• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Чоловік-Бик - жінка-Собака

  1. Чоловік-Бик і жінка-Собака - сумісність
  2. Чоловік-Бик і жінка-Собака - сумісність в коханні
  3. Поради від «Місяця сьогодні» парі Чоловік-Бик і жінка-Собака

Відносини в сумісності чоловіка-Бика і жінки-Собаки досить складні

Відносини в сумісності чоловіка-Бика і жінки-Собаки досить складні. З одного боку, подружжя має чимало схожих рис характеру, а з іншого, їх відмінності мало піддаються коригуванню і пристосуванню один під одного.

Крім того, чоловік-Бик ненавидить будь-які форми залежності і підпорядкування, шукає престижу і грошей, а ідеалізм жінки-Собаки , Її життєві принципи, а також товариськість і часом зайва дружність, часто бувають незрозумілі властолюбними чоловікові-Бику, і можуть надавати йому привід для критики. Тому якщо чоловік-Бик не буде в достатній мірі гнучким або поведе себе кілька відчужено, вічно сумнівається розум і цинічна логіка жінки-Собаки будуть проявлятися занадто часто. Якщо ж чоловік-Бик оцінить по достоїнству щедрість, неупередженість, вірність і союзницькі якості жінки-Собаки, то, швидше за все, він зможе стримати свої образи і претензії, і в цьому випадку партнерство може бути досить стабільним.

Чоловік-Бик і жінка-Собака - сумісність

Сумісність чоловіка-Бика і жінки-Собаки трохи нижче середнього рівня. Багато чого буде залежати від виховання подружжя і їх бажання змінюватися заради збереження відносин. Розбіжностей в цій парі досить багато, але вони можуть створити перспективні відносини, так як добре доповнюють один одного не тільки в бізнесі, але і в сімейних відносинах. Неспокійною і активної жінці-Собаці піде тільки на користь розміреність і стабільність чоловіки-Бика , А той, дивлячись на свою дружину навчитися безкорисливості. У чоловіка-Бика і жінки-Собаки багато спільного: друзі світогляд, риси характеру. У обох сильно розвинене почуття відповідальності, вірності і відданості. І саме ці якості допоможуть їм створити гармонійні, міцні відносини. Основною причиною суперечок і розбіжностей буде різне світогляд. Жінка-Собака - це революціонер, а чоловік-Бик - консерватор. При прийнятті важливих рішень кожен буде прагнути робити так, як він вважає за потрібне. Також проблемою в парі може виявитися надмірний тиск чоловіки-Бика на дівчину-Собаку. Йому доведеться зіткнутися з її незалежністю і шукати компроміс. Якщо жінка-Собака піддасться впливу такого сильного, серйозного і сміливого чоловіка, як Бик, то тим самим значно підвищить шанси на міцний і щасливий шлюб.

Чоловіка, який народився в рік Бика, можна дізнатися по сміливим рухам і надмірної впевненості в собі. Він розсудливий, завбачливий, цілеспрямований і завжди домагається поставленої мети. У нього добре розвинені організаторські здібності, він любить командувати людьми, і сам дуже працьовитий і витривалий. Тому частенько займає керівну посаду в який-небудь великій фірмі. Він консерватор у всьому, йому важко поміняти свої усталені погляди. Чоловік-Бик любить, щоб його життя було розписано по годинах і сердиться, коли відбуваються збої. До негативних рис можна віднести надмірну запальність, яка сильно ускладнює його стосунки з усіма людьми. Чоловік-Бик - домосід, він не любить шумних компаній і вважає за краще відзначати свята в тісному колі близьких людей. В цілому, сім'я є для нього мірилом успіху, особистих досягнень і прояви його кращих якостей. Але, в сім'ї він, як жорсткий керівник, може вести деспотично, грубо пригнічуючи бунтарські прояви своїх домочадців. У будь-якій ситуації чоловік-Бик хоче бути правим і часто нав'язує свою думку оточуючим, хоч воно не завжди правильне.

Жінка, народжена в рік Собаки, наділена красою, граціозністю і природного сексуальністю. Вона ніколи не слідкує за модою, і виробляє свій індивідуальний, неповторний стиль. У великих компаніях поводиться скромно і непомітно, вважаючи за краще залишатися в тіні, а в цілому, намагається уникати багатолюдних місць. Жінка-Собака вміє терпляче чекати. Це самий вірний і відданий знак з усього Східного гороскопу. Вона ніколи не приймає спонтанних рішень, і готова до компромісів. Але, свою внутрішню свободу вона свято шанує і нікому не дозволить нав'язувати свою думку. Вона самостійна і незалежна, і при прийнятті рішень не схильна запитувати у кого - то ради або підказки. До життя жінка-Собака ставиться дуже серйозно, не вміє жартувати або веселитися без приводу. Часом вона буває надто серйозною і легко дратується, якщо справи йдуть не так, як вона хотіла. Жінка-Собака інтелектуально розвинена, з чоловічим, логічним розумом. Вона справляє враження сильної особистості, хоча насправді, дуже не впевнена в собі. Жінка-Собака готова на самопожертву і часто живе інтересами своєї сім'ї і дітей.

Романтичні стосунки чоловіка-Бика і жінки-Собаки зав'язуються не відразу. Обидва у виборі супутника життя виявляють обережність. Чоловік-Бик довгий час спостерігає за жінкою-собакою з боку. Він милується, як вона вирішує справи, як розмовляє і як поводиться в колі друзів. Йому подобається її зовнішній вигляд, скромний і не залежить від останніх тенденцій моди. Почуття відповідальності, вірність і відданість обох допомагають їм у розвитку серйозних відносин. Чоловік-Бик відчуває в жінці-Собаці спокійну силу і любов до людей, а також бажання завжди бути поруч. А жінка-Собака шукає надійного і впевненого в собі партнера, і чоловік-Бик, як ніхто інший, годиться на цю роль.

Сумісність цієї пари посилюється ще і тим, що вони обидва дивляться в одному напрямку. Чоловік-Бик і жінка-Собака дорожать сім'єю і дружно працюють над її пристроєм. У них повно ідей, які вони здатні разом реалізовувати. Чоловік-Бик на що здатний заради своєї коханої. Головне тільки, щоб вона гідно оцінила його старання.

Чоловік-Бик частенько бачить в людях тільки те, що хоче бачити, але з часом, йому доведеться зіткнутися з незалежністю жінки-Собаки. Безперечно, у неї величезне терпіння і самопожертву, але рідко впускає в свій внутрішній світ навіть близьких людей. Вона гнучка, легко пристосовується до нових умов, може йти на компроміс, але в головному для себе вона ніколи не поступиться, а саме, в прагненні діяти і приймати рішення самостійно, без чужих вказівок. Таке незалежна поведінка коханої жінки сильно дратує владного і деспотичного чоловіка-Бика. Він починає на неї тиснути і це викликає ще більше проблем в сім'ї. Тому можна з упевненістю сказати, що незалежність жінки-Собаки і надмірний тиск чоловіки-Бика і є головною проблемою в цих відносинах.

Чоловік-Бик більш запальний, ніж жінка-Собака і він легко може перейти на підвищений тон. Жінка-Собака часто розцінює таку поведінку як загрозу і трапляється скандал. Але їй треба зрозуміти, що він зовсім не шукає сварки, такий вже у нього темперамент. Своїм високим тоном він привертає більше уваги і дає зрозуміти важливість вирішення проблеми.

Також суперечки і конфлікти, хоч і менш значні, можуть виникати в цій парі через гроші. Чоловік-Бик любить заробляти і збирати гроші для сім'ї, а жінка-Собака - витрачає їх на благодійність. Тут важливо прийти до компромісу і домовитися, скільки грошей можна витратити на добрі справи без шкоди для сім'ї. Жінка-Собака буде дуже щаслива і вдячна чоловікові-Бику за те, що він візьме участь в таких важливих для неї справах.

Якщо подружжя зможуть налагодити взаємини, то вони стануть позитивно впливати друг на друга. Жінка-Собака, яка б виявитися корисною чоловікові-Бику, і віддано любить його, розвине в свого чоловіка бажання догодити, порадувати кохану жінку. А чоловік-Бик, поруч з жінкою-собакою стане більш гнучким і пристосовується до умов, що змінюються життєвих умов. І якщо він не буде перегинати палицю, то вона навіть дозволить йому командувати так, як він звик. Чоловік-Бик у всьому любить систему і жінка-Собака здатна в не вписатися. Вона досить гнучка і поступлива, головне в цьому - знайти золоту середину. А жінці-Собаці варто пам'ятати про те, що саме завдяки такій жорсткості чоловіки-Бика, вона відчуває себе поряд з ним, як за кам'яною стіною.

Будучи заміжньою за чоловіком-Биком, жінка-Собака зможе отримати все, що захоче, якщо навчитися давати чоловікові те, що йому потрібно. А саме: порядок і затишок в домі, смачну їжу і можливість розслабитися після трудових подвигів. А чоловік-Бик, в свою чергу, забезпечить жінці матеріальне благополуччя, стабільність і впевненість у завтрашньому дні.

Чоловік-Бик і жінка-Собака - сумісність в коханні

Сексуальна сумісність чоловіка-Бика і жінки-Собаки досить хороша. Жінка-Собака здатна подарувати своєму партнеру такі ніжні і глибокі почуття, які він раніше ніколи не відчував. Вона може і пограти з ним, і подражнити, а потім зробити все для його задоволення. Разом їм буде завжди цікаво і приємно. Важливо і те, що ліжко для них буде місцем для отримання задоволення, а інші проблеми вони зможуть вирішити в спілкуванні.

Поради від «Місяця сьогодні» парі Чоловік-Бик і жінка-Собака

Працює пари чоловік-Бик і жінка-Собака далека від ідеальної. Але, при сильній взаємної любові і прагненні партнерів налагодити відносини, вони цілком можуть прожити довго і щасливо. В першу чергу обом потрібно навчитися слухати і чути один одного, виявляти повагу до інтересів і ідей партнера, навіть якщо вони здаються нерозсудливими. Пам'ятайте, що найголовніше - в родині повинна жити справжня, чиста любов. Тоді мир і благополуччя з такої родини ніколи не підуть.

Чоловікові-Бику потрібно пам'ятати, що, незважаючи на свою поступливість, жінці-Собаці складно повністю підкоритися. Не варто на неї тиснути. Кращим виходом з цієї ситуації буде розмова по душам. Відверта розмова допоможе розставити всі крапки над «і».

Також, якщо жінка-Собака знайде те, чим буде корисна чоловікові-Бику, вона підсилить сумісність пари. Заняття може бути яким завгодно: від ідеального приготування улюбленої страви, до правої руки в бізнесі - головне, щоб дружина стала для чоловіка самим незамінним людиною. Як відомо, партнерські відносини триматися набагато довше, ніж пристрасть і сексуальний потяг.

Новости