• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Юколу-ІНФО: Поставка програм 1С: Підприємство 7.7

 1. модифікованості Типові конфігурації
 2. зміна конфігурацій
 3. Розробка конфігурацій
 4. Відкритість
 5. Обмін файлами / Детальніше ""
 6. масштабованість
 7. версія для одного
 8. Версія для SQL
 9. мережева версія
 10. Web-розширення / Детальніше ""
 11. розподілена обробка
 12. Інформаційно-технологічний супровід "1С: Підприємства» / Детальніше ""
 13. Супровід та навчання / Детальніше ""
 14. функціональність
 15. 1С: ТОРГІВЛЯ І СКЛАД / Детальніше ""
 16. 1С: ЗАРПЛАТА І КАДРИ / Детальніше ""
 17. СПІЛЬНА РОБОТА КОМПОНЕНТ
 18. Каталог програм системи 1С: Підприємство

модифікованості

Типові конфігурації

Програмні продукти системи «1С: Підприємство» поставляються з типовими конфігураціями. Типові конфігурації реалізують найбільш загальні схеми обліку і можуть використовуватися в більшості організацій.

зміна конфігурацій

Програмні продукти системи «1С: Підприємство» можуть бути адаптовані до будь-яких особливостей обліку на конкретному підприємстві. До складу системи входить Конфігуратор, який забезпечує:

 • налаштування системи на різні види обліку;
 • реалізацію будь-якої методології обліку;
 • організацію будь-яких довідників і документів довільної структури;
 • настройку зовнішнього вигляду форм введення інформації;
 • настройку поведінки і алгоритмів роботи системи в різних ситуаціях за допомогою вбудованої об'єктно-орієнтованої мови;
 • широкі оформлювальні можливості створення друкарських форм документів і звітів з використанням різних шрифтів, рамок, квітів, малюнків;
 • можливість наочного представлення інформації у вигляді діаграм;
 • швидка зміна конфігурації за допомогою «конструкторів».

Розробка конфігурацій

У деяких випадках система обліку, прийнята в організації, має унікальний характер. Тоді типова конфігурація, що входить до складу програмних продуктів системи «1С: Підприємство», може бути взята як зразок для створення унікальної конфігурації, повністю орієнтованої на особливості вашої організації.

Конфігуратор, що входить до складу програмних продуктів системи «1С: Підприємство», дозволяє не тільки змінювати елементи типової конфігурації, але і створити власну конфігурацію «з нуля». Така розробка може бути виконана силами співробітників організації, в якій встановлена ​​система, або фахівцями підприємства франчайзингової мережі фірми «1С».

Створення оригінальних конфігурацій дозволяє вирішувати за допомогою «1С: Підприємства» найрізноманітніші завдання по автоматизації економічної діяльності.

Відкритість

Програмні продукти системи «1С: Підприємство» містять різноманітні засоби для зв'язку з іншими програмами та апаратними засобами.

Обмін файлами / Детальніше ""

 • Засоби імпорту і експорту інформації через текстові файли, файли формату DBF і XML дозволяють легко організувати обмін даними з будь-якими системами.
 • Збереження друкованих форм в форматах Microsoft Excel і HTML. Можливість експорту даних в «Диспетчер контактів для малого бізнесу» складі Microsoft Office 2000.

OLE Automation, DDE / Детальніше ""

Програмні продукти системи програм «1С: Підприємство» підтримують сучасні засоби інтеграції: OLE, OLE Automation і DDE. Використання цих коштів дозволяє:

 • керувати роботою інших програм, використовуючи вбудовану мову, наприклад, формувати звіти і графіки в Microsoft Excel
 • отримувати доступ до даних «1С: Підприємства» з інших програм;
 • вставляти в документи і звіти об'єкти, створені іншими програмами, наприклад, розміщувати в звітах малюнки і графіки.

масштабованість

Програмні продукти системи «1С: Підприємство» здатні «рости» разом з організацією, в якій вони працюють. Спектр програмних продуктів системи «1С: Підприємство» включає однопользовательские і мережеві версії; версії, що працюють в архітектурі «клієнт-сервер», а також додаткову компоненту для організації обміну інформацією між територіально віддаленими філіями організації.

Всі версії повністю функціонально сумісні, що дозволяє легко перейти від використання програми на одному робочому місці до розрахованих на багато і розподіленим варіантів використання системи.

версія для одного

Для кожного програмного продукту системи «1С: Підприємство» є варіант поставки у вигляді одного користувача версії. Така версія розрахована на роботу на одному комп'ютері, але має всю повноту можливостей по автоматизації обліку і адаптації до особливостей конкретної організації.

Версія для SQL

«1С: Підприємство» версія для SQL являє собою розширення системи «1С: Підприємство», що дозволяє організувати роботу з базою даних в режимі «клієнт-сервер». Використання технології «клієнт-сервер» істотно підвищує надійність, продуктивність і стабільність функціонування системи, особливо при роботі значного числа користувачів з інформаційними базами великого розміру. Як сервер баз даних система використовує Microsoft SQL Server.

мережева версія

Мережеві версії дозволяють декільком користувачам одночасно працювати з однією інформаційною базою. Всі зміни, що вносяться одним з користувачів, відразу стають доступні іншим користувачам системи. Система підтримує блокування об'єктів, редагованих користувачем, від зміни іншими користувачами. Для кожного з користувачів, що працюють з мережевою версією, може бути призначений набір прав на доступ до інформації, що обробляється системою, і налаштований індивідуальний інтерфейс для швидкого доступу до часто використовуваних функцій і режимам.

Web-розширення / Детальніше ""

Нова компонента «1С: Підприємства 7.7» дозволяє:

 • об'єднати можливості системи «1С: Підприємство» в реалізації
 • бізнес-логіки прикладних рішень і засоби інтернет-технологій для організації віддаленого доступу до даних і проектування інтерфейсів;
 • створювати широкий спектр додатків, що надають доступ до функціональності «1С: Підприємства» через Web-інтерфейс як для користувачів внутрішньокорпоративної мережі (інтранет-рішення), так і для довільного кола клієнтів і партнерів (інтернет-рішення).

розподілена обробка

Для організації єдиної системи автоматизованого обліку на підприємствах, які мають територіально віддалені підрозділи (центральний офіс, магазин, склад і так далі), існує додаткова компонента «Управління розподіленими інформаційними базами». Можливості, що надаються цією компонентою, дозволяють організувати роботу розподіленої інформаційної системи з необмеженою кількістю автономно працюючих інформаційних баз.

Інформаційно-технологічний супровід "1С: Підприємства» / Детальніше ""

Користувачі, які підписалися на інформаційно-технологічний супровід (ІТС), регулярно і оперативно отримують комплекс методичних матеріалів, консультацій, відповідей на питання, поновлення програм і конфігурацій, нові форми документів для програм сімейства «1С: Підприємство», правову підтримку з бухобліку та оподаткування « 1С: Гарант »і багато іншого. Ця інформація і матеріали щомісяця видаються фірмою «1С» на компакт-диску ІТС. Сервіс-партнери фірми «1С» доставляють компакт-диск ІТС клієнтам, встановлюють інформаційно-технологічні компоненти на комп'ютер, виконують обслуговування систем. Передплатники ІТС в рамках інтернет-підтримки користувачів мають можливість отримувати форми податкової та бухгалтерської звітності та оновлення програм з web-сервера фірми «1С».

Супровід та навчання / Детальніше ""

Для того щоб програми системи «1С: Підприємство» могли реально використовуватися в найвіддаленіших куточках СНД, фірма «1С» розвиває мережу своїх партнерів, які надають різноманітні послуги з установки, налаштування та супроводу програм, а також навчання користувачів роботі з програмами.

Перш за все, це підприємства франчайзингової мережі, які мають сертифікованих фахівців із програмних продуктів фірми «1С», а також сервіс-партнери, які надають послуги з щомісячного інформаційно-технологічного супроводу.

Мережа авторизованих навчальних центрів і центрів сертифікації фірми «1С» надає послуги з навчання користувачів і перевірці їх знань.

У ряді країн, у тому числі Вірменії, Білорусі, Казахстані, Україні партнери випускають і підтримують національні версії програм «1С: Підприємство».

функціональність

1С БУХГАЛТЕРІЯ / Детальніше ""

«1С: Бухгалтерія» - універсальна програма масового призначення для автоматизації бухгалтерського обліку. Вона може використовуватися на підприємствах різних напрямів діяльності і форм власності. «1С: Бухгалтерія» надає бухгалтеру гнучкі можливості обліку:

 • довільна структура коду рахунку дає можливість використовувати довгі коди рахунків (субрахунків) і вести багаторівневі плани рахунків з великим рівнем вкладеності;
 • можливість роботи з декількома планами рахунків дозволяє вести облік в декількох системах обліку (наприклад, російської та GAAP);
 • «1С: Бухгалтерія» містить вбудовані механізми ведення кількісного і валютного обліку;
 • на будь-якому рахунку можна вести багатовимірний (до 5-ти різних розрізів) і багаторівневий (до 10-ти рівнів вкладеності) аналітичний облік;
 • «1С: Бухгалтерія» підтримує ведення консолідованого обліку, тому може застосовуватися в централізованих бухгалтеріях.

Програма дозволяє автоматизувати ведення всіх розділів бухгалтерського обліку:

 • операції по банку і касі
 • основні засоби та нематеріальні активи
 • матеріали
 • товари і послуги, виконання робіт
 • облік виробництва продукції
 • облік валютних операцій
 • взаєморозрахунки з організаціями
 • розрахунки з підзвітними особами
 • нарахування зарплатні,
 • розрахунки з бюджетом та інші.

Типова конфігурація «1С: Бухгалтерія» відповідає прийнятій методології бухгалтерського обліку в госпрозрахункових організаціях і дозволяє вести податковий облік відповідно до вимог глави 25 НК РФ. Передбачено як ручне введення операцій, так і робота «від документа» з автоматичним формуванням проводок з різних розділів обліку. У комплект поставки включено більше 30 форм звітності в податкові органи, позабюджетні фонди і органи статистики.

Програма поставляється з типовою конфігурацією, призначеною для обліку в госпрозрахункових організаціях. Для ведення обліку в установах і організаціях, що перебувають на бюджеті, призначена поставляється окремо конфігурація «Бухгалтерія для бюджетних організацій». Для ведення обліку в військових частинах та організаціях Міноборони, які перебувають на бюджеті, призначений продукт «1С: Військова частина». «1С: Бухгалтерія» може також використовуватися з іншими (спеціально створеними) конфігураціями, що враховують різні особливості обліку. У комплект поставки входить ряд засобів, що полегшують самостійне освоєння програми - путівник по конфігурації, посібник «Введення в конфігурацію», «Керівництво по веденню податкового обліку» і багато іншого.

«1С: Бухгалтерія» є «1С: Підприємство» з компонентою «Бухгалтерський облік» і типовою конфігурацією. Компонента «Бухгалтерський облік» може бути використана для реалізації будь-якої схеми бухгалтерського обліку.

1С: ТОРГІВЛЯ І СКЛАД / Детальніше ""

Програма «1С: Торгівля і Склад» призначена для обліку будь-яких видів торгових операцій. Програма здатна виконувати всі функції обліку - від ведення довідників і введення первинних документів до отримання різних відомостей і аналітичних звітів.

Програма дозволяє:

 • Автоматизувати облік в оптовій і роздрібній торгівлі
 • Вести облік складських операцій
 • Формувати всі необхідні первинні документи, в т.ч рахунки-фактури, книги продажів і покупок, вести облік імпортних товарів в розрізі ВМД
 • Вести взаємопов'язаний облік заявок покупців і замовлень постачальникам з можливістю резервування на момент планованої відвантаження з урахуванням очікуваних надходжень
 • Відстежувати стан взаєморозрахунків з контрагентами
 • Вести взаєморозрахунки з іноземними постачальниками, враховувати митні збори і збори
 • Вести облік грошових коштів, товарних кредитів і товарів на реалізації
 • Отримувати різноманітну звітну і аналітичну інформацію про рух товарів і грошей.

Завдяки гнучкості і настраиваемости, програма може адаптуватися до особливостей торгового і складського обліку конкретної організації.

«1С: Торгівля і склад» являє собою компоненту "Оперативний облік" системи "1С: Підприємство» з типовою конфігурацією для автоматизації складського обліку і торгівлі. Компонента «Оперативний облік» призначена для обліку наявності і руху матеріальних і грошових коштів. Області застосування компоненти: автоматизація торгівлі, складський облік, облік матеріальних цінностей, облік в сфері обслуговування і т.д.

1С: ЗАРПЛАТА І КАДРИ / Детальніше ""

Програма «1С: Зарплата і Кадри» призначена для автоматизації розрахунку заробітної плати і ведення кадрового обліку на підприємствах різних типів фінансування і форм власності.

Програма дозволяє:

 • автоматизувати розрахунок заробітної плати за будь-якими видами нарахувань і утримань;
 • вести податковий облік доходів співробітників і інших фізосіб з ПДФО і ЄСП;
 • організувати кадровий облік співробітників;
 • реєструвати службові переміщення;
 • формувати звіти для подання в різні контролюючі органи.
 • Типова конфігурація, яку поставляють з програмою, може бути використана як для простого розрахунку зарплати на невеликому підприємстві, так і для автоматизації підприємств зі складною системою оплати персоналу.

«1С: Зарплата і Кадри» є «1С: Підприємство» з компонентою «Розрахунок» і типовою конфігурацією «Зарплата + Кадри», що реалізує розрахунок заробітної плати і облік персоналу. Компонента «Розрахунок» може бути також використана для автоматизації обліку квартплати, обліку акцій, розрахунку дивідендів і інших складних періодичних розрахунків.

СПІЛЬНА РОБОТА КОМПОНЕНТ

Компоненти «Бухгалтерський облік», «Оперативний облік» і «Розрахунок» системи програм «1С: Підприємство» можуть використовуватися як автономно, так і спільно з іншими компонентами. При спільному використанні компоненти «1С: Підприємства» не тільки працюють із загальними даними в одній інформаційній базі, але і повністю об'єднують свою функціональність. Користувач працює, фактично, з єдиною системою, комплексно відбиває господарську діяльність підприємства з використанням можливостей встановлених компонент.

КОНФІГУРАЦІЯ «ФІНАНСОВЕ ПЛАНУВАННЯ» / Детальніше ""

Призначена для планування і аналізу фінансових потоків і структури коштів підприємства.

 • стратегічне планування;
 • оперативне планування (бюджетування) в розрізі центрів фінансової відповідальності (ЦФО) і напрямків діяльності фірми;
 • збір даних про фактичне виконання плану;
 • план-фактний аналіз виконання бюджетів;
 • моделювання, аналіз і прогнозування фінансового стану організації
 • консолідація даних до рівня підприємства в цілому, групи підрозділів або проектів, окремого ЦФО або напрямки діяльності
 • Можливість автоматичного завантаження фактичних даних з інших програм системи "1С: Підприємство

Для використання конфігурації необхідна наявність продуктів, що включають компоненту "Оперативний облік".

Каталог програм системи 1С: Підприємство

придбання програм

З питань придбання програм системи «1С: Підприємство» звертайтеся в компанію
Юколу-ІНФО:
вул.Комсомольська, 12-А, 220030, Мінськ, Білорусь
тел. / факс (+37517) 210-59-03 (багатоканальний)

Новости