взагалі зачіпає його чоловічу гордість. Чоловік-Рак дуже практичний і у нього багато ділових якостей, якщо їх жінка-Терези не помітить, він почне плести проти неї інтриги.

Коли жінка-Терези - підпорядкована, а чоловік-Рак - начальник - з усіх можливих варіантів, цей союз найкращий. Головне, щоб ділові відносини склалися вдало, жінці-Терези не можна зачіпати гідності Рака. Втім, жінка-Терези відмінно відчуває правила ділової етики і ту дистанцію, яку слід тримати з начальством, тому у цієї пари є всі шанси на успіх. До того ж, чоловік-Рак завжди піде назустріч милій і чарівною співробітниці, відпустивши раніше додому або дасть відгул.

Новости