• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Історія годинного бренду RAYMOND WEIL. TimeCode.ru - Інтернет-магазин наручних годинників, мережа часових салонів. Безкоштовна доставка. Годинники в наявності. Розпродажі. Знижки.

фірма Raymond Weil була заснована в 1976 році, в той час, коли швейцарську годинникову промисловість охопила криза, викликаний експансією японців. Японські годинні виробники вивели на ринок кварцовий годинник і буквально завалили ринок дешевими і досить надійними кварцовим годинником. Багато найстаріші швейцарські фірми не витримали цієї конкуренції і канули в небуття. Але годинник Raymond Weil, зародившись в той важкий час, потрапили, що називається, "" в десятку "" і до сих пір залишаються на високих позиціях.

Бренд Raymond Weil з головним офісом в Женеві належить до вузького кола швейцарських годинникових компаній, все ще є сімейним бізнесом. Сьогодні компанія продовжує розвивати і зміцнювати свій статус серед провідних марок швейцарської годинникової індустрії.

Тридцять п'ять років для годинникової компанії вік зовсім невеликий, але це не заважає їй складати конкуренцію іменитим старовинним фірмам Тридцять п'ять років для годинникової компанії вік зовсім невеликий, але це не заважає їй складати конкуренцію іменитим старовинним фірмам. Годинники Raymond Weil добре відомі в усьому світі, в тому числі і в Росії, де марка Raymond Weil з'явилася на самому початку 1990-х.

Годинники Raymond Weil пов'язані зі світом музики і мистецтва, це відбилося в назві часових колекцій. Геніальному Моцарту були присвячені годинник Amadeus, рекламна кампанія яких почалася одночасно з виходом на екрани однойменного фільму Мілоша Формана. Знаменита опера Ріхарда Вагнера "Парсифаль" дала ім'я найпопулярнішою колекції годин Parsifal. Назви інших годин кажуть самі за себе: Tema, Don Giovanni, Chorus, Allegro, Saxo, Fidelio, Othello, Traviata.


Назви інших годин кажуть самі за себе: Tema, Don Giovanni, Chorus, Allegro, Saxo, Fidelio, Othello, Traviata

У 2003 році компанія Raymond Weil виводить на перший план легендарну колекцію Parsifal, надаючи вже відомим моделям цієї колекції ще більшу витонченість стилю. Колекція Parsifal є відображенням основної ідеї компанії Raymond Weil. Колекцію відрізняє спокійний дизайн, чудовий стиль і бездоганна продуманість всіх деталей, виконаних з високоякісних, благородних матеріалів. Дизайнери компанії Raymond Weil врахували всі найсучасніші тенденції годинникового світу і розробили автоматизовану модель Parsifal, яку відрізняє опукле сапфірове скло, а також новий дизайн браслета з більш видовженими і закругленими ланками.

Засновник і Почесний Президент Raymond Weil

Раймонд Вейл народився в Женеві в 1926 році Раймонд Вейл народився в Женеві в 1926 році. Закінчивши інститут по бізнесу, і пропрацювавши в одній з компаній у сфері обслуговування, в 1949 році він влаштовується на роботу в женевську годинну компанію Camy Watch SA Пристрасно захоплений своєю роботою, Раймонд Вейл робить відмінну кар'єру в цій компанії, якій він присвятить двадцять шість років своєї життя.

У 1976 році, в самий розпал кризи годинникової промисловості, він вирішує заснувати свою власну компанію. З великим ентузіазмом і маючи великий досвід за плечима, засновник компанії RAYMOND WEIL зробив свою марку відомої на весь світ, завдяки потужній партнерській мережі. Сьогодні незалежний Будинок є знаменитої торговою маркою і флагманом швейцарської годинникової індустрії.

Завдяки знанню ринку годин Раймонд Вейл займав важливі пости в багатьох професійних організаціях: він був Президентом Союзу швейцарських виробників годинників, Віце-президентом Навчального центру годинникової промисловості (CFH) в Лозанні, членом Часовий федерації (FH), а також різних підприємницьких асоціацій. Аж до 1995 року Раймонд Вейл був Головою Комітету учасників Міжнародного салону годинників і ювелірних прикрас Basel World.

Аж до 1995 року Раймонд Вейл був Головою Комітету учасників Міжнародного салону годинників і ювелірних прикрас Basel World

швейцарська марка

RAYMOND WEIL - це накопичуються століттями майстерність і досвід швейцарських годинникарів. Марка RAYMOND WEIL втілює в собі всі елементи неперевершеного швейцарського годинникового мистецтва. Точність, якість, надійність, благородство, досконалість матеріалів - всі ці високі стандарти заснована в Женеві марка RAYMOND WEIL дотримується при створенні свого годинника, що підтверджує її високий статус швейцарського годинного виробника.

Компанія «RAYMOND WEIL» використовує традиції і досвід годинникового виробництва, які століттями накопичували і передавали з покоління в покоління швейцарські майстри. Це відображається не тільки в ретельному підборі матеріалів і деталей, але і в відборі фахівців для всіх етапів виробництва і збірки, щоб повністю відповідати вимогам маркування «Зроблено в Швейцарії». Компанія знаходиться в Женеві, в місті, який став домівкою для багатьох всесвітньо відомих і престижних годинних марок, і найавторитетніших компаній, що спеціалізуються на експертній оцінці деталей і постачання матеріалів.

Компанія знаходиться в Женеві, в місті, який став домівкою для багатьох всесвітньо відомих і престижних годинних марок, і найавторитетніших компаній, що спеціалізуються на експертній оцінці деталей і постачання матеріалів

Естетика завжди була постійною складовою розвитку марки RAYMOND WEIL, увагу до неї і визначило поєднання в дизайні годин ергономічності, вишуканості і сучасності. Це естетичне прагнення привело до створення характерних і легко пізнаваних моделей.

Пріоритетним серед основних принципів роботи компанії є її орієнтованість на майбутнє. Це проявляється в постійному вдосконаленні технічних аспектів і обладнання, що використовуються компанією, що дозволяє розробляти дизайн на комп'ютері і виробляти нові моделі з використанням методів і матеріалів, які є справжніми досягненнями науки і техніки. Компанія знаходиться в постійному пошуку нових шляхів і способів забезпечення розвитку в майбутньому. Вона вважає за краще продовжувати працювати, а не відпочивати на лаврах.

Краса і естетичні пропорції не можуть бути результатом випадковості. У компанії «RAYMOND WEIL» знають, як за допомогою досвіду і механічної точності часових майстрів втілити найсміливіші концепції дизайну. Починаючи з моменту виникнення концепції і до останньої стадії складання увагу фахівців компанії «RAYMOND WEIL» до питань якості не слабшає ні на секунду. На допомогу досвідченим майстрам і традиційним в їх справі інструментів приходять високі технології. Кожен годинник ретельно оглядаються і проходять понад 350 перевірок, перш ніж на них буде поставлений штамп якості компанії «RAYMOND WEIL».

Кожен годинник ретельно оглядаються і проходять понад 350 перевірок, перш ніж на них буде поставлений штамп якості компанії «RAYMOND WEIL»

Рекламна кампанія 2011

RAYMOND WEIL із задоволенням повідомляє про запуск нової рекламної кампанії 2011-2012. Цей проект бездоганно слід новаторському і динамічному духу Марки і черпає енергію з головного джерела натхнення RAYMOND WEIL: музики. Музика завжди була центром всесвіту RAYMOND WEIL, що знайшло своє відображення в назвах колекцій з музичним звучанням, у співпраці з найбільшими музичними конкурсами, а також в сім'ї меломанів і музикантів, яка стоїть на чолі компанії.

Ця нова рекламна кампанія має серйозні відмінності в порівнянні з попередніми і об'єднує театральна вистава та фотографію продукту. Фотосесія на сцені легендарного концертного залу «Victoria Hall» в Женеві стає квінтесенцією натхнення Марки, представляючи окремо чоловіка і жінку на тлі напоєних музикою декорацій, в дусі класики і поза часом. Сила, яка виходить від цих персонажів, - оспівує годинникового майстра, роботу якого впору порівняти з працею музиканта, нескінченно програє гами і акорди для досягнення бездоганної гармонії. Подібно музикантам в їх мистецтві, компанія RAYMOND WEIL прагне до досконалості у виробництві своїх хронометрів - класичних, емблематичного, вічних.

Нові колекції Raymond Weil

колекція Nabucco

колекція Nabucco

презентація колекції Nabucco від Raymond Weil відбулася на годинному салоні Basel World. Моделі цієї чоловічої колекції механічного годинника відрізняються значним розміром корпусу (діаметр 46 мм), водонепроникність до 20 АТМ і використанням високотехнологічного матеріалу - вуглецевого волокна.

Новинка колекції Nabucco - Nabucco Inverso. Модель Nabucco Inverso, що стала популярною завдяки своєму витонченому, розкішному і елегантному дизайну, придбала класичні риси. Вища ступінь складності і досконалості, точність вимірювань годинникового майстра, харизматичний дизайн - всі ці особливості також характерні для моделі Nabucco. Римська цифра дванадцять і жовті стрілки, що надають циферблату світіння: Nabucco знаходить нове життя. Названа на честь відомої опери Джузеппе Верді, модель Nabucco Inverso є символом могутності і шляхетності духу, що характеризують короля Вавилона в останньому акті опери. Nabucco Inverso втілює в собі мудрість людини, яка осягає розум і здатного повернути назад хід подій.

Гармонійні кольору циферблата, подібно самоаналізу, допомагають перенестися від похмурого до світлого. Від чорного браслета і циферблата моделі до сірого кольору корпусу і трьох маленьких лічильників; від жовтих стрілок, що прикрашають ці лічильники і стрілки хронографа, до білих індексам і люмінесцентним стрільцям, що показує годинник і хвилини. Завдяки імпозантного корпусу діаметром 46 мм і тахометричних люнету, висіченим в титані, ці унікальні годинник бренду RAYMOND WEIL непідвладні часу і тенденціям. Елегантні, розкішні і разом з тим класичні: годинник Nabucco Inverso святкують нову перемогу!

Колекція Don Giovanni Cosi Grande

Відмінними рисами колекції Don Giovanni Cosi Grande є вишуканий сучасний дизайн і використання унікальних технологій виробництва високоточних годин. Втілення мужності, механічний годинник колекції Don Giovanni Cosi Grande являють собою зразок технічної досконалості.

Флагманська модель колекції - «Don Giovanni Cosi Grande Два часові пояси», призначена для сучасних людей, які подорожують по світу. Цей годинник привертають увагу своїм унікальним механізмом, розробленим спеціально для компанії «RAYMOND WEIL» і працюючим на принципі одного механічного руху.

У цій моделі в рамках колекції "Don Giovanni Cosi Grande», компанія «RAYMOND WEIL» ефективно поєднує технічні інновації та сучасний дизайн.

колекція Freelancer

успішна колекція Freelancer незалежного сімейного швейцарського бренду RAYMOND WEIL - набагато більше, ніж годинник. Ці високоточні моделі - натяк на професійних фрілансерів, які бажають залишатися господарями свого життя. В цьому році, як і раніше, витончена і елегантна колекція підтверджує свою урбаністичну індивідуальність і витриманий стиль.

Колекція Freelancer підносить себе повторно, але як і раніше в дусі класичних виробників годин, що характерно для бренду: сучасні форми, непідвладні часу тони циферблатів і ретельно розроблені моделі.

Годинники Freelancer, що випускаються в трьох варіантах корпусів з діаметром 29 мм, 38 мм і 42 мм, підійдуть для будь-якого зап'ястя і задовольнять будь-які запити. З трьома стрілками і календарем, годинник з відкритим балансом або ж хронограф - колекція постійно поповнюється.

Люнет і індекси жіночих моделей годин Freelancer можуть бути прикрашені діамантами, які витончено переливаються в такт часу. Freelancer - набагато більше, ніж годинник ...!

колекція Jasmine

колекція Jasmine

Новий квітка розпустилася в саду RAYMOND WEIL під звуки китайської лютні. Jasmine , Нова жіноча колекція марки, була успішно представлена ​​на Baselworld 2011. Округла, чуттєва і витончена, нова колекція Jasmine швейцарської марки годин вбирається в розкіш і запановує на зап'ясті дам найкрасивішим квіткою. Слово jasmine, забарвлене в тони Азії і Сходу, втілює досконалу жіночність своєї власниці. Це і китайське ім'я «Jian Ming», перша частина якого представляє добро і красу; і квітка велике, що панує в садах Індії ще на зорі людства; і ніжний шип, пронизливий серця закоханих, обраних самим богом любові Камою - назва «Jasmine» говорить сама за себе ...

Те саме квітучому саду, колекція дарує різноманіття - автоматична і кварцова версії, в двох діаметрах, з рожевим золотом і діамантами або без обробки. Jasmine - це більше ніж символ, це оспівування жінки. Ця нова колекція супроводжувала запуск нової рекламної кампанії і нового девізу марки. Відзначаючи 35-річчя марки, кампанія черпає своє натхнення з постійного джерела RAYMOND WEIL - музики - і віддає їй дань поваги в своєму новому девізі: «Точність - моє натхнення».

Згідно непорушним традиціям марки, нова колекція jasmine поєднує всі елементи жіночого годинника RAYMOND WEIL. Округлий корпус і чуттєві вигини; краю, досконало розчинені в суворої версії обідка або купаються в красі діамантів у версії з оправою; витончений і елегантний браслет, гармонійно охоплює зап'ястя, а також блакитні пелюстки стрілок - jasmine втілює сучасність, класицизм і винятковість, ідеально відображаючи образ жінки RAYMOND WEIL.

Однак жінка RAYMOND WEIL не менше різноманітна, ніж квіти в саду. В автоматичній або кварцовою версії, з діаметром 29 або 35 мм, строгий стиль або оправа з діамантів, сталь або колір рожевого золота - jasmine змушує спалахнути очі жінок від Сходу до Заходу. Новинка RAYMOND WEIL дозволяє собі настрій світського рауту - бенгальськими вогнями виблискують діаманти на корпусі.

Jasmine - це більш, ніж просто символ, це оспівування жінки ...

колекція Maestro

новинка в колекції Maestro , Maestro phase de lune - є першою комплікацій фази Місяця на механічному годиннику RAYMOND WEIL. Інноваційні заводні головки, розташовані на корпусі, забезпечують простоту подзавода, не вдаючись до будь-яких пристосувань. Класичні, стримані лінії, королівський синій колір, що проступає на глибокому чорному тлі циферблата, тонкі стрілки і ділення, що біліють чистотою - ця модель Maestro phase de lune, без тіні сумніву, є лідируючою моделлю колекції. Годинники Maestro Phase de Lune повністю механічні та зібрані вручну. У них поєднуються справжність і професіоналізм, а також дотримані найсуворіші стандарти якості швейцарських годинникових майстрів. Автоподзавод RW4500 спрацьовує від руху руки, коли годинник на зап'ясті, і зберігає чинність протягом 38 годин: вони працюють довше, ніж Земля обертається навколо своєї осі. Цей механізм знаходиться всередині корпусу з водонепроникної стали. На циферблаті з елегантними римськими цифрами є віконце дати, розташоване на позначці 6 годин. Корпус захищає сапфірове скло з покриттям антивідблиску. На заводний коронки вигравіруваний логотип RAYMOND WEIL. Останній вишуканий штрих - браслет з натуральної шкіри.

Колекція Maestro Lady

Кілька хвилин до початку концерту: солістка готується у себе в гримерці. Останній штрих: трохи туші для вій, тонка лінія олівцем, що підкреслює очі, в яких читається блиск емоцій, і крапля губної помади. Вона дивиться на себе в дзеркало ... її щоки рожевіють. Скрипалька встає, шарудіння всипаного блискітками сукні звучать як акомпанемент радісної від радості публіки, яка чекає на її виходу. Вона скромно йде по сцені. На її зап'ясті - нова модель годинника maestro Lady de RAYMOND WEIL, звук годинникового механізму яких повторює хвилююча биття серця їх власниці. Через мить тисячі музичних нот зачарують слухала, затамувавши подих ...

Останній погляд на диригента, очі в очі. Солістка піднімає смичок і наповнює зал звуками своєї скрипки. Ця жінка уособлює майстерність виконання музиканта, який перед глядачами відтворює свої вміння, свій творчий дар і невимушеність жестів.

Годинники Maestro Lady з білим перламутровим циферблатом, діамантами в якості індексів і різьбленим візерунком у центральній частині являють собою невід'ємні якості бренду: професіоналізм, інновації та гармонію. Так набуває сенсу поняття віртуозної майстерності RAYMOND WEIL. По черзі демонструючи строгий люнет або діамантову оправу, 5 або 7 індексів з діамантів, годинник Maestro Lady пропонують жінкам нове поєднання професіоналізму і естетики. Подібно до інших моделей колекції Maestro, в годиннику Maestro Lady встановлений механічний хід з автоподзаводом.

Нові вишукані годинники в колекції Maestro - всього лише початок партитури для бренду RAYMOND WEIL!

колекція Parsifal

колекція Parsifal

колекція Parsifal , Названа на честь опери Ріхарда Вагнера, своєрідно символізує благородство і лицарський характер її героя, зберігаючи вірність дизайну попередніх моделей і зберігаючи їх справжню естетичність. З моменту появи колекція Parsifal відображає прихильність компанії RAYMOND WEIL традиціям, які служать невичерпним джерелом натхнення. До 20-річного ювілею (у 2010 р) колекція була повністю перероблена, що дозволило їй стати більш сучасною, в той же час залишаючись втіленням вихідних естетичних принципів ... Колекція була представлена ​​на виставці Baselworld 2010. Вихід цієї колекції ознаменував новий крок на шляхи зміцнення позицій торгової марки RAYMOND WEIL у виробництві швейцарських годинників класу люкс.

Три нові моделі, розроблені компанією RAYMOND WEIL, зберігають відмітні риси колекції - декоративні накладки на ободі циферблата, витончений стиль і елегантні браслети ...

На першій двокольорового моделі чоловічих годинників з автопідзаводом і 38-годинним запасом ходу вгорі розташований характерний фігурний індикатор дня тижня, а праворуч - прямокутний індикатор дати. Рожеве золото обода і цифр вишукано контрастує з сріблястим циферблатом і кріпленням браслета з полірованої сталі.

Дві інші новинки - чоловічі та жіночі годинники діаметром 39 і 28 мм відповідно - мають однаковий дизайн і складають витончений дует, призначений для спільного володіння, оскільки символізують нерозривний союз чоловіка і жінки, що йдуть рука об руку по життєвому шляху. У цих моделях поєднання стали з рожевим золотом вигідно відтінений таємниче мерехтливим чорним циферблатом. Він служить прекрасним фоном для римських цифр, виконаних з рожевого золота.

Можливо, хтось побачить в цій парі годин з колекції Parsifal романтичний натяк на іншу оперу Вагнера - «Лоенгрін». Адже легенда говорить про те, що лебеді все життя зберігають вірність своїм коханим і їх відносини непідвладні часу.

Колекція Parsifal ще раз демонструє глибоку прихильність компанії RAYMOND WEIL до свого коріння і її бажання зберегти традиції, як джерело натхнення, одночасно з цим удосконалюються ключові елементи дизайну, що підкреслюють яскраву індивідуальність цієї символічною колекції.

Ці розкішні годинник не визнають ніяких правил: їх носять чоловіки і люблять жінки. Їх одягає той, хто не зумів встояти перед їх чарівністю ... будь-хто, без обмежень!

колекція Shine

Жіночність, чуттєвість і чарівність: представлена ​​нова жіноча колекція Shine . Чарівна і розкішна, вона наповнена чуттєвістю і являє собою оду красі і п'янке поєднання чуттєвого сприйняття і емоцій. Закруглені форми годин з цієї колекції неймовірно жіночні, а чудовий блиск металевого корпусу і діамантів тільки підкреслює їх красу. Завдяки запатентованій системі швидкої заміни браслета і ремінця, годинник з колекції «Shine» можуть змінюватися, щоб відповідати настрою і бажанням жінки, яка їх носить. Справжнє освідчення в коханні ... ода вічної жіночності ... Годинники колекції «Shine» компанії «RAYMOND WEIL» проголошують лише одну мету: зробити жінку більш чарівною сьогодні, завтра і ... завжди!

колекція Tango

Нова чоловіча і жіноча колекція Tango від Raymond Weil. Її моделі з сучасним, класичним або вільним дизайном і ідеальними пропорціями круглих або прямокутних корпусів стали втіленням елегантності, функціональності і естетичної досконалості.

Tradition

Компанія «RAYMOND WEIL» в спробі об'єднати минуле і сучасність випускає колекцію «Tradition» . Нова колекція, призначена для справжніх цінителів, володіє класичним витонченим стилем і втілює в собі традиції швейцарського годинної майстерності.

Новости