• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Діва-Бик характеристика знака

 1. Діва-Бик характеристика знака До знаку Діва-Бик відносяться люди, що народилися з 24 серпня по 23...
 2. Діва - Бик жінка
 3. Діва - Бик чоловік
 4. Діва-Бик характеристика знака
 5. Діва - Бик характеристика
 6. Діва - Бик жінка
 7. Діва - Бик чоловік
 8. Діва-Бик характеристика знака
 9. Діва - Бик характеристика
 10. Діва - Бик жінка
 11. Діва - Бик чоловік

Діва-Бик характеристика знака

Діва-Бик характеристика знака

До знаку Діва-Бик відносяться люди, що народилися з 24 серпня по 23 вересня в 1901, 1913, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009 2021 роках.

Знаки, і Діва, і Бик відносяться до стихії Землі, що наділяє особистість, народжену з поєднанням Діва-Бик, зайвим педантизмом і консерватизмом. Бик - прискіпливий і наполегливий , А в поєднанні з Дівою, схильної брати до уваги всі деталі , Ще й критичний до межі. Часто це консерватор за своєю суттю, що може заважати розвитку. Він не любить нічого міняти і завжди дотримується одних і тих же правил і принципів.

Діва-Бик тактовний, любить доглядати за своєю зовнішністю і надавати своїм образом шарм і аристократизм, особливо яскраво це проявляється в тих випадках, коли ця людина займає керівну посаду і фінансово забезпечений. Будинок, сім'я, побут, благополуччя, завжди в пріоритеті і заради забезпечення всім необхідним Діва-Бик буде трудитися не покладаючи рук.

Діва-Бик - веселий і чуйна людина. Він любить допомагати людям, але часто проявляє безвідмовність, яка спрацьовує проти нього. Саме тому, і чоловіки і жінки, народжені з цим поєднанням, потребують надійного і вірного партнера, який буде розмежовувати їх турботу про оточуючих, і турботу про себе.

Діва - Бик характеристика

Людина, народжена під знаком Діви в рік Бика, доброзичливий і веселий, він цінує спілкування з кожною людиною, володіє величезним самовладанням, спокоєм, терпінням, обережний і ненав'язливий. А його холоднокровності можна тільки позаздрити.

Люди, народжені з поєднанням Діва-Бик - фізично сильні і міцні, вони люблять спорт, піші прогулянки, біг на свіжому повітрі, катання на велосипеді і будь-яку іншу фізичну активність. Багато хто займається плаванням, використовують будь-яку можливість провести час на свіжому повітрі. Дуже люблять природу і тяжіють до красивих, мальовничих місцях з незвичайним ландшафтом, багато хто може стати прекрасними садівниками.

Діва-Бик - сильна особистість, яка дотримується жорсткої дисципліни і систематичності. Він пунктуальний, тактовний і завжди тримає свої обіцянки. Мабуть тому, що він реально оцінює свої можливості і ніколи не обіцяє більше, ніж може виконати. В емоційній сфері замкнутий, і любить відпочивати в колі сім'ї. У практичному плані вельми здібна людина, йому можна доручити найважчу і відповідальну роботу і бути спокійним за її результат.

Гороскоп Діва-Бик вказує на те, що ця людина може бути досить освіченою в тих областях, які вважає важливими для себе і здатний працювати над собою все життя. Найчастіше догматичний, строго дотримується букви закону і тому без вагань може виступати як суддя або навіть прокурор. Люди з поєднанням Діва-Бик наділені консерватизмом і деякою закритістю. Вони як би самі по собі. Як у професійній діяльності, так і в сімейному житті люди, з цим поєднанням знаків віддають перевагу стабільності і спокій. Вони обходять стороною гучні компанії, не люблять нововведень, які можуть змінити спокійний плин життя. Але, як і властиво Бикові, будуть відставати свої позиції до останнього.

Яскравими недоліками в характері є гординя, самовпевненість і пихатість, а також невігластво і впертість. Діва-Бик настільки цілеспрямована і впорядкована особистість, що віддає перевагу одному заняттю раз і назавжди. Він завжди доводить розпочату справу до кінця акуратно і педантично. Чи не розривається на кілька справ, що властиво іншим знакам Східного і зодіакального гороскопу, а займається чимось конкретним, не дивлячись ні на які подразники і перешкоди. В силу того, що Діва і Бик - земні знаки, стимулом до будь-якої активної діяльності стають фінанси. Без матеріальної зацікавленості цієї людини важко зрушити з місця.

Для повного щастя Діві-Бику потрібен власний будинок, бажано з присадибною ділянкою, в якому був би ідеальний порядок, тиша і ніяких сторонніх людей. Будь-які втручання в життєві справи цієї людини можуть викликати невдоволення і гострий приступ критичності з його боку. Своє добро і свій спокій він буде захищати з усією пристрастю, властивою Бикові ...

У любовних відносинах Бик-Діва володіє великою сексуальною привабливістю і чарівністю, але ховає це за маскою сором'язливості, так як вважає подібні якості неприпустимими. В даному варіанті природний магнетизм йде врозріз зі стриманістю і консерватизмом в характері.

Деякі власники цього поєднання можуть стати диктаторами в сімейних відносинах. Вони упереджено і критично ставляться до своїх другим половинкам, а зайва самовпевненість провокує неввічливість і впертість. Якщо ж у Бика-Діви з'являються діти, то їм буде подарована нескінченна доброта і любов.

Діва - Бик жінка

Жінка, народжена під знаком Діви в рік Бика, має високий інтелект, величезним самовладанням, розважливістю. Мабуть, це сама грунтовна і дисциплінована з усіх жінок. Вона чарівна, але кілька холодна. Правда, це тільки зовнішня оболонка. Насправді їй не чужі й глибокі почуття і романтичні переживання, просто вона звикла тримати свою душу «під замком».

Жінка Бик-Діва відрізняється схильністю до перфекціонізму. Їй важливо розуміти, що справа, за яке вона взялася, буде виконано ідеально, без найменшої похибки. Природно це викликає внутрішнє моральне напруження і значно ускладнює життя як їй самій, так і оточуючим. Вона багато вимагає як від себе, так і від інших.

Народжена в рік Бика, жінка-Діва - талановитий керівник , І нерідко досягає певних кар'єрних висот. Правда, якщо її ділове життя буде складатися благополучно, вона віддасть перевагу її, а не сімейне життя. Їй простіше реалізувати свої амбіції на роботі, ніж перебувати в рівновазі і відчувати себе абсолютно щасливою в сімейному колі. Багато жінок інших знаків Гороскопа можуть відмінно поєднувати і кар'єру і сім'ю. Але ось жінці народженої з поєднанням Діва-Бик буде зробити це досить важко, оскільки її нервова система працює в постійній напрузі і їй складно переключатися з однієї діяльності на іншу, при цьому виконувати все ідеально. А це обов'язкова умова, тому що якщо жінка Діва-Бик виконала щось неідеально, вона стає глибоко нещасною.

Негативною рисою жінки Діва-Бик є відсутність гнучкості і надмірне прагнення все заздалегідь чітко розпланувати, підвести всіх під одну гребінку. Але до плюсів, безсумнівно, можна віднести високу працездатність і старанність, її прагнення зробити світ кращим.

Жінка Діва-Бик чуттєва, сексуальна і володіє якимсь магнетизмом, який притягує протилежну стать. Однак її розсудливість і консерватизм не дозволяють їй відкрито проявляти свої почуття, і більш того, відсувати любовні відносини на задній план свого життя. До вибору супутника життя відноситься також дуже вдумливо і відповідально, і в особистих відносинах поводиться так само практично, як і в повсякденному житті. Може довго визначатися з вибором, але рішення приймає раз і назавжди. У сім'ї воліє роль лідера і з чоловіком веде полуделовие відносини, з чітким розподілом всіх обов'язків. При цьому вона - ідеальна мати, чудова господиня і бездоганна дружина.

Діва - Бик чоловік

Чоловік, народжений під знаком Діви в рік Бика, досить товариський і позитивний. Він привертає до себе велику кількість людей, а у відносинах демонструє порядність і лояльність. Він - відмінний господар свого будинку, люблячий затишок, порядок і комфорт. З дитинства прагне виховувати в собі дисциплінованість і відповідальність. Чоловік Діва-Бик не любить довгі і порожні розмови. Вважає за краще вирішувати все на ходу і по діловому, що додає йому практичності, але виключає душевність.

Народжений в рік Бика, чоловік-Діва може відмінно проявити себе у багатьох сферах життя , Але, найчастіше, вважає за краще сферу торгівлі, сільського господарства, промисловості і будівництва. Також, можуть принести задоволення юридична і соціальна діяльність. Для чоловіка з поєднанням Діва-Бик особливо важливо відчувати свою потрібність, тому його кар'єрні плани часто стосуються громадських цілей. Домогтися успіху йому допомагають незвичайна посидючість і висока працездатність. У спілкуванні, як з начальством, так і з колегами, він проявляє дипломатію, що позитивно позначається на його професійному зростанні. Вміє планувати бюджет, розумно вкладати гроші, тому навіть при невеликих доходах, йому на все вистачає.

У любовних відносинах чоловік Діва-Бик досить вибірковий. Легкі відносини його дратують, а зробити остаточний вибір на користь тієї чи іншої дівчини йому складно, оскільки і в цій сфері життя йому потрібно мати хоч якісь гарантії. Можливо тому, він рідко вступає в шлюб у молодому віці. У відносинах з коханою проявляє зайву ревнощі і почуття власності. А також здатний показати свій незвичайний темперамент і прагнення диктувати дружині свої правила і умови. Найбільше цінує в жінках податливість, поступливість і врівноваженість. У любові він щирий, не схильний до паралельних романів і з трепетом ставиться до сімейних відносин. Особливу радість для нього приносить народження дитини, який дає йому величезний заряд позитиву.

Діва-Бик характеристика знака

Діва-Бик характеристика знака

До знаку Діва-Бик відносяться люди, що народилися з 24 серпня по 23 вересня в 1901, 1913, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009 2021 роках.

Знаки, і Діва, і Бик відносяться до стихії Землі, що наділяє особистість, народжену з поєднанням Діва-Бик, зайвим педантизмом і консерватизмом. Бик - прискіпливий і наполегливий , А в поєднанні з Дівою, схильної брати до уваги всі деталі , Ще й критичний до межі. Часто це консерватор за своєю суттю, що може заважати розвитку. Він не любить нічого міняти і завжди дотримується одних і тих же правил і принципів.

Діва-Бик тактовний, любить доглядати за своєю зовнішністю і надавати своїм образом шарм і аристократизм, особливо яскраво це проявляється в тих випадках, коли ця людина займає керівну посаду і фінансово забезпечений. Будинок, сім'я, побут, благополуччя, завжди в пріоритеті і заради забезпечення всім необхідним Діва-Бик буде трудитися не покладаючи рук.

Діва-Бик - веселий і чуйна людина. Він любить допомагати людям, але часто проявляє безвідмовність, яка спрацьовує проти нього. Саме тому, і чоловіки і жінки, народжені з цим поєднанням, потребують надійного і вірного партнера, який буде розмежовувати їх турботу про оточуючих, і турботу про себе.

Діва - Бик характеристика

Людина, народжена під знаком Діви в рік Бика, доброзичливий і веселий, він цінує спілкування з кожною людиною, володіє величезним самовладанням, спокоєм, терпінням, обережний і ненав'язливий. А його холоднокровності можна тільки позаздрити.

Люди, народжені з поєднанням Діва-Бик - фізично сильні і міцні, вони люблять спорт, піші прогулянки, біг на свіжому повітрі, катання на велосипеді і будь-яку іншу фізичну активність. Багато хто займається плаванням, використовують будь-яку можливість провести час на свіжому повітрі. Дуже люблять природу і тяжіють до красивих, мальовничих місцях з незвичайним ландшафтом, багато хто може стати прекрасними садівниками.

Діва-Бик - сильна особистість, яка дотримується жорсткої дисципліни і систематичності. Він пунктуальний, тактовний і завжди тримає свої обіцянки. Мабуть тому, що він реально оцінює свої можливості і ніколи не обіцяє більше, ніж може виконати. В емоційній сфері замкнутий, і любить відпочивати в колі сім'ї. У практичному плані вельми здібна людина, йому можна доручити найважчу і відповідальну роботу і бути спокійним за її результат.

Гороскоп Діва-Бик вказує на те, що ця людина може бути досить освіченою в тих областях, які вважає важливими для себе і здатний працювати над собою все життя. Найчастіше догматичний, строго дотримується букви закону і тому без вагань може виступати як суддя або навіть прокурор. Люди з поєднанням Діва-Бик наділені консерватизмом і деякою закритістю. Вони як би самі по собі. Як у професійній діяльності, так і в сімейному житті люди, з цим поєднанням знаків віддають перевагу стабільності і спокій. Вони обходять стороною гучні компанії, не люблять нововведень, які можуть змінити спокійний плин життя. Але, як і властиво Бикові, будуть відставати свої позиції до останнього.

Яскравими недоліками в характері є гординя, самовпевненість і пихатість, а також невігластво і впертість. Діва-Бик настільки цілеспрямована і впорядкована особистість, що віддає перевагу одному заняттю раз і назавжди. Він завжди доводить розпочату справу до кінця акуратно і педантично. Чи не розривається на кілька справ, що властиво іншим знакам Східного і зодіакального гороскопу, а займається чимось конкретним, не дивлячись ні на які подразники і перешкоди. В силу того, що Діва і Бик - земні знаки, стимулом до будь-якої активної діяльності стають фінанси. Без матеріальної зацікавленості цієї людини важко зрушити з місця.

Для повного щастя Діві-Бику потрібен власний будинок, бажано з присадибною ділянкою, в якому був би ідеальний порядок, тиша і ніяких сторонніх людей. Будь-які втручання в життєві справи цієї людини можуть викликати невдоволення і гострий приступ критичності з його боку. Своє добро і свій спокій він буде захищати з усією пристрастю, властивою Бикові ...

У любовних відносинах Бик-Діва володіє великою сексуальною привабливістю і чарівністю, але ховає це за маскою сором'язливості, так як вважає подібні якості неприпустимими. В даному варіанті природний магнетизм йде врозріз зі стриманістю і консерватизмом в характері.

Деякі власники цього поєднання можуть стати диктаторами в сімейних відносинах. Вони упереджено і критично ставляться до своїх другим половинкам, а зайва самовпевненість провокує неввічливість і впертість. Якщо ж у Бика-Діви з'являються діти, то їм буде подарована нескінченна доброта і любов.

Діва - Бик жінка

Жінка, народжена під знаком Діви в рік Бика, має високий інтелект, величезним самовладанням, розважливістю. Мабуть, це сама грунтовна і дисциплінована з усіх жінок. Вона чарівна, але кілька холодна. Правда, це тільки зовнішня оболонка. Насправді їй не чужі й глибокі почуття і романтичні переживання, просто вона звикла тримати свою душу «під замком».

Жінка Бик-Діва відрізняється схильністю до перфекціонізму. Їй важливо розуміти, що справа, за яке вона взялася, буде виконано ідеально, без найменшої похибки. Природно це викликає внутрішнє моральне напруження і значно ускладнює життя як їй самій, так і оточуючим. Вона багато вимагає як від себе, так і від інших.

Народжена в рік Бика, жінка-Діва - талановитий керівник , І нерідко досягає певних кар'єрних висот. Правда, якщо її ділове життя буде складатися благополучно, вона віддасть перевагу її, а не сімейне життя. Їй простіше реалізувати свої амбіції на роботі, ніж перебувати в рівновазі і відчувати себе абсолютно щасливою в сімейному колі. Багато жінок інших знаків Гороскопа можуть відмінно поєднувати і кар'єру і сім'ю. Але ось жінці народженої з поєднанням Діва-Бик буде зробити це досить важко, оскільки її нервова система працює в постійній напрузі і їй складно переключатися з однієї діяльності на іншу, при цьому виконувати все ідеально. А це обов'язкова умова, тому що якщо жінка Діва-Бик виконала щось неідеально, вона стає глибоко нещасною.

Негативною рисою жінки Діва-Бик є відсутність гнучкості і надмірне прагнення все заздалегідь чітко розпланувати, підвести всіх під одну гребінку. Але до плюсів, безсумнівно, можна віднести високу працездатність і старанність, її прагнення зробити світ кращим.

Жінка Діва-Бик чуттєва, сексуальна і володіє якимсь магнетизмом, який притягує протилежну стать. Однак її розсудливість і консерватизм не дозволяють їй відкрито проявляти свої почуття, і більш того, відсувати любовні відносини на задній план свого життя. До вибору супутника життя відноситься також дуже вдумливо і відповідально, і в особистих відносинах поводиться так само практично, як і в повсякденному житті. Може довго визначатися з вибором, але рішення приймає раз і назавжди. У сім'ї воліє роль лідера і з чоловіком веде полуделовие відносини, з чітким розподілом всіх обов'язків. При цьому вона - ідеальна мати, чудова господиня і бездоганна дружина.

Діва - Бик чоловік

Чоловік, народжений під знаком Діви в рік Бика, досить товариський і позитивний. Він привертає до себе велику кількість людей, а у відносинах демонструє порядність і лояльність. Він - відмінний господар свого будинку, люблячий затишок, порядок і комфорт. З дитинства прагне виховувати в собі дисциплінованість і відповідальність. Чоловік Діва-Бик не любить довгі і порожні розмови. Вважає за краще вирішувати все на ходу і по діловому, що додає йому практичності, але виключає душевність.

Народжений в рік Бика, чоловік-Діва може відмінно проявити себе у багатьох сферах життя , Але, найчастіше, вважає за краще сферу торгівлі, сільського господарства, промисловості і будівництва. Також, можуть принести задоволення юридична і соціальна діяльність. Для чоловіка з поєднанням Діва-Бик особливо важливо відчувати свою потрібність, тому його кар'єрні плани часто стосуються громадських цілей. Домогтися успіху йому допомагають незвичайна посидючість і висока працездатність. У спілкуванні, як з начальством, так і з колегами, він проявляє дипломатію, що позитивно позначається на його професійному зростанні. Вміє планувати бюджет, розумно вкладати гроші, тому навіть при невеликих доходах, йому на все вистачає.

У любовних відносинах чоловік Діва-Бик досить вибірковий. Легкі відносини його дратують, а зробити остаточний вибір на користь тієї чи іншої дівчини йому складно, оскільки і в цій сфері життя йому потрібно мати хоч якісь гарантії. Можливо тому, він рідко вступає в шлюб у молодому віці. У відносинах з коханою проявляє зайву ревнощі і почуття власності. А також здатний показати свій незвичайний темперамент і прагнення диктувати дружині свої правила і умови. Найбільше цінує в жінках податливість, поступливість і врівноваженість. У любові він щирий, не схильний до паралельних романів і з трепетом ставиться до сімейних відносин. Особливу радість для нього приносить народження дитини, який дає йому величезний заряд позитиву.

Діва-Бик характеристика знака

Діва-Бик характеристика знака

До знаку Діва-Бик відносяться люди, що народилися з 24 серпня по 23 вересня в 1901, 1913, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009 2021 роках.

Знаки, і Діва, і Бик відносяться до стихії Землі, що наділяє особистість, народжену з поєднанням Діва-Бик, зайвим педантизмом і консерватизмом. Бик - прискіпливий і наполегливий , А в поєднанні з Дівою, схильної брати до уваги всі деталі , Ще й критичний до межі. Часто це консерватор за своєю суттю, що може заважати розвитку. Він не любить нічого міняти і завжди дотримується одних і тих же правил і принципів.

Діва-Бик тактовний, любить доглядати за своєю зовнішністю і надавати своїм образом шарм і аристократизм, особливо яскраво це проявляється в тих випадках, коли ця людина займає керівну посаду і фінансово забезпечений. Будинок, сім'я, побут, благополуччя, завжди в пріоритеті і заради забезпечення всім необхідним Діва-Бик буде трудитися не покладаючи рук.

Діва-Бик - веселий і чуйна людина. Він любить допомагати людям, але часто проявляє безвідмовність, яка спрацьовує проти нього. Саме тому, і чоловіки і жінки, народжені з цим поєднанням, потребують надійного і вірного партнера, який буде розмежовувати їх турботу про оточуючих, і турботу про себе.

Діва - Бик характеристика

Людина, народжена під знаком Діви в рік Бика, доброзичливий і веселий, він цінує спілкування з кожною людиною, володіє величезним самовладанням, спокоєм, терпінням, обережний і ненав'язливий. А його холоднокровності можна тільки позаздрити.

Люди, народжені з поєднанням Діва-Бик - фізично сильні і міцні, вони люблять спорт, піші прогулянки, біг на свіжому повітрі, катання на велосипеді і будь-яку іншу фізичну активність. Багато хто займається плаванням, використовують будь-яку можливість провести час на свіжому повітрі. Дуже люблять природу і тяжіють до красивих, мальовничих місцях з незвичайним ландшафтом, багато хто може стати прекрасними садівниками.

Діва-Бик - сильна особистість, яка дотримується жорсткої дисципліни і систематичності. Він пунктуальний, тактовний і завжди тримає свої обіцянки. Мабуть тому, що він реально оцінює свої можливості і ніколи не обіцяє більше, ніж може виконати. В емоційній сфері замкнутий, і любить відпочивати в колі сім'ї. У практичному плані вельми здібна людина, йому можна доручити найважчу і відповідальну роботу і бути спокійним за її результат.

Гороскоп Діва-Бик вказує на те, що ця людина може бути досить освіченою в тих областях, які вважає важливими для себе і здатний працювати над собою все життя. Найчастіше догматичний, строго дотримується букви закону і тому без вагань може виступати як суддя або навіть прокурор. Люди з поєднанням Діва-Бик наділені консерватизмом і деякою закритістю. Вони як би самі по собі. Як у професійній діяльності, так і в сімейному житті люди, з цим поєднанням знаків віддають перевагу стабільності і спокій. Вони обходять стороною гучні компанії, не люблять нововведень, які можуть змінити спокійний плин життя. Але, як і властиво Бикові, будуть відставати свої позиції до останнього.

Яскравими недоліками в характері є гординя, самовпевненість і пихатість, а також невігластво і впертість. Діва-Бик настільки цілеспрямована і впорядкована особистість, що віддає перевагу одному заняттю раз і назавжди. Він завжди доводить розпочату справу до кінця акуратно і педантично. Чи не розривається на кілька справ, що властиво іншим знакам Східного і зодіакального гороскопу, а займається чимось конкретним, не дивлячись ні на які подразники і перешкоди. В силу того, що Діва і Бик - земні знаки, стимулом до будь-якої активної діяльності стають фінанси. Без матеріальної зацікавленості цієї людини важко зрушити з місця.

Для повного щастя Діві-Бику потрібен власний будинок, бажано з присадибною ділянкою, в якому був би ідеальний порядок, тиша і ніяких сторонніх людей. Будь-які втручання в життєві справи цієї людини можуть викликати невдоволення і гострий приступ критичності з його боку. Своє добро і свій спокій він буде захищати з усією пристрастю, властивою Бикові ...

У любовних відносинах Бик-Діва володіє великою сексуальною привабливістю і чарівністю, але ховає це за маскою сором'язливості, так як вважає подібні якості неприпустимими. В даному варіанті природний магнетизм йде врозріз зі стриманістю і консерватизмом в характері.

Деякі власники цього поєднання можуть стати диктаторами в сімейних відносинах. Вони упереджено і критично ставляться до своїх другим половинкам, а зайва самовпевненість провокує неввічливість і впертість. Якщо ж у Бика-Діви з'являються діти, то їм буде подарована нескінченна доброта і любов.

Діва - Бик жінка

Жінка, народжена під знаком Діви в рік Бика, має високий інтелект, величезним самовладанням, розважливістю. Мабуть, це сама грунтовна і дисциплінована з усіх жінок. Вона чарівна, але кілька холодна. Правда, це тільки зовнішня оболонка. Насправді їй не чужі й глибокі почуття і романтичні переживання, просто вона звикла тримати свою душу «під замком».

Жінка Бик-Діва відрізняється схильністю до перфекціонізму. Їй важливо розуміти, що справа, за яке вона взялася, буде виконано ідеально, без найменшої похибки. Природно це викликає внутрішнє моральне напруження і значно ускладнює життя як їй самій, так і оточуючим. Вона багато вимагає як від себе, так і від інших.

Народжена в рік Бика, жінка-Діва - талановитий керівник , І нерідко досягає певних кар'єрних висот. Правда, якщо її ділове життя буде складатися благополучно, вона віддасть перевагу її, а не сімейне життя. Їй простіше реалізувати свої амбіції на роботі, ніж перебувати в рівновазі і відчувати себе абсолютно щасливою в сімейному колі. Багато жінок інших знаків Гороскопа можуть відмінно поєднувати і кар'єру і сім'ю. Але ось жінці народженої з поєднанням Діва-Бик буде зробити це досить важко, оскільки її нервова система працює в постійній напрузі і їй складно переключатися з однієї діяльності на іншу, при цьому виконувати все ідеально. А це обов'язкова умова, тому що якщо жінка Діва-Бик виконала щось неідеально, вона стає глибоко нещасною.

Негативною рисою жінки Діва-Бик є відсутність гнучкості і надмірне прагнення все заздалегідь чітко розпланувати, підвести всіх під одну гребінку. Але до плюсів, безсумнівно, можна віднести високу працездатність і старанність, її прагнення зробити світ кращим.

Жінка Діва-Бик чуттєва, сексуальна і володіє якимсь магнетизмом, який притягує протилежну стать. Однак її розсудливість і консерватизм не дозволяють їй відкрито проявляти свої почуття, і більш того, відсувати любовні відносини на задній план свого життя. До вибору супутника життя відноситься також дуже вдумливо і відповідально, і в особистих відносинах поводиться так само практично, як і в повсякденному житті. Може довго визначатися з вибором, але рішення приймає раз і назавжди. У сім'ї воліє роль лідера і з чоловіком веде полуделовие відносини, з чітким розподілом всіх обов'язків. При цьому вона - ідеальна мати, чудова господиня і бездоганна дружина.

Діва - Бик чоловік

Чоловік, народжений під знаком Діви в рік Бика, досить товариський і позитивний. Він привертає до себе велику кількість людей, а у відносинах демонструє порядність і лояльність. Він - відмінний господар свого будинку, люблячий затишок, порядок і комфорт. З дитинства прагне виховувати в собі дисциплінованість і відповідальність. Чоловік Діва-Бик не любить довгі і порожні розмови. Вважає за краще вирішувати все на ходу і по діловому, що додає йому практичності, але виключає душевність.

Народжений в рік Бика, чоловік-Діва може відмінно проявити себе у багатьох сферах життя , Але, найчастіше, вважає за краще сферу торгівлі, сільського господарства, промисловості і будівництва. Також, можуть принести задоволення юридична і соціальна діяльність. Для чоловіка з поєднанням Діва-Бик особливо важливо відчувати свою потрібність, тому його кар'єрні плани часто стосуються громадських цілей. Домогтися успіху йому допомагають незвичайна посидючість і висока працездатність. У спілкуванні, як з начальством, так і з колегами, він проявляє дипломатію, що позитивно позначається на його професійному зростанні. Вміє планувати бюджет, розумно вкладати гроші, тому навіть при невеликих доходах, йому на все вистачає.

У любовних відносинах чоловік Діва-Бик досить вибірковий. Легкі відносини його дратують, а зробити остаточний вибір на користь тієї чи іншої дівчини йому складно, оскільки і в цій сфері життя йому потрібно мати хоч якісь гарантії. Можливо тому, він рідко вступає в шлюб у молодому віці. У відносинах з коханою проявляє зайву ревнощі і почуття власності. А також здатний показати свій незвичайний темперамент і прагнення диктувати дружині свої правила і умови. Найбільше цінує в жінках податливість, поступливість і врівноваженість. У любові він щирий, не схильний до паралельних романів і з трепетом ставиться до сімейних відносин. Особливу радість для нього приносить народження дитини, який дає йому величезний заряд позитиву.

Новости