• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Курси програмування 1С: Бухгалтерія 7.7 в Мінську

 1. Перевага навчання програмуванню 1С: Бухгалтерія у нас:
 2. Так у нас проходять практичні заняття (натисніть, щоб збільшити розмір):
 3. Для кого призначені курси:
 4. Навчальна програма:
 5. викладачі:
 6. Додаткова інформація:
 7. Все, що Вам необхідно для якісного та результативного навчання, у нас є!

Все більша кількість компаній використовує 1С для ведення бухгалтерії, і це робить фахівців з нею затребуваними на ринку праці

Все більша кількість компаній використовує 1С для ведення бухгалтерії, і це робить фахівців з нею затребуваними на ринку праці. Наш Центр організовує курси програмування 1С в Мінську. Відгуки наших клієнтів підтверджують, що навчання проводиться на високому рівні.

Перевага навчання програмуванню 1С: Бухгалтерія у нас:

1.Наіболее повна навчальна програма (конфігурація, адміністрування, програмування, основи бухгалтерського обліку) для подальшої успішної трудової діяльності, яка потребує попередньої підготовки в даній сфері.

2.Преподаватель-практик, який має багаторічний досвід роботи в даній області.

3.Большой кількість практичних робіт, а також домашніх завдань (видається програмне забезпечення). І це входить у вартість курсів для підготовки програмістів 1С: Підприємство.

.

.

Так у нас проходять практичні заняття (натисніть, щоб збільшити розмір):
 • Натисніть, щоб відкрити! Натисніть, щоб відкрити!
 • Натисніть, щоб відкрити! Натисніть, щоб відкрити!
 • Натисніть, щоб відкрити! Натисніть, щоб відкрити!
 • Натисніть, щоб відкрити! Натисніть, щоб відкрити!
 • Натисніть, щоб відкрити! Натисніть, щоб відкрити!
 • Натисніть, щоб відкрити! Натисніть, щоб відкрити!

.

.

коротка інформація

Вибір кращих, або «народних», брендів здійснюється виключно споживачами товарів і послуг шляхом відкритого голосування за опублікованими в ЗМІ анкетами, де вказані тільки категорії / номінації без вказівки марок, які заявили свою участь в конкурсі, без надання варіантів відповіді, що дозволяє забезпечити найбільш об'єктивну оцінку спонтанного знання брендів населенням Білорусі. Премія проводиться під патронажем Міністерства торгівлі Республіки Білорусь.

коротка інформація

Це найбільш значуще об'єднання в сфері неформальної освіти в Беларусі.Вхожденіе до складу Асоціації Освітнього центру "Нове завтра" буде сприяти розвитку міжсекторального співробітництва в рамках АДОіП і розвитку додаткової освіти і освіти в Республіці Білорусь.

коротка інформація

Це найбільша міжнародна ініціатива, що об'єднує бізнес-компанії, які дотримуються у своїй діяльності 10 принципам, що сприяє соціально-відповідальної поведінки щодо свого персоналу, клієнтів, навколишнього середовища і суспільства в цілому. Це говорить від тому, що послуги таких компаній, відносини з клієнтами виходять на більш високий рівень.

коротка інформація

Otzyvy.by представляють Топ-100 чуйних компаній і "Нове завтра" - на 24 місці серед більш ніж 21 000 компаній, представлених на сайті! 3,93 бала (з 5 можливих) - середній рейтинг компаній на порталі і 4,45 - рейтинг "Нове завтра"!

коротка інформація

Відповідно до статті 15 нової редакції закону "Про зайнятість населення Республіки Білорусь", під агентством з працевлаштування розуміється юридична особа і індивідуальний підприємець, які надають громадянам послуги щодо сприяння в працевлаштуванні на території нашої країни і включені до Реєстру агентств з працевлаштування. Таким чином, тепер надавати послуги з працевлаштування можуть тільки організації, включені до цього реєстру

Всі слухачі забезпечуються БЕЗКОШТОВНИМИ роздатковими матеріалами, які включають всю теоретичну базу навчальної програми (Вам не потрібно буде витрачати час на записи в період навчання, щоб більше часу приділити практичним заняттям). Крім того, дані роздаткові матеріали Ви зможете використовувати як хорошу підказку на роботі або для власних потреб. Дані конспекти є авторськими і унікальними розробками викладачів нашого Центру.

Детальніше про переваги нашого Центру читайте тут . Навчання ведеться в групах не більше 6-8 чоловік.

Детальніше про вид та порядок видачі документів про навчання читайте тут .

Детальніше про гарантії, які ми даємо кожному клієнту, читайте тут . Також тут Ви можете ознайомитися з фото і адресами навчальних аудиторій.

Детальніше про допомогу в працевлаштуванні, яку надає наш Центр, читайте тут .

Цікавить корпоративне навчання співробітників з даного курсу? Детальніше тут.

Всі відповіді на питання, які Ви хотіли отримати про Центр і курсах, читайте тут.

.

.

.

.

Для кого призначені курси:

для тих, хто "з нуля" хоче навчитися основам програмування однією з основних частин системи 1С: Підприємство - 1С: Бухгалтерія 7.7. Фахівці даного профілю дуже затребувані в даний час і мають високий рівень заробітку, тому що 1С: Бухгалтерія використовується на абсолютній більшості підприємств і організацій в нашій країні. Найчастіше важливо налаштувати цю програму під специфіку і потреби конкретного підприємства або організації, зміни в законодавстві. Всі ці навички ви придбаєте на курсах навчання програмуванню 1C в нашому Центрі.

Вбудована мова програмування 1С: Підприємство є попередньо компільовані об'єктно-орієнтованою мовою високого рівня. Середовищем виконання мови є програмна платформа «1С: Підприємство». Візуальне середовище розробки ( «Конфігуратор») є невід'ємною частиною пакету програм «1С: Підприємство». Проекти на вбудованій мові 1С: Підприємства називаються конфігураціями. Створення та впровадження таких змін - основне завдання програміста 1С.

Основні обов'язки програміста 1С:

-автоматизація діяльності компанії на базі 1С «Підприємство»;

-настройка, супровід, адміністрування типових і нетипових конфігурацій на базі 1С 7.7 / 8.0 / 8.1;

розробка нетипових конфігурацій під завдання компанії;

-складання інструкцій, оформлення технічної документації;

-підтримка та консультація користувачів.

Для успішного проходження курсу первинних знань бухгалтерського обліку не потрібно, однак буде значним плюсом для подальшого працевлаштування.

.

.

Навчальна програма:

Основний курс: курси програмування 1С: Бухгалтерія .:

1. Концепція системи 1С: Підприємство: призначення, компоненти, режими роботи.

2. Основи бухгалтерського обліку: подвійний запис, структура проводки, бухгалтерські рахунки (активні, пасивні, активно-пасивні), бухгалтерські звіти, баланс, синтетичний і аналітичний облік. Технологія реалізації бухгалтерського обліку в 1С. Поняття плану рахунків. Субрахунки, кількісний облік.

3. Основи об'єктно-орієнтованого програмування (ООП): змінні, процедури і функції, об'єкти в ООП: їх атрибути, методи, події.

4. Основні поняття системи 1С: Підприємство: метадані, об'єкт метаданих, форма об'єкта метаданих.

5. Види програмних модулів в 1С, формат програмного модуля, процедури і функції програмного модуля.

6. Типи даних вбудованого мови 1С: базові і агрегатні. Керуючі конструкції і керуючі оператори вбудованої мови. Процедури і функції загального призначення.

7. Робота з довідниками. Багаторівневі, підлеглі довідники. Форми списку, елемента, групи довідника. Відбір в довідниках. Створення та розробка довідників Товари, Контрагенти, Співробітники та ін.

8. Робота з об'єктами Константа і Перерахування.

9. Робота з документами. Модуль форми документа, модуль документа. Проведення документів. Введення документів на підставі. Створення і розробка власної міні-конфігурації: документи Прибуткова накладна, Видаткова накладна, Прибутковий касовий ордер, Видатковий касовий ордер, Виписка, Нарахування зарплати, Виплата зарплати, Надходження матеріалів і ін.

10. Поняття субконто в 1С, аналітичний облік на рахунках, створення процедури Обробка-Проведення документа.

11. Операції і проводки. Створення реквізитів проводки.

12. Роботи з журналами. Види журналів, графи. Доопрацювання власної міні-конфігурації: журнали Накладні, Каса, Зарплата і ін.

13. Створення призначених для користувача інтерфейсів: меню, панелі інструментів. Права користувачів. Захист інформації.

14. Створення друкованих форм. Робота з об'єктом Таблиця: контекст роботи, атрибути і методи.

15. Звіти: оборотка, шахматка. Поняття коррахунки і корсубконто.

16. Запити. Функція Створити Об'єкт. Робота з бухгалтерськими підсумками. Метод Виконати Запит.

17. Створення та робота з елементами діалогу: кнопка, прапорець, перемикач, список, текст. Методи елементів діалогу: видимість, доступність.

Додаткові практичні завдання (для тих, хто успішно освоїв Основний курс):

18. Атрибути і методи модуля форми, робота з закладками, шарами.

19. Створення звітів і обробок різної складності для власної міні-конфігурації, а також для типової конфігурації 1С:

19.1. Робота з об'єктами Таблиця Значний і Список значень.

19.2. Робота з списками документів. Атрибути і методи документів.

19.3. Робота зі списком елементів довідника. Атрибути і методи довідників.

19.4. Робота з операціями і проводками: атрибути і методи.

19.5. Обмін даними з іншими програмами. Робота з текстовими файлами, з базами даних формату DBF.

19.6. Використання компоненти V7PLUS.DLL. Робота з файлами в форматі V7Textfile.

.

ОСВІТНІЙ І КАДРОВИЙ ЦЕНТР "НОВЕ ЗАВТРА" ВЗЯВ УЧАСТЬ В ТВ-ПЕРЕДАЧІ "ОСОБИСТИЙ КАПІТАЛ" ТЕЛЕКОМПАНІЇ "Белсат".
Передача була присвячена професії "програміст": її популярності і високих заробітків, вимогам до особистісних якостей і природним здібностям, а також того, де можна навчитися цієї спеціальності швидко і за розумні ціни.
Директор Центру Ольга Рудь і Викладач курсів "Програмування 1С: Бухгалтерія 7.7" Коротина Тетяна розповіли, яким чином навчання і працевлаштування програмістів відбувається в Освітньому і кадровому центрі "Нове завтра".

.

.

КОМУ ПОТРІБНО ЙТИ НА КУРСИ ПРОГРАМІСТІВ?

Про те, кому потрібно йти на курси 1С-програмістів, читайте в інтерв'ю електронній газеті «Комп'ютерні вести» Викладача курсів Коротіна Тетяни. «Щоб отримати цю спеціальність, зовсім не обов'язково вступати до університету. У Мінську є ряд освітніх центрів, де викладають програмісти-практики. А це, як відомо, серйозно спрощує процес придбання необхідних знань ». Детальніше тут

.

Для підвищення Вашої конкурентоспроможності на ринку праці пропонуємо також пройти курс "Сучасний бухоблік в 1С: Бухгалтерія 7.7 і 1С: Бухгалтерія 8.2" , "Програмування 1С: 8.3".

.

.

Якщо Вам не потрібна вся навчальна програма, Ви можете приєднатися до будь-якої поточної групі і відвідати тільки ті заняття, які Вам необхідні з оплатою за кількість відвіданих занять. Про те, чи йдуть в потрібний Вам момент групи з даного курсу, їх розклад і кількість вільних місць, вартість за потрібну кількість занять Ви можете дізнатися у відділі продажів.

викладачі:

На сайті розміщені провідні викладачі центру. Однак в разі їх зайнятості до навчання можуть залучатися інші або нові викладачі, резюме яких поки немає на сайті.

Рудий Андрій Мар'янович

Освіта: вища, економічна Освіта: вища, економічна.

Досвід роботи: більше 10 років програмістом 1С в різних сферах економіки (банківська, харчова галузь, оптова і роздрібна торгівля, IT, транспорт і автобізнес).

Досвід викладання: корпоративне навчання співробітників.

.

Хотеев Олександр Леонідович

Освіта: вища, механіко-математичний факультет МГУ (Росія), випускник спеціалізованої навчально-наукового центру ім Освіта: вища, механіко-математичний факультет МГУ (Росія), випускник спеціалізованої навчально-наукового центру ім. А.Н.Колмогорова
(Спецшкола-інтернат при МГУ), кандидат фіз.-мат. наук по оптимальному управлінню.

Досвід роботи: більше 15 років в сфері програмування 1С в різних сферах. Великий досвід роботи з Замовниками і Виконавцями, як
на етапах вироблення цілей і вимог, постановки задачі, так і на завершальних етапах. Досвід розробки, адміністрування та супроводу 1С на виробничих, комерційних підприємствах, які здійснюють оптову / роздрібну торгівлю ( «Бухгалтерія», «Зарплата і Кадри», «Торгівля і Склад»): бухоблік, фінансовий, оперативний облік, розподілені БД, обміни між різними конфігураціями . Досвід розробки самих різних систем автоматизації (інженерно-виробничих, медичних, бухгалтерських програм, інформаційно-пошукових систем, моделювання бізнес-процесів та ін.) Від постановки завдання до промислової експлуатації. Участь у великих проектах організації автоматизованого обліку в Росії і Україні (знання російського і українського плану рахунків). До появи системи 1С: Підприємство розробляв відповідні програми на Pascal, dBASE і ін. (Зарплата, управлінський облік, бухгалтерський облік, складський облік з оптимізацією для виробництва) для Газпрому Росії.

Досвід викладання: доцент кафедри «Обчислювальної техніки та систем управління» Міжгалузевого інституту підвищення кваліфікації кадрів з нових напрямків розвитку техніки і технології при БНТУ, професор кафедри Логістики та менеджменту Міжнародного інституту трудових і соціальних відносин, читає курс лекцій в БГУИР «Моделі даних і СУБД» .

.

.

.

Кількість годин: 42 уч.ч. (1 година - 40 хвилин). Тривалість курсу: 2 місяці.

Вартість групового навчання: 260 крб, зі знижкою 10% - 234 крб. Інформацію про знижки на навчання Ви можете прочитати тут. Знижки від 5 до 15%!

УВАГА! Середня заробітна плата початківця програміста 1С - не менше $ 400, таким чином, Ви зможете окупити свою освіту вже в перший місяць роботи, так як ціна на курс «1: С Підприємство. Навчання програмуванню »нижче місячної зарплати фахівця даного профілю! Будемо раді допомогти Вам почати професійну діяльність в цій галузі.

Індивідуальне навчання за даним курсом: вартість 1 уч.ч. - 23 крб 34 коп. УВАГА! По буднях з 09.00 до 17.00 - діє знижка 30%, по буднях з 17.00 до 19.00 і в вихідний день - 20%, по буднях з 19.00 до 22.00 - 15% від вартості курсу.
На курси загальної тривалість до 20 уч.ч. діють знижки: по буднях з 09.00 до 17.00 -20%, а по буднях з 17.00 до 19.00 і в вихідний день - 15%, по буднях з 19.00 до 22.00 - 10%.
Детальніше про переваги та особливості індивідуального навчання читайте тут.

Записатися на курси! Записатися на пробне заняття!

Додаткова інформація:

1. Просимо Вас більш відповідально ставитися до вибору курсу, тому що Адміністрація Центру не несе відповідальності за невідповідність особистісних, психологічних і природних здібностей слухачів і обраного курсу. Уважно ознайомтеся з посадовими обов'язками або пройдіть тест на Професійну орієнтацію.

2. Навчальні програми більшості курсів розраховані на базовий рівень слухачів, тобто на тих, хто починає вивчати програму "з нуля". Однак в групі можуть знаходиться слухачі, рівень яких трохи вище.

Все, що Вам необхідно для якісного та результативного навчання, у нас є!

1.Концепция системи 1С: Підприємство: призначення, компоненти, режими работи.2.Основи бухгалтерського обліку: подвійний запис, структура проводки, бухгалтерські рахунки (активні, пасивні, активно-пасивні), бухгалтерські звіти, баланс, синтетичний і аналітичний облік. Технологія реалізації бухгалтерського обліку в 1С. Поняття плану рахунків. Субрахунки, кількісний учет.3.Основи об'єктно-орієнтованого програмування (ООП): змінні, процедури і функції, об'єкти в ООП: їх атрибути, методи, собитія.4.Основние поняття системи 1С: Підприємство: метадані, об'єкт метаданих, форма об'єкта метаданих . 5.Віди програмних модулів в 1С, формат програмного модуля, процедури і функції програмного модуля. 6.Тіпи даних вбудованого мови 1С: базові і агрегатні. Керуючі конструкції і керуючі оператори вбудованої мови. Процедури і функції загального назначенія.7.Работа з довідниками. Багаторівневі, підлеглі довідники. Форми списку, елемента, групи довідника. Відбір в довідниках. Створення та розробка довідників Товари, Контрагенти, Співробітники та др.8.Работа з об'єктами Константа та Перечісленіе.9.Работа з документами. Модуль форми документа, модуль документа. Проведення документів. Введення документів на підставі. Створення і розробка власної міні-конфігурації: документи Прибуткова накладна, Видаткова накладна, Прибутковий касовий ордер, Видатковий касовий ордер, Виписка, Нарахування зарплати, Виплата зарплати, Надходження матеріалів і ін. 10.Поняття субконто в 1С, аналітичний облік на рахунках, створення процедури ОбработкаПроведенія документа. 11.Операціі і проводки. Створення реквізитів проводкі.12.Работи з журналами. Види журналів, графи. Доопрацювання власної міні-конфігурації: журнали Накладні, Каса, Зарплата і др.13.Созданіе призначених для користувача інтерфейсів: меню, панелі інструментів. Права користувачів. Захист інформаціі.14.Созданіе друкованих форм. Робота з об'єктом Таблиця: контекст роботи, атрибути і методи. 15.Отчети: оборотка, шахматка. Поняття коррахунки і корсубконто.16.Запроси. Функція СоздатьОб'ект. Робота з бухгалтерськими підсумками. Метод ВиполнітьЗапрос. 17.Созданіе і робота з елементами діалогу: кнопка, прапорець, перемикач, список, текст. Методи елементів діалогу: видимість, доступність. Додаткові заданія18.Атрібути і методи модуля форми, робота з закладками, слоямі.19.Созданіе звітів і обробок різної складності для власної міні-конфігурації, а також для типової конфігурації 1С: 19.1.Работа з об'єктами Таблиця Значний і Список значеній.19.2.Работа з списками документів. Атрибути і методи документов.19.3.Работа зі списком елементів довідника. Атрибути і методи справочніков.19.4.Работа з операціями і проводками: атрибути і методи.19.5.Обмен даними з іншими програмами. Робота з текстовими файлами, з базами даних формату DBF.19.6.Іспользованіе компоненти V7PLUS.DLL. Робота з файлами в форматі V7Textfile.

Цікавить корпоративне навчання співробітників з даного курсу?
КОМУ ПОТРІБНО ЙТИ НА КУРСИ ПРОГРАМІСТІВ?
Новости