• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Все про Рибалці в Білорусі. Гід по Рибної Ловлі 2017

 1. Заборона на риболовлю в Білорусі 2017 по місяцях
 2. Кращі місця для риболовлі в Білорусі
 3. Місця для риболовлі в Мінську (і околицях)
 4. Рибні господарства для платної риболовлі в Білорусі
 5. Де орендувати або купити спінінг в Білорусі

Якщо ви завзятий турист, та ще й рибалка, тоді вам точно потрібно відвідати  Білорусь

Якщо ви завзятий турист, та ще й рибалка, тоді вам точно потрібно відвідати Білорусь . Місць для риболовлі в країні блакитних озер повно! Красиві види, самота, спокійний відпочинок поблизу води, приємна компанія і улюблене заняття для душі - рибалка: що ще може бути краще !?

Риболовля в Білорусі також буде цікава і новачкам в рибній ловлі. Відпочинок на природі з вудкою зробить запам'ятовуються будь вихідні, а тим більше відпустку!

З нашої статті ви дізнаєтеся:

 • все про рибної ловлі в Білорусі;
 • про популярних місцях для риболовлі в країні,
 • які існують заборони на рибну ловлю в Білорусі ;
 • все про риболовлю в Мінську і околицях;
 • де купити / орендувати вудку або спінінг в Білорусі;
 • розповімо про рибних господарствах, де можна ловити рибу платно.

все про рибної ловлі в Білорусі;  про популярних місцях для риболовлі в країні,  які існують заборони на рибну ловлю в  Білорусі  ;  все про риболовлю в  Мінську  і околицях;  де купити / орендувати вудку або спінінг в Білорусі;  розповімо про рибних господарствах, де можна ловити рибу платно

Білорусь - край озер і річок , Багатий на різну живність. У водоймах республіки водиться велика кількість риб. Найпоширенішими видами є: карась, короп, щука, судак, лящ і сом.

Але для початку потрібно обов'язково ознайомитися з правилами і заборонами на риболовлю в Білорусі. Щоб зберегти популяцію риб в річках і озерах , Вводиться заборона на її ловлю, який залежить від сезонного нересту певного виду. Спочатку нерестяться окунь і щука, трохи пізніше - плотва, лин, лящ та інші риби. Конкретні терміни заборони по областях і видах риб можна знайти в календарі рибалки на 2017 рік в Білорусі.

Заборона на риболовлю в Білорусі 2017 по місяцях

Заборона на риболовлю в Білорусі 2017 по місяцях

Однак любительський вилов риби в Білорусі дозволений цілий рік. Якщо він здійснюється рибалкою однією вудкою з одним гачком або одним спінінгом, оснащеним штучної приманкою, з одним одинарним, або подвійним, або потрійним гачком в світлий час доби з берега (без заходу в воду), або з льоду і з штучних споруд. Дозволяється любительський вилов риби з одночасним використанням не більше п'яти гачків на рибалку. Однак більш детальну інформацію по конкретному регіону варто уточнювати.

Наприклад, щоб зберегти популяцію сома, його вилов заборонений з 1 листопада по 31 березня. Ловити сиг заборонено з першого числа листопада по 15 грудня, а ряпушку європейську - з 15 листопада по 20 грудня.

І наостанок, про норми: дозволяється вилов не більше 5 кг риби на одного рибалку на добу. А також, лов риби в якості наживки для інших видів риби: не більше 30 штук на одного рибалку на добу.

Слід зазначити, що кожне друге неділю липня відзначається Традиційний День рибалки в Білорусі. По всій країні в ці вихідні зазвичай проходять змагання зі спортивної рибної ловлі на вудку або спінінг. Виграє той рибалка, у якого буде більше улов.

Кращі місця для риболовлі в Білорусі

Кращі місця для риболовлі в Білорусі

Чигиринське водосховище по праву вважається кращим місцем для риболовлі в Білорусі . В серпні місяці, поряд з селом Грудічіно, тут проходить цікаве свято «Велика бард-рибалка». Слід зазначити, що місця поруч з Чигринським водосховищем дуже мальовничі, але в першу чергу, їдуть сюди за ловом сома. Ще можна зловити щуку, карася, окуня, плотву і подлещика.

Як дістатися: з Мінська на машині по автодорозі М4 на схід (відстань близько 200 км).

Також рекомендуємо вам гарне місце для риболовлі в Білорусі - це Вілейського водосховище. У ньому можна виловити щуку, плотву, окуня, ляща, іноді трапляється судак, короп, уклейка. Добре рибалити з човна між островами, можна гарантовано виловити велику рибу.

Як дістатися: з Мінська на машині по трасі Р58. Довжина шляху приблизно 80 км.

Місця для риболовлі в Мінську (і околицях)

Місця для риболовлі в Мінську (і околицях)

Ловити рибу можна і в водоймах Мінська (наприклад, річці Свіслоч), але вживати її в їжу категорично забороняється! Краще відправитися за місто на Мінське море, воно ж Заславське водосховище.

Тут можна зловити плотву, судака, ляща, подлещика, попадається іноді і щука, карась, лин, верховодка. Однак на крупній улов не розраховуйте, тут він буває рідкісний.

На Заславське водосховище можна дістатися з центрального залізничного вокзалу електричкою до станції "Мінське море".

Також в околицях Мінська на машині можна з'їздити по трасі М1 на озеро Птічь. У ньому водяться окуні, коропи, плотва, піскарі, часто трапляються карасі.

Рибні господарства для платної риболовлі в Білорусі

Можна відправитися і в рибне господарство, де в водоймах розводять різні види риб. Платна риболовля в Білорусі вкрай популярна: ви гарантовано повернетеся додому з уловом!

Можна відправитися в коропове рибальське господарство Волма, яке розташоване в Червеньск районі, всього в 60 км від Мінська, поблизу селища Озерний. Тут платна риболовля здійснюється на кілька видів риб: карась, короп, білий амур, товстолоб, щука, окунь, густера.

сайт: www.volma.by

Порибалити можна і у Вітебській області, в Поставському районі, на території рибгоспу «Новинки», одного з лідерів підприємств риболовної галузі Білорусі, які спеціалізуються на виробництві та вирощуванні ставкової риби. На його базі є каскад ставків для платної риболовлі, в яких вирощуються короп, щука, сом, білий амур, товстолоб, лин. Лов риби і знаходження на території ставка дозволяється тільки за придбаними разовим путівками, які купуються перед входом на територію ставка до початку риболовлі. Сайт: www.nowinkifish.partnerinfo.by

У рибгоспі "Дніпробузький", в Брестській області, вже багато років організований щоденний платний любительський лов риби на каналах з 6 ранку до 8 вечора. Можна виловити до 5 кг живої риби. Сайт: www.dneprobugski.com

У Могильовській області можна порибалити в молодому форелеве господарство «Лохва». Воно розташоване в Биховський районі, в селі Косичі, на річці лахва. І є одним з найбільших підприємств з вирощування форелі в Білорусі. У водоймах господарства водиться здорова велика риба, вирощена в природних умовах.

сайт: www.lahva.by

Де орендувати або купити спінінг в Білорусі

Де орендувати або купити спінінг в Білорусі

Місць для оренди вудки (спінінга) в Білорусі повно, але краще купити свою: це буде вигідніше і позбавить вас від головного болю перед наступною поїздкою на риболовлю. Тим більше в наш час існують різні модифікації спінінгів (вудочок) і завжди можна підібрати модель під себе. Нижче наведені сайти для покупки будь-якого рибальського інвентарю (вудки, спінінги, котушки, приманки, вудилища, човни, ехолоти, волосіні, гачки, спорядження для підводного полювання, котушки, одяг для літньої / зимової риболовлі, підгодовування, ящики, чохли і відра для риболовлі ).

https://profish.by/spinningi

http://podsekai.by

http://fishmix.by/rybalka

http://zolotayaakula.by

http://fishsnasty.by/shopping

У нашому матеріалі ми спробували розповісти все про риболовлю в Білорусі 2017 року. Приїжджайте, відпочивайте, насолоджуйтеся природою і ловом риби в Мінську і околицях столиці.

Бажаємо вам гарного улову!

Текст: Дроніна Інеса

Новости