• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Терміни розгляду візи до Великобританії

 1. Віза до Великобританії: терміни розгляду документів
 2. Скільки чекати візу до Великобританії при прискореному оформленні

Допомагаємо в оформленні британських туристичних (гостьових), віз на навчання (студентських), віз нареченого / нареченої Допомагаємо в оформленні британських туристичних (гостьових), віз на навчання (студентських), віз нареченого / нареченої.

Візи для громадян і резидентів Білорусі оформляються в Візовому Центрі Великобританії в м.Мінськ.

Вартість консульського збору залежить від типу візи і курсу фунта до долара США (наприклад, туристична - 133 USD).

Віза в Англію відкривається багаторазова на строк від півроку.

Вартість пакета наших послуг - 90 руб.
Входить: заповнення візових анкет, допомога в оплаті консульського збору і запис на подачу документів.

Для наших клієнтів за програмами Мовні курси і Вища освіта в Великобританії оформлення англійської студентської візи вже включено в вартість пакету послуг.

Залишити заявку на візу до Великобританії

Один з популярних питань серед наших заявників: «Скільки чекати візу до Великобританії?». Дати однозначну відповідь важко, адже є ряд факторів, які впливають на те, як довго готується віза в Англію : Відправка документів до Москви з візового центру в Мінську, завантаженість британського консульства, наявність святкових і вихідних днів, категорія запитуваної візи.

Віза до Великобританії: терміни розгляду документів

Оформлення візи передбачає кілька етапів - це збір документів, їх переклад на англійську мову, заповнення спеціальної анкети і безпосередньо подача зібраного пакету документів в посольство. Залишається чекати рішення консула. Здається, що ось ще трохи і віза до Великобританії у вас в кишені. Але скільки часу триває це чекання і коли можна вже пакувати валізи і бронювати квиток на літак?
Те, скільки чекати візу в Англію, перш за все, залежить від типу візи і тривалості її дії. Тут у візового центру існують певні стандарти:

 • C-VISIT на 6 місяців (туристичні і ділові поїздки, відвідування родичів, короткострокове навчання, віза для дитини) - від 14 робочих днів.
 • C-VISIT-transit (не більше 2 днів в Британії) - від 14 робочих днів.
 • STUDENT (вивчення мови не більше 11 місяців) - від 20 робочих днів.
 • TIER 4 (студентська віза від 6 місяців до 5 років) - від 28 робочих днів.
 • MARRIAGE / SPOUSE (віза нареченої / дружини) - розгляд протягом 2-3 місяців.

Тим, хто претендує на отримання довгострокової туристичної, ділової або гостьової візи, доведеться чекати мінімум 28 робочих днів.
Варто врахувати тим, кому потрібна віза в Англію: скільки днів розглядатимуть ваші документи, залежить тільки від британської консульської служби. На терміни розгляду конкретного заяви вплинути не в силах ніхто. І посольству Великобританії все одно, наскільки терміново вам потрібно отримати візу. Нерідко процес видачі візи затягується, якщо посольство вирішить перевірити документи заявника і, наприклад, зв'язатися з запрошує особою, а останнє не відповідає. Є й інші зовнішні фактори, які можуть уповільнити видачу візи: «високий» сезон, національні свята, технічні неполадки.
Зате в непопулярні місяці, з серпня по листопад і з лютого по квітень, більшість заявників забирають готові паспорти навіть раніше заявленого терміну.
Для того щоб уникнути неприємної несподіванки, ми радимо звертатися за візою не менше ніж за 3-4 тижні до передбачуваної поїздки.

Скільки чекати візу до Великобританії при прискореному оформленні

Візовий центр Великобританії в Мінську пропонує додаткову послугу прискореного розгляду документів. Але доступна вона тільки заявникам, які запитують візу категорії С-VISIT терміном не більше, ніж 1 рік. Прискорене оформлення візи є:

 • туристам;
 • спортсменам;
 • бізнесменам;
 • родичам і друзям жителів Англії;
 • студентам короткострокових курсів.

Скільки чекати візу до Великобританії з прискореного розгляду? Консульство буде розглядати ваші документи в пріоритетному порядку і постарається дати відповідь протягом 5 робочих днів з моменту подачі заяви. За терміновість доведеться заплатити 184 англійських фунта.
При цьому візовий центр звертає увагу на те, що послуга прискореного розгляду не впливає на рішення консульства про видачу візи. У разі відмови або отримання візи з запізненням гроші за послугу не повертаються.
За готовністю паспорта можна стежити онлайн на сайті ВЦ Великобританії, але рішення про видачу візи можна дізнатися, тільки забравши паспорт з візового центру.
Заявників, які звертаються за допомогою до «ТРЕВЕЛ ГРУП», ми по можливості точно орієнтуємо, якими будуть терміни розгляду візи до Великобританії, виходячи з особистої ситуації і зовнішніх факторів, що впливають на процес. Ніхто не в силах вплинути на швидкість видачі візи, зате наші фахівці оперативно підготують ваші документи, зроблять їх переклад на англійську мову і запишуть вас на найближчу зручну дату прийому візової заяви в ВЦ. Вам залишиться тільки стежити за готовністю паспорта.

Телефонуйте або залишайте заявку на сайті. Допоможемо оформити в Мінську туристичну, гостьову, студентську англійську візу, а також візу нареченого / нареченої.

Але скільки часу триває це чекання і коли можна вже пакувати валізи і бронювати квиток на літак?
Скільки чекати візу до Великобританії з прискореного розгляду?
Новости