• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Віза дружини / нареченої до Великобританії. Fiance (e) & Spouse visas

 • Головна -
 • Інформбюро -
 • Fiance (e) & Spouse visas - Віза нареченого / нареченої і подружня віза до Великобританії
 • Цей тип візи відомий в народі під назвою Віза дружини і Віза нареченої, так як інтернаціональні шлюби найчастіше укладаються між жінками з колишнього СРСР і британськими женихами (а так само з іноземцями, що мають статус біженця або посвідку на проживання у Великобританії) Цей тип візи відомий в народі під назвою Віза дружини і Віза нареченої, так як інтернаціональні шлюби найчастіше укладаються між жінками з колишнього СРСР і британськими женихами (а так само з іноземцями, що мають статус біженця або посвідку на проживання у Великобританії).

  Візи до Великобританії можна розділити на два типи: що передбачають settlement (постійне проживання) і не передбачають. Ви не маєте права укласти шлюб з громадянином Великобританії, перебуваючи в країні за короткостроковими візами (туристична віза, звичайна віза відвідувача і ін). Для цього існує visitor for marriage visa і fiancé (e) visa. Перша віза передбачає ваше повернення на батьківщину протягом 6 місяців (правда можна продовжити своє перебування в країні ще на 6 місяців), перемикання з неї на інші категорії віз, в тому числі подружню, не передбачено. Привезти в країну dependants за цією ж візою неможливо, все, хто приїде до вас на весілля, повинні отримати General visitor visa. Уклавши шлюб у Великобританії, перебуваючи в країні по fiancé (e) visa, ви можете, не виїжджаючи з країни, переключитися на подружню візу. Списки документів на ці два типи візи істотно розрізняються. З документами на visit for marriage visa ви можете ознайомитися в розділі Віза відвідувача .

  З 9 липня 2012 року уряд Великобританії введені зміни в імміграційне законодавство, що стосуються віз, які передбачають settlement.

  Термін проживання в країні по подружньої візі до отримання посвідки на проживання збільшений до 5 років. Цей період розділений на дві візи - 33 +30 місяців, якщо ви отримуєте подружню візу за межами Великобританії, і 30 + 30 місяців, якщо ви переключаєтеся на подружню візу, перебуваючи в Великобританії. При продовженні віза (FLR) потрібно буде підтвердити рівень англійської мови не нижче рівня А2.

  Введено новий поріг мінімального доходу в розмірі 18600 фунтів до оподаткування за спонсорування проживання у Великій Британії дружина і партнера, або нареченого і нареченої, які не є громадянином ЄС. Якщо спонсорується особа з неповнолітньою дитиною, то поріг підвищується до 22400 фунтів і додатково 2400 фунтів за кожну наступну дитину. Ці вимоги не поширюються на одержувачів Carer's Allowance, Disability Living Allowance, Personal Independence Payment, Attendance allowance. Одержувачі цих посібників, які спонсорують іноземних подружжя, мають право мати дохід нижче мінімального порогу. Зверніть увагу, що якщо спонсор не звільнені від вимоги доводити свою фінансову спроможність, він не може включити в свій дохід допомоги. Якщо у пари є заощадження в розмірі 62500 фунтів, то показувати свій дохід не обов'язково. Досить показати заощадження. Якщо у спонсора немає доходу в 18600 фунтів і немає заощаджень в розмірі 62500 фунтів, можливо комбінувати дохід і заощадження. Наприклад, якщо дохід становить 15000 фунтів на рік, то вам необхідно мати 25000 фунтів на рахунку. Розрахунок робиться за схемою: (25000-16000): 2,5 року = 3600. Ця сума додається до доходу в 15000 фунтів і виходить необхідні 18600 фунтів. З хороших новин - в розрахунок приймаються заощадження подружжя / партнерів.

  Стосовно грошей на банківському рахунку - вони повинні бути на балансі не менше 6 останніх місяців, і UKBA бере до уваги тільки мінімальний баланс за цей період. Припустимо, на початку періоду у вас на рахунку було £ 30000, але в один з днів розрахункового періоду баланс падає до £ 16000. Візовий офіцер буде вважати, що ваш баланс за весь шестимісячний період - £ 16000.

  Заощадження не приймуть в розрахунок, якщо спонсор є self-employed.

  Варто зауважити, що заощадження повинні мати легальне джерело.

  І ще один нюанс, дохід спонсора не тільки не повинен бути нижче 18600 фунтів на рік, але і не повинен опускатися нижче 1550 фунтів протягом 6 останніх місяців.

  З 9 липня 2012 року збільшено випробувальний термін для проживання подружжя і партнерів по подружньої візі з двох років, до п'яти.

  Скасовано можливість отримати вид на проживання подружжю і партнерам мігрантів, які прожили разом за кордоном, не менше 4 років, і введена вимога завершення ними 5-річного випробувального терміну. Тобто подружжя громадян Великобританії, не громадяни ЄС, які прожили в шлюбі за кордоном покладені раннє 4 роки, тепер повинні звертатися за подружню візою при переїзді до Великобританії на загальних підставах.

  Введено вимоги до житла, де планує проживати пара. Якщо в будинку 1 кімната, то там повинно проживати не більше 2 осіб

  2 кімнати - не більше 3 осіб

  3 кімнати - не більше 5 осіб

  4 кімнати - не більше 7,5 осіб

  5 осіб - не більше 10

  Кожна додаткова кімната до п'яти кімнатах, дає право поселити ще 2 чоловік.

  При тому що дитина до року в розрахунок не береться, а діти від 1 до 10 років розглядається як 0.5 людини.

  Будинок / квартира розглядається як переповнена (overcrowded), якщо дві людини старше 10 років, які не є чоловіком і дружиною, змушені будуть ділити одну кімнату. Беруться до уваги лише житлові кімнати, більше 50 кв.ф., тобто кухні та ванні кімнати в розрахунку не беруть участь.

  Віза нареченого (нареченої) - Fiancé (e) visa: спонсором в даному випадку називається людина, з яким заявник збирається укласти шлюб у Великобританії. Спонсор повинен бути present and settled в Великобританії. Тобто, крім того, що він повинен бути громадянином країни, він також повинен постійно проживати в країні. Якщо він довгий час жив за межами Великобританії і країн ЄС, спонсор повинен підтвердити свій намір знову стати резидентом цієї країни. Заявник, як і спонсор, повинні бути старше 18 років на момент подачі заяви на візу.

  Спонсор і заявник повинні показати наміри жити спільно на території Великобританії. Візовий офіцер бере до уваги, чи обговорювала пара, де вони будуть жити в Великобританії, чи зроблені приготування до реєстрації шлюбу, чи розглядає пара в разі відмови у візі жити де-небудь ще.

  Обов'язкова умова, яке бере до уваги візовий офіцер - чи зустрічалися спонсор і заявник в реальності. Відносини, що розвивалися тільки он-лайн, не задовольняють цій умові. Тому ви повинні показати і довести історію реальних зустрічей.

  Пара також повинна підтвердити, що вони обидва вільні для шлюбу. Для вдівців - свідоцтво про смерть чоловіка, для розлучених - свідоцтво про розлучення (для громадян Великобританії - це decree absolute divorce certificate).

  Перебуваючи в країні по fiancé (e) visa, ви не маєте право працювати (в тому числі волонтером), вчитися, отримувати платне лікування, вести бізнес.

  Заповнити заяву на візу он-лайн можна тут:

  http://www.visa4uk.fco.gov.uk

  https://www.gov.uk/uk-family-visa

  Форма для spouse / civil partnership / unmarried partner візи називається VAF4, якщо ви подаєте заяву зі своєї країни і FLR, якщо ви подаєте на spouse visa, перебуваючи по fiancé (e) visa в Великобританії. Для неповнолітніх дітей та інших dependants потрібно вибрати type of Application - Child or other dependant of settled person.

  Список документів на fiancé (e) і spouse візи приблизно однаковий:

  Для нареченої / нареченого / дружини / чоловіка:

  • Заповнена на сайті та підписана заява VAF4 (FLR) + Annex ELT форма (заповнена від руки).
  • Оригінал закордонного паспорта та копії всіх сторінок
  • Копії попередніх паспортів з візами
  • Свідоцтво про шлюб (оригінал і копія)
  • Оригінал і копія свідоцтва про народження (не обов'язково, але полегшить роботу візового офіцера, що б йому не довелося перевіряти по базі даних ФМС)
  • Копія свідоцтва про розірвання шлюбу (звичайно, якщо ви вже були в шлюбі)
  • Свідоцтва про народження дітей (оригінали та копії) і закордонні паспорти дітей
  • Докази вашої одноосібної відповідальності за виховання дітей (sole responsibility).
  • Нотаріально завірений дозвіл другого з батьків на вивіз дитини на ПМЖ
  • Докази відносин (роздруківка листування, деталізація телефонних переговорів, фотографії, квитки і броні готелів, копії сторінок паспорта з візами, копії бланка реєстрації іноземного громадянина в Росії і т.д.)
  • Документи, що підтверджують знання англійської мови (сертифікат і додатку до сертифікату). Мінімум мови, який ви повинні показати відповідає рівню А1 по Common European Framework of Reference. У вимогах варто поки тільки speaking і listening.
  • Довідка про відсутність туберкульозу

  З 6 квітня 2015 року було змінено список провайдерів тестів англійської мови, які приймає Хоум Офіс ( Детальніше ).

  Оновлений список тест-центрів англійської мови:

  https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/698174/2018-04-06_-_Approved_Secure_English_Language_Tests_and_Test_Centres_.pdf

  Тести, здані до 5 квітня 2015 року, Хоум Офіс приймає до 5 листопада 2015 року:

  Плюс будь-які документи, які ви вважаєте зможуть вплинути на позитивне рішення вашого питання, наприклад, документи на підтвердження грошової допомоги, яку вам надавав чоловік (а).

  Все не англомовні документи, повинні бути перекладені на англійську мову із зазначенням контактних даних перекладача. Якщо ви робите переклад самі, то ви повинні вказати свої контактні дані. Нотаріально завіряти копії і переклади документів консульство Великобританії не вимагає. Так як основним документом, що підтверджує ваше право на цей тип візи, є свідоцтво про шлюб, якщо шлюб укладено не у Великій Британії, свідоцтво про шлюб бажано апостилювати.

  Для Британського спонсора:

  • Копія паспорта
  • Копія водійських прав (для підтвердження адреси)
  • Копія свідоцтва про народження (не обов'язково, але допоможе підтвердити британське походження вашого чоловіка).
  • Свідоцтво про розлучення (decree absolute)
  • Копії свідоцтва про народження дітей (допоможе офіцеру розрахувати сімейний бюджет)
  • Копія робочого контракту або лист від роботодавця, із зазначенням як довго і на якій посаді працює чоловік
  • Payslips за 6 місяців
  • Банківські виписки за 6 місяців
  • Копія deeds of the sponsor's house
  • Копія Housing accommodation rent book / council letter
  • Bills from utility company
  • Council tax letter
  • Surveyors report / letter from housing association (в доказ числа кімнат, із зазначенням кількості проживаючих)
  • Копія Tenancy agreement
  • Спонсорська лист-запрошення - Sponsorship undertaking form (SU07)

  Багатьом, які подали заяву, а так само їх британським партнерам / подружжю, при розгляді справи, дзвонять з консульства для перевірки достовірності інформації. Якщо жінка подається на візу з неповнолітньою дитиною, то питання будуть стосуватися дитини і родичів в Росії / Україні та ін., Яким в можете його залишити. Будьте готові, що подзвонять також вашому колишньому чоловікові. Якщо доходи спонсора менше, ніж передбачалося мінімуму, візу отримати можна, але дозвіл на проживання чоловік (а) одержить не через 5 років, а через 10.

  Причини відмови у візах:

  Крім очевидних причин - річний дохід менше 18600 фунтів, переповнене житло, недоведеність реальності відносин, сумнівів, в тому що ви маєте намір проживати разом, часто причиною відмови буває обман при отриманні попередніх віз. Наприклад, ви приїжджали в країну по туристичній візі, не вказуючи, що ви знайомі з вашим майбутнім чоловіком, а потім включаєте цей період як період знайомства.

  Також причиною може бути overstaying (перебування в країні довше терміну дії візи), нелегальний в'їзд, перебування в країні довше, ніж термін вказаний в візовому заяві (це часто наводить візового офіцера на думку, що ви працювали в цей час). Будьте готові до того, що якщо у вас з ваших нареченим / -ою велика різниця у віці, і якщо історія ваших стосунків занадто коротка, ваші документи будуть розглядатися особливо ретельно. Детальніше про причини відмов можна почитати на нашому сайті. або:

  https://www.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/348115/GGFR_Sec1v18_0_EXT.pdf

  Після в'їзду до Великобританії потрібно буде отримати біометричну карту (BRP)

  Якщо ви вже перебуваєте в країні по settlement візі і поміняли адресу, ви повинні повідомити свою нову адресу в home office.

  Подружня віза і віза нареченої \ нареченого на увазі "no recourse to public funds" (не можна отримувати державну допомогу) і якщо ваш чоловік змушений звернутися за отриманням допомоги, він повинен повідомити про те, що ви є subject of immigration control і тоді він буде отримувати їх тільки на своє ім'я.

  З 6 квітня 2015 року запроваджується збір за використання іммігрантами послуг державної системи охорони здоров'я. Детальніше:

  Якщо через фінансові причини ви не можете отримати подружню візу, то в даний час ще існує можливість спонсору тимчасово стати резидентом ЄС (знайти роботу в країнах ЄС) і привезти сім'ю безкоштовно і за спрощеними правилами для громадян країн ЄС:

  http://www.bbc.co.uk/news/uk-23029195

  Корисні посилання:

  https://www.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/337421/Appendix_FM_Section_1_0a_-_5-year_route_guidance.pdf

  https://www.gov.uk/government/publications/sponsor-a-visa-applicant-form-su07

  https://www.ombudsman.org.uk/making-complaint

  http://www.writetothem.com/

  https://www.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/279482/maintenance.pdf

  https://www.gov.uk/government/publications/visa-regulations-revised-table

  Діліться своїм досвідом і задавайте питання в коментарях.

  08.02.2018

  Читати ще

Новости