• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Нове партнерство, спрямоване на розробку методів лікування алергії на арахіс

Прес-реліз Apr 18. 2018 3:57 GMT

Компанія Prota Therapeutics - розробник пероральних иммунотерапевтических препаратів для лікування алергій - стала партнером компанії Chr. Hansen. В рамках цього партнерства буде проведено клінічне дослідження III-ї фази, в ході якого з метою розробки лікарського препарату від алергії на арахіс буде оцінюватися самий вивчений в світі пробіотичний штам, LGG®.

У всьому світі приблизно 220-250 мільйонів чоловік страждають від різних видів харчової алергії, причому за останні 20 років цей показник зріс на 350 відсотків. У США на лікування харчової алергії щорічно витрачається приблизно 24,8 мільярда доларів США1.

Алергія на арахіс є найпоширенішою причиною виникнення анафілаксії - небезпечної для життя алергічної реакції і однією з найпоширеніших причин смерті від харчової аллергіі2. Більше 3 мільйонів американців страждають від алергії на арахіс3, тому прогнозується, що обсяг коштів на ринку препаратів від алергії становитиме більш ніж 10 мільярдів доларів США 2025 году2.

Компанія Prota Therapeutics розробила інноваційний иммунотерапевтических препарат для перорального застосування. Він містить спеціально розроблений компанією Chr. Hansen пробіотичний штам LGG®4, Lactobacillus rhamnosus, і цільові дози речовини на основі білка арахісу. Дія препарату полягає в тому, щоб перепрограмувати реакцію імунної системи на арахіс і, в підсумку, сприятиме виробленню переносимості цього харчового продукту.

Одне з перших клінічних досліджень III-ї фази з використанням живого мікроорганізму
В продовження клінічних досліджень, проведених раніше в Мердокском інституті дослідження здоров'я дітей, компанія Prota Therapeutics проводить масштабне клінічне дослідження III-ї фази в підтримку заявки на реєстрацію нового експериментального лікарського засобу в США. Мета даного дослідження полягає в тому, щоб вивести на ринок новий медичний препарат для лікування алергії на арахіс, що містить терапевтичну дозу діючої речовини, і досліджувати можливості застосування подібних препаратів для лікування інших видів харчової алергії.

«На сьогоднішній день створення ефективного препарату для лікування алергії на арахіс - це цілком здійсненна мета. Компанія Chr. Hansen є для нас ідеальним партнером по здійсненню цього наступного кроку, оскільки вона є власником пробиотического штаму LGG® - одного з ключових компонентів нового препарату, і провідним фахівцем в області розробки мікробіологічних рішень. Компанія Chr. Hansen продемонструвала свою здатність створити лікарський препарат, який може застосовуватися в якості біотерапевтичних препарату. Використовуючи також спеціально розроблене нами речовина на основі білка арахісу, ми маємо намір розробити лікарський засіб для лікування алергії на арахіс і вивести його на ринок », - повідомляє доктор Сюзанн Лайп, генеральний директор компанії Prota Therapeutics.

Розкриття потенціалу корисних бактерій
В ході численних досліджень було підтверджено той факт, що певні бактерії можуть ефективно використовуватися для запобігання і лікування порушень обміну речовин, розладів травної системи і інших захворювань. Останнім часом все більше досліджень проводиться щодо властивостей певних бактеріальних штамів.

Перш ніж повністю викупити права на LGG® у компанії Valio в 2016 році, компанія Chr. Hansen виробляла LGG® протягом більш ніж 10 років. Тому це нове партнерство є яскравим прикладом того, як прагнення компанії Chr. Hansen створити найефективніший в галузі продукт і в повному обсязі підтвердити його користь в ході клінічних досліджень, сприяло тому, що завдяки своїм унікальним властивостям пробіотичний штам LGG® почав використовуватися в принципово новій якості.

Крістіан Баркер, виконавчий віце-президент підрозділу «Здоров'я і харчування» в компанії Chr. Hansen, ділиться інформацією:

«Завдяки своєму великому досвіду в розробці мікробіологічних рішень і неухильного прагненню до створення продукції найвищої якості, а також за рахунок міжнародного масштабу своєї діяльності компанія Chr. Hansen своєму розпорядженні можливості для максимального підвищення цінності пробиотического бактеріального штаму. Партнерство з Prota Therapeutics реалізується в рамках нашої стратегії, спрямованої на те, щоб стати пріоритетним партнером для компаній, що бажають розробляти інноваційні мікроорганізми, які могли б використовуватися в лікувальних цілях ».

Самий вивчений в світі пробіотичний штам
Lactobacillus rhamnosus є самим вивченим в світі пробіотичним штамом. Він використовується в якості інгредієнта харчової продукції, біологічно активних дієтичних добавок і дитячого харчування з 1990 року і надає благотворний вплив на травну і імунну системи. Користь даного пробіотичного штаму підтверджена більш ніж 300 клінічними дослідженнями і 1200 науковими публікаціями.

---

Примітки:
(1) Gupta R et. al., JAMA Pediatrics 2013; 167 (11): 1026-103
(2) DelveInsight, "Peanut Allergy - Competitive Landscape, Market Insights, Epidemiology and Market Forecast-2025"
(3) Sicherer et. al., J Allergy Clin Immunol 2010 року; 125: 1322-6
(4) LGG® є торговою маркою компанії Chr. Hansen

---

Інформація про Prota Therapeutics
Prota Therapeutics - це приватна австралійська компанія, яка розробляє пероральні імунотерапевтичні препарати для лікування харчової алергії. Основний продукт цієї компанії містить інноваційний пробиотик, досліджуваний під керівництвом професора Мімі Тенг, ліцензований Мердокскім інститутом дослідження здоров'я дітей і знаходиться на стадії розробки в якості препарату для лікування алергії на арахіс - найпоширенішої причини виникнення небезпечної для життя алергічної реакції, анафілаксії. Завдяки партнерству з компанією Chr. Hansen і підтримки з боку інвесторів на чолі з розташованої в Сіднеї фірмою OneVentures, що спеціалізується на венчурному фінансуванні, цей новий препарат для лікування алергії на арахіс швидко проходить етапи клінічних досліджень і виведення на ринок. Крім цього підприємства Prota Therapeutics початкового фінансування серії А в 2016 році, фірма OneVentures забезпечила компанії Prota Therapeutics додаткове фінансування за рахунок свого фонду, якому надається підтримка в рамках створеної урядом Австралії програми Biomedical Translation Fund.

Інформація про MCRI
Мердокскій інститут дослідження здоров'я дітей (Murdoch Children's Research Institute, MCRI) - це найбільший в Австралії інститут по дослідженню питань здоров'я дітей, який також входить до п'ятірки найбільш масштабних у світі установ подібного роду. MCRI відомий як світовий лідер по проведенню досліджень в сфері педіатрії, в тому числі щодо алергії, інфекційних захворювань, імунних розладів, генетики, раку, здоров'я населення і технологій використання стовбурових клітин. Інститут розташований поблизу від своїх наукових партнерів - Королівського дитячого госпіталю і Мельбурнського університету. Таке розташування дозволяє MCRI застосовувати на практиці наукові відкриття, зроблені в ході лабораторних і клінічних досліджень, а також досліджень здоров'я населення, і допомагати дітям в Австралії та інших країнах світу бути більш здоровими і жити більш повноцінним життям. Читайте докладніше про MCRI на веб-сайті https://www.mcri.edu.au

Інформація про OneVentures
OneVentures - це австралійська фірма, що спеціалізується на венчурному фінансуванні, в оперативному управлінні якої знаходиться 320 мільйонів доларів США, і перший фонд якої був заснований в 2010 році. OneVentures використовує свій вплив в сфері бізнесу для сприяння успішному розвитку портфельних компаній. OneVentures розпорядженні трьома основними фондами, два з яких активно займаються інвестиціями. Доступний капітал належать фірмі OneVentures II-му фонду інвестицій в інновації та розвиток (Innovation and Growth Fund II) і III-му фонду інвестицій в охорону здоров'я (Healthcare Find III), призначений для вкладення в діяльність підприємств технологічної та медичної галузі, становить близько 200 мільйонів доларів США. III-й фонд інвестицій в охорону здоров'я, що належить фірмі OneVentures, почав функціонувати в грудні 2016 року. Цей фонд з капіталом в 170 мільйонів доларів США, ліцензований в рамках створеної урядом Австралії програми Biomedical Translation Fund, активно залучає інвестиції в діяльність доміцільовані австралійських компаній, що здійснюють клінічні дослідження і діагностику з метою виведення на ринок медичних приладів і лікарських препаратів. Читайте докладніше про OneVentures на веб-сайті www.one-ventures.com

Chr. Hansen is a leading, global bioscience company that develops natural ingredient solutions for the food , nutritional, pharmaceutical and agricultural industries. We develop and produce cultures, enzymes, probiotics and natural colors for a rich variety of foods , confectionery, beverages, dietary supplements and even animal feed and plant protection . Our product innovation is based on more than 30,000 microbial strains - we like to refer to them as 'good bacteria'. Our solutions enable food manufacturers to produce more with less - while also reducing the use of chemicals and other synthetic additives - which make our products highly relevant in today 's world . Sustainability is an integral part of Chr. Hansen's vision to improve food and health. In 2019 Chr. Hansen was ranked as the world's most sustainable company by Corporate Knights thanks to our strong sustainability efforts and our many collaborative partnerships with our customers . We have been delivering value to our partners - and, ultimately, end consumers worldwide - for over 140 years. We are proud that more than one billion people consume products containing our natural ingredients every day . Revenue in the 2017/18 financial year was EUR 1,097 million. Chr. Hansen was founded in +1874 and is listed on Nasdaq Copenhagen.

Новости