• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Амосову поновили на посаді ректора вищих медичних навчальних закладів імені Богомольця

цею материал Доступний по-русски

Згідно рішення суду, Катерину Амосову повинні поновити на посаді ректора негайно.

Згідно рішення суду, Катерину Амосову повинні поновити на посаді ректора негайно

Амосову звільнили в лютому / фото УНІАН

Читайте також У будинку звільненого ректора медуніверситету імені Богомольця проводять обшуки

Скан відповідного рішення суду виклали на Facebook-сторінці НМУ імені Богомольця.

"Рішенням Печерського районного суду міста Києва від 20 вересня 2018 року Єкатерина Миколаївна Амосова відновлена ​​на посаді ректора Національного медичного університету ім. Богомольця", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що дане рішення набуває чинності миттєво в частині, що стосується відновлення на посаді професора Катерини Амосової. З 20-го вересня 2018 року Єкатерина Амосова - законний ректор НМУ.

У свою чергу, Міністерство охорони здоров'я готує апеляційну скаргу.

Як повідомляв УНІАН 20 лютого МОЗ відсторонив Амосову з посади ректора вузу в зв'язку з тим, що вона не змогла забезпечити складання іспиту "Крок" студентами, які навчаються на стоматологів. У зв'язку зі зривом 20 лютого в НМУ ліцензійного інтегрованого іспиту "Крок 1. Стоматологія" для понад 200 студентів 3-го курсу стоматологічного факультету, МОЗ України створив комісію для перевірки всіх обставин справи.

26 лютого студенти і трудовий колектив ВНЗ оголосили безстроковий страйк. В університеті звинувачували МОЗ у втручанні в самоврядування вузу і незаконне відсторонення ректора.

28 лютого Амосова закликала припинити страйк і відновити навчальний процес. Незабаром після цього з'явилося відеозвернення учасників, де було оголошено про припинення страйку. Вони заявили, що "їх почули". На початку березня Окружний адмінсуд Києва поновив Амосову на посаді ректора медуніверситету, пізніше МОЗ подав апеляцію на це рішення.

30 березня комісія МОЗ визнала роботу Амосової в 2017 році незадовільною і рекомендувала розірвати з нею контракт. 16 квітня Амосова була звільнена із займаної посади.

23 квітня МОЗ оголосив конкурс на заміщення посади ректора НМУ. Разом з тим на сайті вишу з'явилася скан-копія рішення Печерського суду Києва від 23 квітня. Постановою суду задоволено позов Амосової і визнано незаконним її звільнення з посади ректора НМУ. Також суд заборонив Міністерству охорони здоров'я проводити конкурс на посаду ректора вузу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Новости