• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Продаж програм 1С: Бухгалтерія 8 в Softmagazin

 1. У Softmagazin Ви можете придбати для використання різні версії 1С Бухгалтерія:
 2. Як купити 1С: Бухгалтерія 8 в інтернет-магазині Softmagazin?

1C: Бухгалтерія 8 - універсальна програма для автоматизації бухгалтерського обліку на підприємстві

1C: Бухгалтерія 8 - універсальна програма для автоматизації бухгалтерського обліку на підприємстві. Завдяки своїй універсальності, 1С Бухгалтерія 8 використовується для ведення всіх розділів обліку на підприємствах різних типів.

1С: Бухгалтерія 8 підтримує різні системи обліку і дозволяє вести його по декількох організаціях в єдиній інформаційній базі. Це дає можливість використовувати програму як найбільш простий і наочний інструмент бухгалтерського обліку і проводити повну автоматизацію процесу - від введення первинних документів до складання регламентованої звітності.

У Softmagazin Ви можете придбати для використання різні версії 1С Бухгалтерія:

У нас Ви можете купити будь-яку версію програми в залежності від необхідних Вам функціональних можливостей і вартості продукту - від базової версії до 1C Бухгалтерія 8 ПРОФ і КОРП .

Базова версія 1C Бухгалтерія 8 призначена для невеликих організацій і індивідуальних підприємців, які працюють за загальною, або спрощену систему оподаткування, де бухгалтерський облік веде одна людина Базова версія 1C Бухгалтерія 8 призначена для невеликих організацій і індивідуальних підприємців, які працюють за загальною, або спрощену систему оподаткування, де бухгалтерський облік веде одна людина. Відповідно, і вартість 1С Бухгалтерія в даній версії невисока.

Найбільш великим підприємствам з багатокористувацької системою бухгалтерського обліку необхідно купити 1С Бухгалтерія 8 версії ПРОФ, або КОРП Найбільш великим підприємствам з багатокористувацької системою бухгалтерського обліку необхідно купити 1С Бухгалтерія 8 версії ПРОФ, або КОРП.

Також передбачений програмний продукт «1C Бухгалтерія державної установи 8», який забезпечує автоматизацію бухгалтерського обліку для муніципальних установ Також передбачений програмний продукт «1C Бухгалтерія державної установи 8», який забезпечує автоматизацію бухгалтерського обліку для муніципальних установ.

Переваги 1C: Бухгалтерія 8

Основна перевага 1С: бухгалер 8 полягає в простоті здійснення всіх операцій від початку ведення обліку до складання податкової та бухгалтерської звітності:

Для того, щоб почати вести облік потрібно всього лише ввести дані про організацію та параметрах облікової політики Для того, щоб почати вести облік потрібно всього лише ввести дані про організацію та параметрах облікової політики.

Своєрідним навігатором за програмою служить кореспонденція рахунків - її можна використовувати і на початковому етапі освоєння програми, і в щоденній роботі при реєстрації господарських операцій Своєрідним навігатором за програмою служить кореспонденція рахунків - її можна використовувати і на початковому етапі освоєння програми, і в щоденній роботі при реєстрації господарських операцій. Те, як необхідно відображати операцію в програмі вам допоможе зрозуміти довідник кореспонденцій.

Під час заповнення документів велика частина даних вводиться автоматично Під час заповнення документів велика частина даних вводиться автоматично. Також досить просто перенести з одного документа в інший введену інформацію, наприклад виписати ТТН на підставі рахунку.

В 1С: Бухгалтерія 8 є різні звіти для оперативного аналізу стану обліку: аналіз рахунку, оперативно-сальдова відомість і ін В 1С: Бухгалтерія 8 є різні звіти для оперативного аналізу стану обліку: аналіз рахунку, оперативно-сальдова відомість і ін. Є можливість налаштовувати кожен звіт для отримання тільки потрібної інформації.

Програмою передбачені регламентовані звіти для контролюючих державних органів Програмою передбачені регламентовані звіти для контролюючих державних органів.

Виявити арифметичні і методичні помилки, яких припускаються користувачами при підготовці звіту, дозволяє режим перевірки контрольних співвідношень податкових декларацій Виявити арифметичні і методичні помилки, яких припускаються користувачами при підготовці звіту, дозволяє режим перевірки контрольних співвідношень податкових декларацій.

Надалі можна легко повернутися до підготовленим звітів, тому що вони зберігаються в програмі Надалі можна легко повернутися до підготовленим звітів, тому що вони зберігаються в програмі. Ви можете вручну коригувати показники звітів, програма запам'ятає зміни.

Ви можете надсилати звітність в органи контролю, вести переписку, проводити звірку прямо з 1C: Бухгалтерії 8, завдяки сервісу «1С-Звітність» Ви можете надсилати звітність в органи контролю, вести переписку, проводити звірку прямо з 1C: Бухгалтерії 8, завдяки сервісу «1С-Звітність»

Ви можете надсилати звітність в органи контролю, вести переписку, проводити звірку прямо з 1C: Бухгалтерії 8, завдяки сервісу «1С-Звітність»

Як купити 1С: Бухгалтерія 8 в інтернет-магазині Softmagazin?

Здійснити покупку обраного продукту дуже просто:

Системні вимоги для 1С: Бухгалтерія 8

Для роботи програми 1С: Бухгалтерія 8 комп'ютери повинні відповідати наступним вимогам:

 1. Процесор Intel Pentium потужністю не менше 2 гігагерц;
 2. Оперативна пам'ять не менше 1024 МБ;
 3. Місце на жорсткому диску 40 ГБ (не менше 300 МБ на кожного користувача);
 4. Операційна система MS Windows XP або новіша;
 5. SVGA дисплей;
 6. USB-порт;
 7. CD / DVD привід.

Ви можете вибрати потрібну версію 1С Бухгалтерія 8 і зробити замовлення в інтернет-магазині, а також в наших офісах продажів в Москві і Санкт-Петербурзі.

З усіх питань телефонуйте за єдиним безкоштовним номером: +7 (804) 333-05-02.

Також у нас можна придбати 1С: Управління торгівлею , 1С: запрлати і управління персоналом та інші продукти від 1C.

Новости