• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Чому ми їдемо в США

Нове життя в США

Ми прийняли рішення переїхати жити США. Зовсім скоро нам відлітати і квиток у нас тільки в один кінець. Ми вибрали невелике місто Боулдер (в штаті Колорадо) в якості місця, з якого хочемо почати вивчення Америки. Якщо нам там сподобається, то ми залишимося, якщо немає, то поїдемо далі.

Як і тисячі інших людей ми думали про те, що нам не подобається жити в Росії, але нічого конкретного не робили для того, щоб щось змінити. Термінові справи затуляли важливі.

Так склалося, що ми виграли в лотерею Green Card , Що дозволяє нам легально жити і працювати в США, а згодом, отримати громадянство. Ми вирішили скористатися цим шансом і прийняти цей виклик.

Наші товариші запитують, навіщо ми їдемо. Навіщо ми залишаємо тут можливість самореалізації, цікаву роботу, комфортні умови життя, статус, рідних. Щоб відповісти на це питання ми написали цю посаду.

Що ми сподіваємося знайти?

1. Здоров'я і гармонія

здоров'я

Москва - страшний місто для здоров'я дітей, а у нас двоє (8.5 років і 1 рік). Наслідки того, що діти ростуть тут, збережуться на все життя. Звичайно, в Росії багато прекрасних місць, де екологія значимо краще. Наприклад, Північний Кавказ. Але як там заробляти на життя? Та й просто жити.

Спілкування з природою і можливість жити "outdoor"

Ми вже не пам'ятаємо, коли послений раз провели на природі цілий день. Поїздка на природу (справжню, не з двох чагарників поруч з заміським будинком) в Москві пов'язана з багатьма годинами стояння в пробках. Після них задаєшся питанням - "А чи був сенс?". І дуже швидко розтрачують придбану в лісі або на річці гармонію. Нам дуже не вистачає природи, тому що ми обидва з маленьких містечок, де все життя проходила поза домом.

2. 10-15 додаткових років життя на кожного

Статистично чоловік живе в Росії 59 років, в США - 76. Жінки 73 роки в Росії і 81 рік в США. Для чоловіків переїзд - це плюс 17 років активного життя. Звичайно, це тільки статистика і машина може збити вас в будь-якій точці світу. Але в Росії ця ймовірність все-таки вище. Це не жарт, коли мова йде про 17-ти додаткових років життя.

3. Глобальна перспектива

Ми не бачимо передумов до зміни політичної та економічної ситуації в країні. На цю тему можна багато дискутувати, і кожен залишиться при своїй думці. Для нас поточна ситуація пов'язана не з особистістю Путіна, а з глибоким історичним корінням всього, що відбувається (ми все одно не зможемо це викласти краще Олександра Ахиезера - тому просто відішлемо до його фундаментальному дослідженню історії Росії).

При цьому ми не відчуваємо в собі ні таланту, ні мотивації очолити революцію і стати російським Ата Тюрком. Та й навіщо? Світ глобальний. З поточної відкритістю світу люди цілком можуть вибирати для себе найбільш підходяще місце реалізації. У нас немає особливої ​​прихильності до поточного місця проживання (ні в ворота, ні до країни). Тому ми вважаємо, що має право вибирати.

4. Новий досвід і ще одне життя

Ми дуже цінуємо придбання нового досвіду. Нам цікаво ставити перед собою нові завдання, пробувати, дізнаватися нові місця і людей. Ми, в чому, можемо спрогнозувати, що саме нас чекає тут через 10-20 років. Різниця буде лише в кількості зароблених грошей і назві місць роботи. Але ми абсолютно не уявляємо, що нас чекає в іншій країні. Виникає порясают можливість прожити ще одне життя. Спробувати себе в тому, що ти ніколи не робив. Немає ніяких усталених патернів сприйняття. Всьому треба вчитися і осягати заново. Це захоплює!

Так, нове життя зажадає виходу із зони комфорту. Але ми цього не боїмося.

Що ми втрачаємо?

1. Можливість самореалізації через бізнес (про це говорить велика частина наших друзів з бізнес-середовища)

Ми обидва досить успішні в Росії. Я створив і 9 років керував одним з найуспішніших видавництв в Росії - видавництвом « Манн, Іванов і Фербер ». Моя дружина створила компанію з віддаленого навчання менеджерським навичкам - Skiliks .

США - найкомфортніша країна для ведення бізнесу. Озирніться, значна частина того, чим ми користуємося, створена саме в США. Те місце, куди ми їдемо - один з нових центрів підприємницької індустрії в Штатах.

Ми віримо в свій підприємницький і менеджерський талант. Вже зараз у нас є кілька ідей нового бізнесу.

2. Зв'язки з рідними і друзями

Мабуть, це основне, що ми по-справжньому втрачаємо. Нам буде дуже не вистачати наших друзів і рідних, адже не вийти зателефонувати і побачитися через годину за келихом вина. Та й побігати ми не зможемо разом так часто.

Але з огляду на засоби комунікації ми можемо продовжувати спілкуватися з друзями, а бачиться навіть не рідше, ніж тепер, живучи в одному місті.

Ми розраховуємо, що близькі нам люди зможуть перебратися до нас, як тільки це можна буде зробити легально і, якщо вони цього захочуть.

3. Соціальний статус

Це питання сприйняття. У нас немає великого піітета перед іменами і ми ніколи не прагнули в "вершки суспільства". У нас мало шансів потрапити в них і в Штатах. Але нам здається, що статус є продовженням того, чим ти є насправді. Перетинаючи кордон, ми не перестаємо бути самими собою.

У нас обох вже є досвід зміни проживання. Я приїхав до Москви з Нальчика, Маша - з Камишина. Ми віримо в свої сили.

There was an issue loading your timed LeadBox ™. Please check plugin settings.

comments powered by HyperComments

Що ми сподіваємося знайти?
Але як там заробляти на життя?
Після них задаєшся питанням - "А чи був сенс?
Та й навіщо?
Що ми втрачаємо?
Новости