• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Абітурієнту

  1. Про кафедру

Харчові підприємства можна знайти практично в будь-якому місті нашої країни Харчові підприємства можна знайти практично в будь-якому місті нашої країни. Їх число постійно зростає, оснащеність поліпшується. У Росії працюють всі найбільші світові компанії (Нестле, Крафт, Юнілівер, Марс, Каргілл, Ферреро і ін.). Робота на харчових підприємствах дуже цікава і престижна.
Біотехнологія - унікальна наука, своєю появою і бурхливим розвитком характеризує початок нової ери у вивченні і прикладному використанні знань, отриманих на стику різних дослідницьких напрямів. Саме великий потенціал в прикладному використанні робить біотехнології одним з пріоритетних напрямків розвитку науки нарівні з нанотехнологіями.

Об'єкти професійної діяльності випускника - біотехнологічні процеси виробництва харчових продуктів із застосуванням мікробіологічних та ферментних препаратів, біологічно активних речовин, харчових багатофункціональних і белоксодержащіх препаратів; прилади та методи дослідження функціонально - технологічних властивостей харчових добавок, харчової, біологічної цінності та безпеки готової продукції.

Приходьте і вчіться !!! Відкривайте і пізнавайте унікальний світ, можливо саме Вам вдасться зробити видатні відкриття!

презентація кафедри

Про кафедру

Кафедра технології харчових продуктів та біотехнології (ТПП і БТ) була організована в 2005 р У 2007 році розпочато навчання за спеціальністю «Харчова біотехнологія».

У 2010 р відкрито магістратуру за напрямом "Продукти харчування з рослинної сировини".

Завідує кафедрою д. Х. н., професор Сергій Васильович Макаров.

Наукова робота кафедри включає вивчення кінетики і механізму процесів відновлення нітриту і нітрату з використанням в якості каталізаторів металлокомплексов тетрапіррольних з'єднань, в тому числі вітаміну В12 і його похідних. Ведуться дослідження з розробки технології вилучення високомолекулярних восків з харчових рослинних масел. В останні 3 роки отримані 2 гранти Російського Фонду Фундаментальних досліджень, опубліковано 6 статей у провідних міжнародних журналах. У науковій роботі кафедри активну участь беруть студенти.

Викладачі кафедри регулярно беруть участь в міжнародних конференціях. Активно розвиваються зв'язки співробітників кафедри з зарубіжними вченими, зокрема, з хіміками Ерлангенського університету (Німеччина) і Клужський університету (Румунія). Молоді співробітники кафедри проходять стажування в цих європейських університетах.

Напрями підготовки та умови вступних випробувань

Напрямок та профіль підготовкиВступні випробування

Напрямок Продукти харчування з рослинної сировини

напрямок Біотехнологія

Російська мова
Математика
хімія

Контакти: [email protected]

Новости