• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Устаткування для приготування та продажу вареної кукурудзи

Устаткування для приготування та продажу вареної кукурудзи
Устаткування для приготування та продажу вареної кукурудзи   Варена кукурудза на протязі багатьох десятиліть є одним з улюблених продуктів багатьох дорослих і дітей в кінці літа і початку осені, тобто в період збирання врожаю цього овоча
Варена кукурудза на протязі багатьох десятиліть є одним з улюблених продуктів багатьох дорослих і дітей в кінці літа і початку осені, тобто в період збирання врожаю цього овоча. Кукурудза не просто має високі смакові якості, але і дуже корисна для людини.
Сьогодні важливо те, що кукурудза при вирощуванні і добриві грунту ніколи не накопичує в собі ніяких хімічних речовин. Кукурудза, як і гречка, відноситься до екологічно чистих продуктів. У качані кукурудзи міститься величезна кількість вітамінів, в тому числі і вітамін В4, холін. Вітамін В4 - це вітамін, який відповідає за клітинне здоров'я людини. Крім того, цей вітамін робить рівень холестерину нормальним, а також відповідає за нормальний темп обміну речовин і за функціонування нервової системи. Дуже багато овочів і фруктів «грішать» тим, що при варінні вони втрачають основну частину своїх корисних речовин. З кукурудзою такого ніколи не трапляється. Особливість цієї зернової культури в тому, що навіть після термічної обробки оболонка зерен не буде зруйноване.
На сьогоднішній день виробники кукурудзи пропонують її не тільки у вигляді качанів, але і у вигляді зерна. Виведено спеціальні солодкі сорти. Початки або зерна кукурудзи пропонуються в замороженому вигляді, які легко зберігати і використовувати в приготуванні.
Найбільш популярними місцями споживання кукурудзи є фуд-корти торгових центрів, пляжі, набережні, парки та ін. Популярні місця відпочинку.
Зерно або качани кукурудзи найкращим чином варяться на пару. В комерції для цього застосовують професійні кукурузоваркі-пароварки . Пароварка може бути буд в стільницю барної стійки або в пересувну візок для автономної установки в будь-якому місці.


Кукурудза в качанах або в зерні вариться в спеціальній перфорованої кошику, якій укомплектована пароварка. Початки варяться в вертикальному положенні, а зерно насипом.


Вода закипає в ємності апарату і пар, піднімаючись вгору, обволікає кукурудзу. За рахунок спеціальної сферичної форми кришки, аромат кукурудзи накопичується під нею і виходить при відкриванні, залучаючи клієнтів.
Велика частина професійних кукурузоварок виробляються турецькими заводами Uret, Pimak і Ekogay. Пароварки заводу Uret є найбільш якісними і представлені в широкому діапазоні типорозмірів, розрахованих на обсяг від 12 до 50 літрів води. Пароварки Uret мають цільнотянутий корпус з харчової нержавіючої сталі, відкритий ТЕН з неіржавіючої сталі, зливний кран. Наявність відкритого ТЕНу є важливим фактором для кукурузоварок, так як це значно прискорює час закипання води і заощаджує електроенергію.


Наявність зливного крана, також має важливе значення, при встановленні кукурузоваркі в стільницю, так як в кінці зміни не потрібно виймати апарат з ніші, а досить повернути кран і злити воду в каналізацію, попередньо з'єднавши його шлангом з каналізацією.


Апарати заводу Uret і Pimak мають сферичну кришку з полірованої харчової нержавіючої сталі. Кришка є видимою для покупців частиною пароварки, тому її зовнішній вигляд має великий значення.


Пароварки заводів Pimak подібні кукурузоваркам Uret, але виконані менш якісно. Апарати Ekogay є обладнання економ класу, вони виготовляються на базі кип'ятильників і не мають зливного крана, а кришка має плоску форму.
У нашому компанії Ви можете придбати якісні кукурузоваркі з гарантією і отримати всю необхідну інформацію. Також в нашому асортименті великий вибір візків для торгівлі кукурудзою.
З радістю відповімо на всі запитання й будемо раді Вас бачити в числі наших покупців. З повагою колектив компанії "Фуд-сервіс"

Новости