• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Чоловік-Змія - жінка-Бик сумісність

  1. Чоловік-Змія і жінка-Бик - сумісність
  2. Чоловік-Змія і жінка-Бик - сумісність в коханні
  3. Поради від «Місяця сьогодні» парі Чоловік-Змія і жінка-Бик

Працює пари чоловік-Змія і жінка-Бик можна назвати практично ідеальною

Працює пари чоловік-Змія і жінка-Бик можна назвати практично ідеальною. Кожен із подружжя впевнений, що зробив правильний вибір, не дивлячись на ряд дрібних недоліків один в одного.

Чоловіка-Змію і жінку-Бика об'єднають схожість темпераментів, обачність і близькість життєвих прагнень, що дозволяє їм ефективно використовувати таланти, дані від природи, щоб досягти висот у професійному плані, добитися хорошого матеріального благополуччя і створити міцний сімейне вогнище.

Подружжя дбайливі, відповідальні, практичні, цінують сім'ю і будинок, легко вирішують різні труднощі і готові на все, заради блага дітей. При різних життєвих обставин вони можуть повністю покластися один на одного. Разом вони можуть зробити успішну кар'єру і вистояти проти всіх бід і випробувань.

Чоловік-Змія і жінка-Бик - сумісність

Чоловік-Змія і жінка-Бик вирішивши створити сім'ю, можуть бути впевнені, що їх союз буде забезпечений і спокійний, і навіть трохи передбачуваний. Створивши комфортні умови для свого існування, подружжя може розвиватися. Вони міцно об'єднані на духовному рівні і їх відносини будуть дуже стабільними, але не захоплюючими. Несподіваних, яскравих моментів в цій парі буде небагато, але для них це і не є головним. Яскраві емоція, враження, зміна настроїв - все це не властиво їх темпераменту.

Зате, в цих відносинах є стабільність і врівноваженість, яку привносить жінка-Бик і мудрість від чоловіка-Змії. Ці партнери відчувають взаємну повагу і вміють контролювати себе і свої інтереси, що також важливо для гармонійних відносин. В даному союзі чоловік-Змія вчиться у жінки-Бика більшій довірі та відкритості, а жінка-Бик - невимушеному спілкуванню. В цілому, чоловікові-Змії і жінці-Бику затишно в суспільстві один одного і у них схожі світоглядні позиції, інтереси. Вони весь час «на одній хвилі» і знаходять спільну мову з різних питань.

Подружжя відрізняються відповідальністю, дбайливістю, практичністю. Для обох найвищою цінністю є сім'я і дім. Обидва готові на все, аби їхні діти і улюблені були щасливі. Між Змією і биком існує багато спільного, але найголовніше в їхніх взаєминах полягає в тому, що вони добре розуміють один одного, і легко можуть знайти компроміс. Навіть в самих складних життєвих ситуаціях, вони спільно приходять до вірних рішень.

Чоловік-Змія і Жінка-Бик однаково вважають, що найважливіше в партнері - це його відданість і надійність. Будь-яка пристрасть з часом згасає, а сталість в любові і повагу залишаються пріоритетними в існуванні пари. Подружжя готові все життя вивчати один одного для того, щоб зробити їх союз максимально щасливим і гармонійним.

Чіпкість і спритність чоловіки-Змії гармонізує з акуратністю і дисциплінованістю жінки-Бик. У цій парі чоловік-Змія надає жінці-Бику можливість відчути себе главою сім'ї. А їй саме це і потрібно. З вдячністю, вона оточить свого коханого теплотою і турботою, а це дуже потрібно чоловікові-Змії.

Чоловік-Змія і жінка-Бик не люблять гучних товариств. Обом набагато приємніше знаходитися в компанії один одного і в оточенні численних діточок. До речі, в питаннях виховання, обидва викладуться на 100%. Діти у таких батьків виростають відповідальними, освіченими, інтелігентними людьми. А якщо пара раптом вирішить урізноманітнити своє дозвілля і вийти в світ, то вони не залишаться непоміченими. Вони будуть блищати і неозброєним поглядом буде видно, наскільки гармонійний їх союз.

Незважаючи на чудову сумісність, в парі чоловік-Змія і жінка-Бик також можливі конфлікти. Чоловік-Змія дуже ревнивий і постарається максимально обмежити свободу жінки-Бика. Він все зробить для того, щоб вона завжди була поруч з ним. А жінка-Бик владна і вперта, і їй дуже захочеться мати повну владу над чоловіком-Змією, незважаючи на те, що він і так практично на все згоден. Варто також відзначити, що зовнішня покірність чоловіки-Змії не відображає реальний стан речей. Він обвивається щільним кільцем навколо своєї дружини і позбавляє її можливості вільно рухатися.

Жінка-Бик напориста, активна, до думки інших не поспішає дослухатися. У неї величезний запас енергії, і вона зможе досягти і високого кар'єрного росту і відмінно вести домашнє господарство. А для чоловіка, народженому в рік Змії, головною метою є його власний особистісний ріст. Для того щоб займатися кар'єрою і забезпечити сім'ю матеріальним достатком, йому потрібна сверхмотівація. Чоловік-Змія, як вільний художник, творча, яка шукає натура. Якщо жінка-Бик зрозуміє це і надасть своєму чоловікові можливість самовдосконалюватися і реалізовувати задумане, то шлюб складеться якнайкраще.

Чоловік-Змія, в силу свого характеру, буває занадто прямодушний і надмірно відвертий у своїх судженнях, ніж провокує конфлікти. У свою чергу, жінка-Бик ніяк не може зрозуміти партнера в плані його нестабільності. Їй обов'язково захочеться пояснити йому, як неправильно він живе і як здорово дотримуватися розпорядку в усьому. Але, чоловік-Змія не потерпить втручань в його чудову неорганізовану життя та ще з зачитуванням нотацій.

Ще однією проблемою може стати те, що в цій сім'ї весь тягар відповідальності лягає на плечі жінки-Бика. Перший час їй це подобається, але, незабаром вона стає незадоволена тим, що всі питання доводиться їй вирішувати самостійно. Так, вона активна, енергійна і дуже наполеглива, але все ж, їй хочеться відчувати себе справжньою жінкою, слабкою і беззахисною. Намагаючись поговорити з чоловіком на цю тему, вона може натрапити на його байдужість, так як при низькому утраті духовного розвитку, цей чоловік в даній парі може проявити всі свої найгірші якості. Він може бути хитрим, прозорливим, корисливим. Він легко фантазує і вигадує небилиці заради отримання того, що хоче. І це добре у нього виходить. Багато хто вірить йому і ведуться на його хитрощі. А жінка-Бик не переносить коли хтось бреше, фантазує або недосказивает.

Чоловік-Змія і жінка-Бик - сумісність в коханні

В силу схожості характерів, для обох подружжя інтимна близькість сприймається як щось приємне, але не обов'язкове доповнення до почуттів. Тут у них все просто, і навіть трохи нудно. Справа в тому, що вони не націлені на новизну, яскравість, тому і задовольняються найпростішими почуттями, діями. Для чоловіка-Змії взагалі важливо просто відчувати свою улюблену поруч. Але, головне, що обох все влаштовує.

Поради від «Місяця сьогодні» парі Чоловік-Змія і жінка-Бик

Сімейний союз між чоловіком-Змією і жінкою-Биком складається досить благополучно. Між ними рідко спалахують сварки, так як взаєморозуміння і взаємоповага на висоті. Але, незважаючи на ідеальність, все ж компроміси шукати доведеться. Також, жінці-Бику доведеться прийняти зміїний характер свого чоловіка. Тільки прийнявши свого партнера таким, яким він є можна впливати на ті якості характеру, які не зовсім подобаються.

Східний гороскоп рекомендує цим знакам об'єднається для досягнення загальних цілей. І чоловік-Змія і жінка-Бик - відмінні організатори з незламною силою волі. Коли вони разом - немає нічого такого, чого б вони не змогли добитися.

Новости