• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Юколу-ІНФО: Поставка типових прикладних рішень на платформі "1С: Підприємство 8"

 1. Стандартизація типових рішень
 2. Автоматизація окремих завдань або комплексна автоматизація
 3. Підтримка і сервіс
 4. Інформаційно-технологічний супровід (ІТС)
 5. Увага!!!
Призначення типових рішень

Типові прикладні рішення фірми "1С" призначені для автоматизації типових завдань обліку та управління підприємств. При розробці типових прикладних рішень враховувалися як сучасні міжнародні методики управління (MRP II, CRM, SCM, ERP, ERP II і ін.), Так і реальні потреби підприємств, що не укладаються в стандартний набір функціональності цих методик, а також досвід успішної автоматизації, накопичений фірмою "1С" і партнерським співтовариством. Склад функціональності, що включається в типові рішення, ретельно опрацьований. Фірма "1С" аналізує досвід користувачів, які застосовують програми системи "1С: Підприємство 8" і відстежує зміну їх потреб.

Для використання на білоруських підприємствах фірма "1С" пропонує наступні типові тиражні прикладні рішення:


Дізнатися більше про ціни на програмні продукти можна тут .

Стандартизація типових рішень

У типових рішеннях реалізуються функції, що відповідають масовим потребам підприємств. Це дозволяє забезпечити відповідність типових рішень вітчизняної специфіки як за методологією обліку, так і в частині управління діяльністю підприємства, в той же час зробивши ці рішення досить компактними і простими у використанні. При цьому вдається забезпечити ефективну підтримку та розвиток типових рішень.

Типове прикладне рішення можна представити у вигляді набору стандартних елементів - об'єктів конфігурації , Які забезпечують реалізацію тієї чи іншої функціональності. Один і той же стандартний елемент може бути присутнім в різних тиражних прикладних рішеннях. Стандартизація елементів прикладних рішень полегшує освоєння типових прикладних рішень користувачами, спрощує технічну підтримку, оновлення і доопрацювання силами сертифікованих фахівців фірм-партнерів , А також полегшує створення нових спеціалізованих та індивідуальних прикладних рішень на базі типових прикладних рішеннях фірми "1С".

Автоматизація окремих завдань або комплексна автоматизація

При виборі системи автоматизації потрібно прийняти рішення про поділ різних підсистем автоматизації або, навпаки, про централізацію шляхом впровадження комплексного рішення. Сучасні тенденції розвитку економічних систем і світовий досвід показують, що універсального рецепту для вирішення цієї проблеми не існує.

Використання відокремлених рішень простіше і ефективніше, якщо окремі завдання автоматизації на підприємстві мало перетинаються. Комплексні рішення ефективніше при сильній ув'язці різних завдань автоматизації та готовності підприємства до формування єдиного інформаційного простору. Для прийняття рішення про вибір загальних принципів і конкретних систем автоматизації доцільно звернутися до компетентним представникам партнерського спільноти фірми "1С" . система програм "1С: Підприємство 8" надає можливість реалізації обох підходів: як впровадження комплексного рішення, так і впровадження окремих прикладних рішень, які будуть працювати автономно або інтегровано з іншими рішеннями "1С" і сторонніх розробників.

Підтримка і сервіс

При виборі системи важливо оцінити перспективи експлуатації та розвитку системи.

Стандартизація платформи та прикладних рішень у всіх програмах "1С: Підприємство 8" забезпечує можливість ефективної підтримки системи з боку фірми "1С" і партнерського спільноти. Фірма "1С" забезпечує регулярну підтримку типових прикладних рішень і самої платформи. платформа "1С: Підприємство 8" забезпечує можливість суміщення оновлень прикладного рішення, виробленого фірмою "1С" або розробником спеціалізованого рішення, з індивідуальними змінами, внесеними при впровадженні системи.

У Росії, країнах СНД і Балтії працюють десятки тисяч фахівців, які професійно займаються впровадженням і адаптацією прикладних рішень "1С: Підприємство 8" . У кожному регіоні існує велика кількість франчайзингових фірм, що надають весь спектр послуг по комплексній автоматизації на базі програм системи "1С: Підприємство 8" - починаючи від консультацій по вибору найбільш підходящих програм системи і закінчуючи навчанням і індивідуальним налаштуванням системи. Багато з фахівців, що займаються впровадженням "1С: Підприємства", вирішують не тільки завдання, пов'язані з підтримкою або розвитком прикладних рішень, а й надають консалтингові послуги, допомагаючи приймати правильні рішення при постановці обліку та управління на підприємстві. Фірма "1С" проводить регулярне навчання і сертифікацію фахівців .

Дуже важливою може виявитися можливість швидкого залучення фахівців з розвитку і підтримки прикладного рішення. пристрій системи "1С: Підприємство 8" дозволяє досить швидко вводити в курс справи нових фахівців і передавати підтримку прикладного рішення того, хто зможе забезпечити найкраще обслуговування. Таким чином, наявність реальної індустрії впровадження та підтримки рішень системи "1С: Підприємство 8" є гарантією відсутності проблем супроводу і розвитку інформаційної системи.

Інформаційно-технологічний супровід (ІТС)

Всі користувачі програм «1С: Підприємство 8», мають право на пільгове (безкоштовне) обслуговування по лінії ІТС на протязі 3 місяців, яке входить у вартість поставки.

Після закінчення періоду пільгового обслуговування, оновлення програм можливо тільки після оформлення платної підписки на ІТС. Платна підписка на ІТС передбачена на 6 і 12 місяців.

За передплатою на ІТС користувач отримує:

 • доступ до оновлень платформи і конфігурацій на сайті підтримки користувачів https://users.v8.1c.ru/ і щоквартальних випусках ІТС на CD
 • практичні і методичні рекомендації по роботі з програмами, унікальні довідники по податках і зборах і іншу корисну інформацію
 • платні послуги лінії консультацій по телефону і безкоштовне отримання інформації по електронній пошті
 • можливість додаткового обслуговування фахівцем компанії "юколу-ІНФО" на платній основі

Увага!!!

При відсутності діючої підписки на ІТС, Ви не зможете:

 • отримувати оновлення для програм лінійки "1С: Підприємство 8" , Тобто завжди підтримувати актуальність обліку на підприємстві
 • користуватися платними послугами по супроводженню типових конфігурацій фахівцями фірм-франчайзі
 • отримувати допомогу кваліфікованих фахівців при зверненні на Лінію консультацій
 • знайомитися з практичними і методичними рекомендаціями по роботі з програмами, а також іншою корисною інформацією


Новости