• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Навігаційна система Навітел Навігатор 5

 1. Навігаційна система Навітел Навігатор 5 Навітел Навігатор 5. Автоверсія
 2. Навітел Навігатор - особливості
 3. Навігаційна система Навітел Навігатор 5 - карти
 4. Основні можливості «Навітел Навігатор»:
 5. Навігаційна система Навітел Навігатор 5
 6. Навітел Навігатор - особливості
 7. Навігаційна система Навітел Навігатор 5 - карти
 8. Основні можливості «Навітел Навігатор»:
 9. Навігаційна система Навітел Навігатор 5
 10. Навітел Навігатор - особливості
 11. Навігаційна система Навітел Навігатор 5 - карти
 12. Основні можливості «Навітел Навігатор»:
 13. Навігаційна система Навітел Навігатор 5
 14. Навітел Навігатор - особливості
 15. Навігаційна система Навітел Навігатор 5 - карти
 16. Основні можливості «Навітел Навігатор»:
 17. Навігаційна система Навітел Навігатор 5
 18. Навітел Навігатор - особливості
 19. Навігаційна система Навітел Навігатор 5 - карти
 20. Основні можливості «Навітел Навігатор»:
 21. Навігаційна система Навітел Навігатор 5
 22. Навітел Навігатор - особливості
 23. Навігаційна система Навітел Навігатор 5 - карти
 24. Основні можливості «Навітел Навігатор»:
 25. Навігаційна система Навітел Навігатор 5
 26. Навітел Навігатор - особливості
 27. Навігаційна система Навітел Навігатор 5 - карти
 28. Основні можливості «Навітел Навігатор»:

Навігаційна система Навітел Навігатор 5

Навітел Навігатор 5. Автоверсія

Компанія ЗАТ «ЦНТ» випустила безкоштовне оновлення Навітел Навігатор 5.0.0.693 для Windows Mobile пристроїв, а також про випуск навігаційних карт СНД і Фінляндії в новому форматі nm3.

Навітел Навігатор 5 - унікальна і точна система навігації, що включає в себе докладні навігаційні карти всієї Росії, а також безкоштовні сервіси «Навітел.Пробкі» і «Навітел.SMS». Навігаційна карта Росії для Навітел включає в себе 118 000 населених пунктів країни, з них 1 500 міст і населених пунктів - з докладною вулично-дорожньою мережею і повними адресними планами (з деталізацією «до дому»). На карту Росії нанесені більше 300 000 точок POI (АЗС, ГИБДД, кафе, ресторани, мотелі, готелі і т.д.), а також включена інформація про місцезнаходження камер спостереження за швидкістю руху (SPEEDCAM). Навітел Навігатор дозволяє використовувати сторонні аматорські карти, створені і оновлювані самими користувачами, в популярному картографічному редакторі GPSMapEdit.

Навігаційна програма Навітел 5 - З виходом оновлення Навітел 5.0.0.693 - забудьте про довге індексації! З введенням нового формату карт nm3 для Навітел Навігатор, карти всієї країни представляються в єдиному файлі, який більше не потребує індексації. А атлас, що складається з карт кількох країн (наприклад Росії + Україна + Білорусі + Казахстану - комплект Навітел Співдружність) проиндексируется навіть на пристрої із «слабкими» технічними характеристиками всього за пару хвилин!

З введенням нового формату карт маршрут будь-якої складності всередині країни миттєво прокладається на будь-якому навігаційному пристрої, в тому числі і з урахуванням інформації від безкоштовного сервісу «Навітел.Пробкі».

Разом з релізом поновлення Навітел 5.0.0.693 оновилися і карти Росії, України, Білорусі, Казахстану та Фінляндії для Навітел Навігатор. Тепер вони представлені в новому форматі nm3 і вже доступні для скачування користувачами Навітел з особистого кабінету на сайті navitel.su.

Навітел Навігатор - особливості

 • Пробки. Навітел - безкоштовний сервіс по всій Росії
 • Навітел. SMS - безкоштовний сервіс по всій Росії
 • Тривимірна картографія - значимі об'єкти архітектури і дорожні розв'язки по всій території покриття
 • Простий і зрозумілий інтерфейс програми
 • Чіткі і своєчасні голосові підказки
 • Інтелектуальна система пошуку по карті
 • Система оповіщення про місця підвищеної уваги (SPEEDCAM)

Що нового в Навітел Навігатор 5.0

 • Покращено алгоритм побудови маршрутів;
 • Покращено аналіз маневрів при побудові маршруту;
 • Покращено інтерфейс програми Навітел;
 • Оптимізована завантаження і відображення інформації від сервісу «Навітел.Пробкі»;
 • Підтримка нового формату карт nm3 з швидкою індексацією;
 • Додано відображення тимчасово перекритих доріг (за допомогою сервісу «Навітел.Пробкі»);
 • Додана настройка чутливості відходу з маршруту;
 • Додана додаткова настройка автомасштабирование при русі по маршруту;
 • Внесено зміни в відображення списків і інших елементів інтерфейсу.

А також внесені інші зміни, що підвищують стабільність і швидкість роботи Навітел Навігатор на навігаційних пристроях.

А також внесені інші зміни, що підвищують стабільність і швидкість роботи Навітел Навігатор на навігаційних пристроях

Навігаційна система Навітел Навігатор 5 - карти

Оновлення карт Q4-2010

З Навітел Навігатор 5 рекомендується використовувати карти релізу Q4-2010, і майбутніх нових релізів. Карти попередніх релізів (Q2-2010 і раніше) в Навітел 5 можуть працювати повільніше і менш стабільно.

Для всіх ліцензійних користувачів Навітел оновлення карт доступні безкоштовно. Звертаємо увагу, що карти релізу Q4-2010 працюватимуть тільки з Навітел Навігатор 5. На попередніх версіях Навітел нові карти запускатися, на жаль, не будуть.

Оновлення Навітел Навігатор 5 і оновлені карти для моделей автонавігаторів Navitel можна скачати з Особистого Кабінету користувача сайту http://navitel.su .


Список центральних міст регіонів Росії з деталізацією "до будинку"

Архангельськ Краснодар Саранськ Астрахань Красноярськ Саратов Барнаул Курган Смоленськ Білгород Курськ Ставрополь Благовєщенськ Липецьк Суздаль Брянськ Майкоп Сургут Великий Новгород Мурманськ Сиктивкар Владивосток Нальчик Твер Владикавказ Нефтеюганськ Томськ Володимир Нижній Новгород Тула Волгоград Новокузнецьк Тюмень Воронеж Новосибірськ Ульяновськ Гірничо-Алтайськ Омськ Уфа Єкатеринбург Орел Чебоксари Іваново Оренбург Челябінськ Іжевськ Пенза Черкеськ Йошкар-Ола Перм Еліста Казань Петрозаводськ Південно-Сахалінськ Калінінград Псков Якутськ Калуга Р стов-на-Дону Ярославль Кемерово Рязань Кіров Салехард Кострома Самара

А також докладні карти з деталізацією «до дому» 1500 міст і населених Пукто Росії інших областей і регіонів.

Список регіонів Росії з докладними картами

Адигея Курганська область Самарська область Алтайський край Курська область Саратовська область Астраханська область Ленінградська область Свердловська область Башкирія Липецька область Північна Осетія-Аланія Білгородська область Московська область Смоленська область Брянська область Нижегородська область Ставропольський край Володимирська область Новгородська область Тамбовська область Волгоградська область Омська область Татарстан Воронежская область Оренбурзька область Тверська область Івановська область Орловська област Томська область Кабардино-Балкарія Пензенська область Тульська область Калінінградська область Пермський край Тюменська (ЯНАО) Калмикія Приморський край Тюменська область Калузька область Псковська область Удмуртія Карачаєво-Черкесія Республіка Алтай Ульяновська область Кемеровська область Республіка Марі Ел Ханти-Мансійський АО Кіровська область Республіка Мордовія Челябінська область Костромська область Республіка Саха (Якутія) Чуваська Республіка Краснодарський край Ростовська область Ямало-Ненецький АО Красноярський край Ряз анская область Ярославська область

Що нового в оновленні карт Росії Q4-2010:

Додані детальні регіони: Республіка Дагестан, Чеченська Республіка, Республіка Інгушетія. Всього - 64 регіону Росії з високодеталізованими картами. Додані регіональні центри: Махачкала (Республіка Дагестан), Грозний (Чеченська республіка), Магас + Назрань (Республіка Інгушенія), Улан-Уде (Республіка Бурятія), Анадир (Чукотський автономний округ), Нарьян-Мар (Ненецький а.о. Архангельської області ) Додано населених пунктів з деталізацією «до дому»: 208 (не рахуючи нових регіональних центів). Разом населених пунктів з пошуком «до дому»: 1714, з пошуком «до вулиці»: 304. Суттєво оновлена ​​дорожня мережа та адресна база карт Росії.

Оглядова карта України, що включає в себе повну дорожню мережу країни, а також всі населені пункти Київ, з містами Київської області Вишневе Вишгород Бровари Ірпінь Бориспіль Дніпропетровськ Донецьк Одеса Харків Львів

Карти для Навітел Навігатор 5 можна не тільки завантажувати з Інтернету, а й самостійно редагувати на ПК. Офіційне оновлення карт виконується мінімум раз в квартал.

Основні можливості «Навітел Навігатор»:

«Навітел. пробки »

Безкоштовний сервіс по всій Росії. Всі користувачі системи Навітел Навігатор є активними учасниками визначення дорожніх заторів і вільних доріг. При включеному сервісі Пробки, дані про швидкість пересування автомобіля збираються і передаються в аналітичний центр, де ці відомості обробляються і надаються користувачам програми у вигляді позначених на карті «пробок» *. * Пробкі.Навітел відображаються тільки на картах, підготовлених ЗАТ «ЦНТ».

Пошук - «знайдеться ВСЕ»

Пошук по картах здійснюється за принципом «знайдеться ВСЕ», з урахуванням Російської специфіки адресації (корпуси, будови, володіння, подвійна адресація і т.д.). Знаючи точну адресу, користувачі Навітел Навігатор легко знайдуть його на карті міста, а предсказательная система пошуку (принцип T9) дозволить ще швидше і зручніше набирати назву вулиць і міст на телефонній клавіатурі.

Маршрути

Однією з головних функцій навігаційної системи є побудова маршрутів для руху по місту і поза містом. У програмі Навітел Навігатор реалізований гнучкий алгоритм побудови маршрутів, що дозволяє користувачеві будувати маршрути з урахуванням власних уподобань.

«SPEEDCAM»

Не секрет, що на найбільш небезпечних ділянках доріг Росії все частіше встановлюються системи контролю швидкості (SPEEDCAM). Для того, щоб вчасно попередити водія про наближення до небезпечної ділянки, ми розробили систему завчасних оповіщень. Завдяки цій технології, водій заздалегідь отримає інформацію про наближення до небезпечної ділянки і зможе вчасно знизити швидкість руху. База даних точок SPEEDCAM постійно оновлюється і доповнюється. Над нею працюють, як професійні картографи, так і самі користувачі. Інформація про небезпечні місця (залізничні переїзди, радари, «лежачі поліцейські»)

«Навітел. SMS »

Безкоштовний сервіс по всій Росії. Цей сервіс дозволяє відправляти SMS з координатами вашого місця розташування. Одержувач SMS може подивитися місце на карті з координатами, переданими в SMS, і шлях до цього місця.

Навігаційна система Навітел Навігатор 5

Навітел Навігатор 5. Автоверсія

Компанія ЗАТ «ЦНТ» випустила безкоштовне оновлення Навітел Навігатор 5.0.0.693 для Windows Mobile пристроїв, а також про випуск навігаційних карт СНД і Фінляндії в новому форматі nm3.

Навітел Навігатор 5 - унікальна і точна система навігації, що включає в себе докладні навігаційні карти всієї Росії, а також безкоштовні сервіси «Навітел.Пробкі» і «Навітел.SMS». Навігаційна карта Росії для Навітел включає в себе 118 000 населених пунктів країни, з них 1 500 міст і населених пунктів - з докладною вулично-дорожньою мережею і повними адресними планами (з деталізацією «до дому»). На карту Росії нанесені більше 300 000 точок POI (АЗС, ГИБДД, кафе, ресторани, мотелі, готелі і т.д.), а також включена інформація про місцезнаходження камер спостереження за швидкістю руху (SPEEDCAM). Навітел Навігатор дозволяє використовувати сторонні аматорські карти, створені і оновлювані самими користувачами, в популярному картографічному редакторі GPSMapEdit.

Навігаційна програма Навітел 5 - З виходом оновлення Навітел 5.0.0.693 - забудьте про довге індексації! З введенням нового формату карт nm3 для Навітел Навігатор, карти всієї країни представляються в єдиному файлі, який більше не потребує індексації. А атлас, що складається з карт кількох країн (наприклад Росії + Україна + Білорусі + Казахстану - комплект Навітел Співдружність) проиндексируется навіть на пристрої із «слабкими» технічними характеристиками всього за пару хвилин!

З введенням нового формату карт маршрут будь-якої складності всередині країни миттєво прокладається на будь-якому навігаційному пристрої, в тому числі і з урахуванням інформації від безкоштовного сервісу «Навітел.Пробкі».

Разом з релізом поновлення Навітел 5.0.0.693 оновилися і карти Росії, України, Білорусі, Казахстану та Фінляндії для Навітел Навігатор. Тепер вони представлені в новому форматі nm3 і вже доступні для скачування користувачами Навітел з особистого кабінету на сайті navitel.su.

Навітел Навігатор - особливості

 • Пробки. Навітел - безкоштовний сервіс по всій Росії
 • Навітел. SMS - безкоштовний сервіс по всій Росії
 • Тривимірна картографія - значимі об'єкти архітектури і дорожні розв'язки по всій території покриття
 • Простий і зрозумілий інтерфейс програми
 • Чіткі і своєчасні голосові підказки
 • Інтелектуальна система пошуку по карті
 • Система оповіщення про місця підвищеної уваги (SPEEDCAM)

Що нового в Навітел Навігатор 5.0

 • Покращено алгоритм побудови маршрутів;
 • Покращено аналіз маневрів при побудові маршруту;
 • Покращено інтерфейс програми Навітел;
 • Оптимізована завантаження і відображення інформації від сервісу «Навітел.Пробкі»;
 • Підтримка нового формату карт nm3 з швидкою індексацією;
 • Додано відображення тимчасово перекритих доріг (за допомогою сервісу «Навітел.Пробкі»);
 • Додана настройка чутливості відходу з маршруту;
 • Додана додаткова настройка автомасштабирование при русі по маршруту;
 • Внесено зміни в відображення списків і інших елементів інтерфейсу.

А також внесені інші зміни, що підвищують стабільність і швидкість роботи Навітел Навігатор на навігаційних пристроях.

А також внесені інші зміни, що підвищують стабільність і швидкість роботи Навітел Навігатор на навігаційних пристроях

Навігаційна система Навітел Навігатор 5 - карти

Оновлення карт Q4-2010

З Навітел Навігатор 5 рекомендується використовувати карти релізу Q4-2010, і майбутніх нових релізів. Карти попередніх релізів (Q2-2010 і раніше) в Навітел 5 можуть працювати повільніше і менш стабільно.

Для всіх ліцензійних користувачів Навітел оновлення карт доступні безкоштовно. Звертаємо увагу, що карти релізу Q4-2010 працюватимуть тільки з Навітел Навігатор 5. На попередніх версіях Навітел нові карти запускатися, на жаль, не будуть.

Оновлення Навітел Навігатор 5 і оновлені карти для моделей автонавігаторів Navitel можна скачати з Особистого Кабінету користувача сайту http://navitel.su .


Список центральних міст регіонів Росії з деталізацією "до будинку"

Архангельськ Краснодар Саранськ Астрахань Красноярськ Саратов Барнаул Курган Смоленськ Білгород Курськ Ставрополь Благовєщенськ Липецьк Суздаль Брянськ Майкоп Сургут Великий Новгород Мурманськ Сиктивкар Владивосток Нальчик Твер Владикавказ Нефтеюганськ Томськ Володимир Нижній Новгород Тула Волгоград Новокузнецьк Тюмень Воронеж Новосибірськ Ульяновськ Гірничо-Алтайськ Омськ Уфа Єкатеринбург Орел Чебоксари Іваново Оренбург Челябінськ Іжевськ Пенза Черкеськ Йошкар-Ола Перм Еліста Казань Петрозаводськ Південно-Сахалінськ Калінінград Псков Якутськ Калуга Р стов-на-Дону Ярославль Кемерово Рязань Кіров Салехард Кострома Самара

А також докладні карти з деталізацією «до дому» 1500 міст і населених Пукто Росії інших областей і регіонів.

Список регіонів Росії з докладними картами

Адигея Курганська область Самарська область Алтайський край Курська область Саратовська область Астраханська область Ленінградська область Свердловська область Башкирія Липецька область Північна Осетія-Аланія Білгородська область Московська область Смоленська область Брянська область Нижегородська область Ставропольський край Володимирська область Новгородська область Тамбовська область Волгоградська область Омська область Татарстан Воронежская область Оренбурзька область Тверська область Івановська область Орловська област Томська область Кабардино-Балкарія Пензенська область Тульська область Калінінградська область Пермський край Тюменська (ЯНАО) Калмикія Приморський край Тюменська область Калузька область Псковська область Удмуртія Карачаєво-Черкесія Республіка Алтай Ульяновська область Кемеровська область Республіка Марі Ел Ханти-Мансійський АО Кіровська область Республіка Мордовія Челябінська область Костромська область Республіка Саха (Якутія) Чуваська Республіка Краснодарський край Ростовська область Ямало-Ненецький АО Красноярський край Ряз анская область Ярославська область

Що нового в оновленні карт Росії Q4-2010:

Додані детальні регіони: Республіка Дагестан, Чеченська Республіка, Республіка Інгушетія. Всього - 64 регіону Росії з високодеталізованими картами. Додані регіональні центри: Махачкала (Республіка Дагестан), Грозний (Чеченська республіка), Магас + Назрань (Республіка Інгушенія), Улан-Уде (Республіка Бурятія), Анадир (Чукотський автономний округ), Нарьян-Мар (Ненецький а.о. Архангельської області ) Додано населених пунктів з деталізацією «до дому»: 208 (не рахуючи нових регіональних центів). Разом населених пунктів з пошуком «до дому»: 1714, з пошуком «до вулиці»: 304. Суттєво оновлена ​​дорожня мережа та адресна база карт Росії.

Оглядова карта України, що включає в себе повну дорожню мережу країни, а також всі населені пункти Київ, з містами Київської області Вишневе Вишгород Бровари Ірпінь Бориспіль Дніпропетровськ Донецьк Одеса Харків Львів

Карти для Навітел Навігатор 5 можна не тільки завантажувати з Інтернету, а й самостійно редагувати на ПК. Офіційне оновлення карт виконується мінімум раз в квартал.

Основні можливості «Навітел Навігатор»:

«Навітел. пробки »

Безкоштовний сервіс по всій Росії. Всі користувачі системи Навітел Навігатор є активними учасниками визначення дорожніх заторів і вільних доріг. При включеному сервісі Пробки, дані про швидкість пересування автомобіля збираються і передаються в аналітичний центр, де ці відомості обробляються і надаються користувачам програми у вигляді позначених на карті «пробок» *. * Пробкі.Навітел відображаються тільки на картах, підготовлених ЗАТ «ЦНТ».

Пошук - «знайдеться ВСЕ»

Пошук по картах здійснюється за принципом «знайдеться ВСЕ», з урахуванням Російської специфіки адресації (корпуси, будови, володіння, подвійна адресація і т.д.). Знаючи точну адресу, користувачі Навітел Навігатор легко знайдуть його на карті міста, а предсказательная система пошуку (принцип T9) дозволить ще швидше і зручніше набирати назву вулиць і міст на телефонній клавіатурі.

Маршрути

Однією з головних функцій навігаційної системи є побудова маршрутів для руху по місту і поза містом. У програмі Навітел Навігатор реалізований гнучкий алгоритм побудови маршрутів, що дозволяє користувачеві будувати маршрути з урахуванням власних уподобань.

«SPEEDCAM»

Не секрет, що на найбільш небезпечних ділянках доріг Росії все частіше встановлюються системи контролю швидкості (SPEEDCAM). Для того, щоб вчасно попередити водія про наближення до небезпечної ділянки, ми розробили систему завчасних оповіщень. Завдяки цій технології, водій заздалегідь отримає інформацію про наближення до небезпечної ділянки і зможе вчасно знизити швидкість руху. База даних точок SPEEDCAM постійно оновлюється і доповнюється. Над нею працюють, як професійні картографи, так і самі користувачі. Інформація про небезпечні місця (залізничні переїзди, радари, «лежачі поліцейські»)

«Навітел. SMS »

Безкоштовний сервіс по всій Росії. Цей сервіс дозволяє відправляти SMS з координатами вашого місця розташування. Одержувач SMS може подивитися місце на карті з координатами, переданими в SMS, і шлях до цього місця.

Навігаційна система Навітел Навігатор 5

Навітел Навігатор 5. Автоверсія

Компанія ЗАТ «ЦНТ» випустила безкоштовне оновлення Навітел Навігатор 5.0.0.693 для Windows Mobile пристроїв, а також про випуск навігаційних карт СНД і Фінляндії в новому форматі nm3.

Навітел Навігатор 5 - унікальна і точна система навігації, що включає в себе докладні навігаційні карти всієї Росії, а також безкоштовні сервіси «Навітел.Пробкі» і «Навітел.SMS». Навігаційна карта Росії для Навітел включає в себе 118 000 населених пунктів країни, з них 1 500 міст і населених пунктів - з докладною вулично-дорожньою мережею і повними адресними планами (з деталізацією «до дому»). На карту Росії нанесені більше 300 000 точок POI (АЗС, ГИБДД, кафе, ресторани, мотелі, готелі і т.д.), а також включена інформація про місцезнаходження камер спостереження за швидкістю руху (SPEEDCAM). Навітел Навігатор дозволяє використовувати сторонні аматорські карти, створені і оновлювані самими користувачами, в популярному картографічному редакторі GPSMapEdit.

Навігаційна програма Навітел 5 - З виходом оновлення Навітел 5.0.0.693 - забудьте про довге індексації! З введенням нового формату карт nm3 для Навітел Навігатор, карти всієї країни представляються в єдиному файлі, який більше не потребує індексації. А атлас, що складається з карт кількох країн (наприклад Росії + Україна + Білорусі + Казахстану - комплект Навітел Співдружність) проиндексируется навіть на пристрої із «слабкими» технічними характеристиками всього за пару хвилин!

З введенням нового формату карт маршрут будь-якої складності всередині країни миттєво прокладається на будь-якому навігаційному пристрої, в тому числі і з урахуванням інформації від безкоштовного сервісу «Навітел.Пробкі».

Разом з релізом поновлення Навітел 5.0.0.693 оновилися і карти Росії, України, Білорусі, Казахстану та Фінляндії для Навітел Навігатор. Тепер вони представлені в новому форматі nm3 і вже доступні для скачування користувачами Навітел з особистого кабінету на сайті navitel.su.

Навітел Навігатор - особливості

 • Пробки. Навітел - безкоштовний сервіс по всій Росії
 • Навітел. SMS - безкоштовний сервіс по всій Росії
 • Тривимірна картографія - значимі об'єкти архітектури і дорожні розв'язки по всій території покриття
 • Простий і зрозумілий інтерфейс програми
 • Чіткі і своєчасні голосові підказки
 • Інтелектуальна система пошуку по карті
 • Система оповіщення про місця підвищеної уваги (SPEEDCAM)

Що нового в Навітел Навігатор 5.0

 • Покращено алгоритм побудови маршрутів;
 • Покращено аналіз маневрів при побудові маршруту;
 • Покращено інтерфейс програми Навітел;
 • Оптимізована завантаження і відображення інформації від сервісу «Навітел.Пробкі»;
 • Підтримка нового формату карт nm3 з швидкою індексацією;
 • Додано відображення тимчасово перекритих доріг (за допомогою сервісу «Навітел.Пробкі»);
 • Додана настройка чутливості відходу з маршруту;
 • Додана додаткова настройка автомасштабирование при русі по маршруту;
 • Внесено зміни в відображення списків і інших елементів інтерфейсу.

А також внесені інші зміни, що підвищують стабільність і швидкість роботи Навітел Навігатор на навігаційних пристроях.

А також внесені інші зміни, що підвищують стабільність і швидкість роботи Навітел Навігатор на навігаційних пристроях

Навігаційна система Навітел Навігатор 5 - карти

Оновлення карт Q4-2010

З Навітел Навігатор 5 рекомендується використовувати карти релізу Q4-2010, і майбутніх нових релізів. Карти попередніх релізів (Q2-2010 і раніше) в Навітел 5 можуть працювати повільніше і менш стабільно.

Для всіх ліцензійних користувачів Навітел оновлення карт доступні безкоштовно. Звертаємо увагу, що карти релізу Q4-2010 працюватимуть тільки з Навітел Навігатор 5. На попередніх версіях Навітел нові карти запускатися, на жаль, не будуть.

Оновлення Навітел Навігатор 5 і оновлені карти для моделей автонавігаторів Navitel можна скачати з Особистого Кабінету користувача сайту http://navitel.su .


Список центральних міст регіонів Росії з деталізацією "до будинку"

Архангельськ Краснодар Саранськ Астрахань Красноярськ Саратов Барнаул Курган Смоленськ Білгород Курськ Ставрополь Благовєщенськ Липецьк Суздаль Брянськ Майкоп Сургут Великий Новгород Мурманськ Сиктивкар Владивосток Нальчик Твер Владикавказ Нефтеюганськ Томськ Володимир Нижній Новгород Тула Волгоград Новокузнецьк Тюмень Воронеж Новосибірськ Ульяновськ Гірничо-Алтайськ Омськ Уфа Єкатеринбург Орел Чебоксари Іваново Оренбург Челябінськ Іжевськ Пенза Черкеськ Йошкар-Ола Перм Еліста Казань Петрозаводськ Південно-Сахалінськ Калінінград Псков Якутськ Калуга Р стов-на-Дону Ярославль Кемерово Рязань Кіров Салехард Кострома Самара

А також докладні карти з деталізацією «до дому» 1500 міст і населених Пукто Росії інших областей і регіонів.

Список регіонів Росії з докладними картами

Адигея Курганська область Самарська область Алтайський край Курська область Саратовська область Астраханська область Ленінградська область Свердловська область Башкирія Липецька область Північна Осетія-Аланія Білгородська область Московська область Смоленська область Брянська область Нижегородська область Ставропольський край Володимирська область Новгородська область Тамбовська область Волгоградська область Омська область Татарстан Воронежская область Оренбурзька область Тверська область Івановська область Орловська област Томська область Кабардино-Балкарія Пензенська область Тульська область Калінінградська область Пермський край Тюменська (ЯНАО) Калмикія Приморський край Тюменська область Калузька область Псковська область Удмуртія Карачаєво-Черкесія Республіка Алтай Ульяновська область Кемеровська область Республіка Марі Ел Ханти-Мансійський АО Кіровська область Республіка Мордовія Челябінська область Костромська область Республіка Саха (Якутія) Чуваська Республіка Краснодарський край Ростовська область Ямало-Ненецький АО Красноярський край Ряз анская область Ярославська область

Що нового в оновленні карт Росії Q4-2010:

Додані детальні регіони: Республіка Дагестан, Чеченська Республіка, Республіка Інгушетія. Всього - 64 регіону Росії з високодеталізованими картами. Додані регіональні центри: Махачкала (Республіка Дагестан), Грозний (Чеченська республіка), Магас + Назрань (Республіка Інгушенія), Улан-Уде (Республіка Бурятія), Анадир (Чукотський автономний округ), Нарьян-Мар (Ненецький а.о. Архангельської області ) Додано населених пунктів з деталізацією «до дому»: 208 (не рахуючи нових регіональних центів). Разом населених пунктів з пошуком «до дому»: 1714, з пошуком «до вулиці»: 304. Суттєво оновлена ​​дорожня мережа та адресна база карт Росії.

Оглядова карта України, що включає в себе повну дорожню мережу країни, а також всі населені пункти Київ, з містами Київської області Вишневе Вишгород Бровари Ірпінь Бориспіль Дніпропетровськ Донецьк Одеса Харків Львів

Карти для Навітел Навігатор 5 можна не тільки завантажувати з Інтернету, а й самостійно редагувати на ПК. Офіційне оновлення карт виконується мінімум раз в квартал.

Основні можливості «Навітел Навігатор»:

«Навітел. пробки »

Безкоштовний сервіс по всій Росії. Всі користувачі системи Навітел Навігатор є активними учасниками визначення дорожніх заторів і вільних доріг. При включеному сервісі Пробки, дані про швидкість пересування автомобіля збираються і передаються в аналітичний центр, де ці відомості обробляються і надаються користувачам програми у вигляді позначених на карті «пробок» *. * Пробкі.Навітел відображаються тільки на картах, підготовлених ЗАТ «ЦНТ».

Пошук - «знайдеться ВСЕ»

Пошук по картах здійснюється за принципом «знайдеться ВСЕ», з урахуванням Російської специфіки адресації (корпуси, будови, володіння, подвійна адресація і т.д.). Знаючи точну адресу, користувачі Навітел Навігатор легко знайдуть його на карті міста, а предсказательная система пошуку (принцип T9) дозволить ще швидше і зручніше набирати назву вулиць і міст на телефонній клавіатурі.

Маршрути

Однією з головних функцій навігаційної системи є побудова маршрутів для руху по місту і поза містом. У програмі Навітел Навігатор реалізований гнучкий алгоритм побудови маршрутів, що дозволяє користувачеві будувати маршрути з урахуванням власних уподобань.

«SPEEDCAM»

Не секрет, що на найбільш небезпечних ділянках доріг Росії все частіше встановлюються системи контролю швидкості (SPEEDCAM). Для того, щоб вчасно попередити водія про наближення до небезпечної ділянки, ми розробили систему завчасних оповіщень. Завдяки цій технології, водій заздалегідь отримає інформацію про наближення до небезпечної ділянки і зможе вчасно знизити швидкість руху. База даних точок SPEEDCAM постійно оновлюється і доповнюється. Над нею працюють, як професійні картографи, так і самі користувачі. Інформація про небезпечні місця (залізничні переїзди, радари, «лежачі поліцейські»)

«Навітел. SMS »

Безкоштовний сервіс по всій Росії. Цей сервіс дозволяє відправляти SMS з координатами вашого місця розташування. Одержувач SMS може подивитися місце на карті з координатами, переданими в SMS, і шлях до цього місця.

Навігаційна система Навітел Навігатор 5

Навітел Навігатор 5. Автоверсія

Компанія ЗАТ «ЦНТ» випустила безкоштовне оновлення Навітел Навігатор 5.0.0.693 для Windows Mobile пристроїв, а також про випуск навігаційних карт СНД і Фінляндії в новому форматі nm3.

Навітел Навігатор 5 - унікальна і точна система навігації, що включає в себе докладні навігаційні карти всієї Росії, а також безкоштовні сервіси «Навітел.Пробкі» і «Навітел.SMS». Навігаційна карта Росії для Навітел включає в себе 118 000 населених пунктів країни, з них 1 500 міст і населених пунктів - з докладною вулично-дорожньою мережею і повними адресними планами (з деталізацією «до дому»). На карту Росії нанесені більше 300 000 точок POI (АЗС, ГИБДД, кафе, ресторани, мотелі, готелі і т.д.), а також включена інформація про місцезнаходження камер спостереження за швидкістю руху (SPEEDCAM). Навітел Навігатор дозволяє використовувати сторонні аматорські карти, створені і оновлювані самими користувачами, в популярному картографічному редакторі GPSMapEdit.

Навігаційна програма Навітел 5 - З виходом оновлення Навітел 5.0.0.693 - забудьте про довге індексації! З введенням нового формату карт nm3 для Навітел Навігатор, карти всієї країни представляються в єдиному файлі, який більше не потребує індексації. А атлас, що складається з карт кількох країн (наприклад Росії + Україна + Білорусі + Казахстану - комплект Навітел Співдружність) проиндексируется навіть на пристрої із «слабкими» технічними характеристиками всього за пару хвилин!

З введенням нового формату карт маршрут будь-якої складності всередині країни миттєво прокладається на будь-якому навігаційному пристрої, в тому числі і з урахуванням інформації від безкоштовного сервісу «Навітел.Пробкі».

Разом з релізом поновлення Навітел 5.0.0.693 оновилися і карти Росії, України, Білорусі, Казахстану та Фінляндії для Навітел Навігатор. Тепер вони представлені в новому форматі nm3 і вже доступні для скачування користувачами Навітел з особистого кабінету на сайті navitel.su.

Навітел Навігатор - особливості

 • Пробки. Навітел - безкоштовний сервіс по всій Росії
 • Навітел. SMS - безкоштовний сервіс по всій Росії
 • Тривимірна картографія - значимі об'єкти архітектури і дорожні розв'язки по всій території покриття
 • Простий і зрозумілий інтерфейс програми
 • Чіткі і своєчасні голосові підказки
 • Інтелектуальна система пошуку по карті
 • Система оповіщення про місця підвищеної уваги (SPEEDCAM)

Що нового в Навітел Навігатор 5.0

 • Покращено алгоритм побудови маршрутів;
 • Покращено аналіз маневрів при побудові маршруту;
 • Покращено інтерфейс програми Навітел;
 • Оптимізована завантаження і відображення інформації від сервісу «Навітел.Пробкі»;
 • Підтримка нового формату карт nm3 з швидкою індексацією;
 • Додано відображення тимчасово перекритих доріг (за допомогою сервісу «Навітел.Пробкі»);
 • Додана настройка чутливості відходу з маршруту;
 • Додана додаткова настройка автомасштабирование при русі по маршруту;
 • Внесено зміни в відображення списків і інших елементів інтерфейсу.

А також внесені інші зміни, що підвищують стабільність і швидкість роботи Навітел Навігатор на навігаційних пристроях.

А також внесені інші зміни, що підвищують стабільність і швидкість роботи Навітел Навігатор на навігаційних пристроях

Навігаційна система Навітел Навігатор 5 - карти

Оновлення карт Q4-2010

З Навітел Навігатор 5 рекомендується використовувати карти релізу Q4-2010, і майбутніх нових релізів. Карти попередніх релізів (Q2-2010 і раніше) в Навітел 5 можуть працювати повільніше і менш стабільно.

Для всіх ліцензійних користувачів Навітел оновлення карт доступні безкоштовно. Звертаємо увагу, що карти релізу Q4-2010 працюватимуть тільки з Навітел Навігатор 5. На попередніх версіях Навітел нові карти запускатися, на жаль, не будуть.

Оновлення Навітел Навігатор 5 і оновлені карти для моделей автонавігаторів Navitel можна скачати з Особистого Кабінету користувача сайту http://navitel.su .


Список центральних міст регіонів Росії з деталізацією "до будинку"

Архангельськ Краснодар Саранськ Астрахань Красноярськ Саратов Барнаул Курган Смоленськ Білгород Курськ Ставрополь Благовєщенськ Липецьк Суздаль Брянськ Майкоп Сургут Великий Новгород Мурманськ Сиктивкар Владивосток Нальчик Твер Владикавказ Нефтеюганськ Томськ Володимир Нижній Новгород Тула Волгоград Новокузнецьк Тюмень Воронеж Новосибірськ Ульяновськ Гірничо-Алтайськ Омськ Уфа Єкатеринбург Орел Чебоксари Іваново Оренбург Челябінськ Іжевськ Пенза Черкеськ Йошкар-Ола Перм Еліста Казань Петрозаводськ Південно-Сахалінськ Калінінград Псков Якутськ Калуга Р стов-на-Дону Ярославль Кемерово Рязань Кіров Салехард Кострома Самара

А також докладні карти з деталізацією «до дому» 1500 міст і населених Пукто Росії інших областей і регіонів.

Список регіонів Росії з докладними картами

Адигея Курганська область Самарська область Алтайський край Курська область Саратовська область Астраханська область Ленінградська область Свердловська область Башкирія Липецька область Північна Осетія-Аланія Білгородська область Московська область Смоленська область Брянська область Нижегородська область Ставропольський край Володимирська область Новгородська область Тамбовська область Волгоградська область Омська область Татарстан Воронежская область Оренбурзька область Тверська область Івановська область Орловська област Томська область Кабардино-Балкарія Пензенська область Тульська область Калінінградська область Пермський край Тюменська (ЯНАО) Калмикія Приморський край Тюменська область Калузька область Псковська область Удмуртія Карачаєво-Черкесія Республіка Алтай Ульяновська область Кемеровська область Республіка Марі Ел Ханти-Мансійський АО Кіровська область Республіка Мордовія Челябінська область Костромська область Республіка Саха (Якутія) Чуваська Республіка Краснодарський край Ростовська область Ямало-Ненецький АО Красноярський край Ряз анская область Ярославська область

Що нового в оновленні карт Росії Q4-2010:

Додані детальні регіони: Республіка Дагестан, Чеченська Республіка, Республіка Інгушетія. Всього - 64 регіону Росії з високодеталізованими картами. Додані регіональні центри: Махачкала (Республіка Дагестан), Грозний (Чеченська республіка), Магас + Назрань (Республіка Інгушенія), Улан-Уде (Республіка Бурятія), Анадир (Чукотський автономний округ), Нарьян-Мар (Ненецький а.о. Архангельської області ) Додано населених пунктів з деталізацією «до дому»: 208 (не рахуючи нових регіональних центів). Разом населених пунктів з пошуком «до дому»: 1714, з пошуком «до вулиці»: 304. Суттєво оновлена ​​дорожня мережа та адресна база карт Росії.

Оглядова карта України, що включає в себе повну дорожню мережу країни, а також всі населені пункти Київ, з містами Київської області Вишневе Вишгород Бровари Ірпінь Бориспіль Дніпропетровськ Донецьк Одеса Харків Львів

Карти для Навітел Навігатор 5 можна не тільки завантажувати з Інтернету, а й самостійно редагувати на ПК. Офіційне оновлення карт виконується мінімум раз в квартал.

Основні можливості «Навітел Навігатор»:

«Навітел. пробки »

Безкоштовний сервіс по всій Росії. Всі користувачі системи Навітел Навігатор є активними учасниками визначення дорожніх заторів і вільних доріг. При включеному сервісі Пробки, дані про швидкість пересування автомобіля збираються і передаються в аналітичний центр, де ці відомості обробляються і надаються користувачам програми у вигляді позначених на карті «пробок» *. * Пробкі.Навітел відображаються тільки на картах, підготовлених ЗАТ «ЦНТ».

Пошук - «знайдеться ВСЕ»

Пошук по картах здійснюється за принципом «знайдеться ВСЕ», з урахуванням Російської специфіки адресації (корпуси, будови, володіння, подвійна адресація і т.д.). Знаючи точну адресу, користувачі Навітел Навігатор легко знайдуть його на карті міста, а предсказательная система пошуку (принцип T9) дозволить ще швидше і зручніше набирати назву вулиць і міст на телефонній клавіатурі.

Маршрути

Однією з головних функцій навігаційної системи є побудова маршрутів для руху по місту і поза містом. У програмі Навітел Навігатор реалізований гнучкий алгоритм побудови маршрутів, що дозволяє користувачеві будувати маршрути з урахуванням власних уподобань.

«SPEEDCAM»

Не секрет, що на найбільш небезпечних ділянках доріг Росії все частіше встановлюються системи контролю швидкості (SPEEDCAM). Для того, щоб вчасно попередити водія про наближення до небезпечної ділянки, ми розробили систему завчасних оповіщень. Завдяки цій технології, водій заздалегідь отримає інформацію про наближення до небезпечної ділянки і зможе вчасно знизити швидкість руху. База даних точок SPEEDCAM постійно оновлюється і доповнюється. Над нею працюють, як професійні картографи, так і самі користувачі. Інформація про небезпечні місця (залізничні переїзди, радари, «лежачі поліцейські»)

«Навітел. SMS »

Безкоштовний сервіс по всій Росії. Цей сервіс дозволяє відправляти SMS з координатами вашого місця розташування. Одержувач SMS може подивитися місце на карті з координатами, переданими в SMS, і шлях до цього місця.

Навігаційна система Навітел Навігатор 5

Навітел Навігатор 5. Автоверсія

Компанія ЗАТ «ЦНТ» випустила безкоштовне оновлення Навітел Навігатор 5.0.0.693 для Windows Mobile пристроїв, а також про випуск навігаційних карт СНД і Фінляндії в новому форматі nm3.

Навітел Навігатор 5 - унікальна і точна система навігації, що включає в себе докладні навігаційні карти всієї Росії, а також безкоштовні сервіси «Навітел.Пробкі» і «Навітел.SMS». Навігаційна карта Росії для Навітел включає в себе 118 000 населених пунктів країни, з них 1 500 міст і населених пунктів - з докладною вулично-дорожньою мережею і повними адресними планами (з деталізацією «до дому»). На карту Росії нанесені більше 300 000 точок POI (АЗС, ГИБДД, кафе, ресторани, мотелі, готелі і т.д.), а також включена інформація про місцезнаходження камер спостереження за швидкістю руху (SPEEDCAM). Навітел Навігатор дозволяє використовувати сторонні аматорські карти, створені і оновлювані самими користувачами, в популярному картографічному редакторі GPSMapEdit.

Навігаційна програма Навітел 5 - З виходом оновлення Навітел 5.0.0.693 - забудьте про довге індексації! З введенням нового формату карт nm3 для Навітел Навігатор, карти всієї країни представляються в єдиному файлі, який більше не потребує індексації. А атлас, що складається з карт кількох країн (наприклад Росії + Україна + Білорусі + Казахстану - комплект Навітел Співдружність) проиндексируется навіть на пристрої із «слабкими» технічними характеристиками всього за пару хвилин!

З введенням нового формату карт маршрут будь-якої складності всередині країни миттєво прокладається на будь-якому навігаційному пристрої, в тому числі і з урахуванням інформації від безкоштовного сервісу «Навітел.Пробкі».

Разом з релізом поновлення Навітел 5.0.0.693 оновилися і карти Росії, України, Білорусі, Казахстану та Фінляндії для Навітел Навігатор. Тепер вони представлені в новому форматі nm3 і вже доступні для скачування користувачами Навітел з особистого кабінету на сайті navitel.su.

Навітел Навігатор - особливості

 • Пробки. Навітел - безкоштовний сервіс по всій Росії
 • Навітел. SMS - безкоштовний сервіс по всій Росії
 • Тривимірна картографія - значимі об'єкти архітектури і дорожні розв'язки по всій території покриття
 • Простий і зрозумілий інтерфейс програми
 • Чіткі і своєчасні голосові підказки
 • Інтелектуальна система пошуку по карті
 • Система оповіщення про місця підвищеної уваги (SPEEDCAM)

Що нового в Навітел Навігатор 5.0

 • Покращено алгоритм побудови маршрутів;
 • Покращено аналіз маневрів при побудові маршруту;
 • Покращено інтерфейс програми Навітел;
 • Оптимізована завантаження і відображення інформації від сервісу «Навітел.Пробкі»;
 • Підтримка нового формату карт nm3 з швидкою індексацією;
 • Додано відображення тимчасово перекритих доріг (за допомогою сервісу «Навітел.Пробкі»);
 • Додана настройка чутливості відходу з маршруту;
 • Додана додаткова настройка автомасштабирование при русі по маршруту;
 • Внесено зміни в відображення списків і інших елементів інтерфейсу.

А також внесені інші зміни, що підвищують стабільність і швидкість роботи Навітел Навігатор на навігаційних пристроях.

А також внесені інші зміни, що підвищують стабільність і швидкість роботи Навітел Навігатор на навігаційних пристроях

Навігаційна система Навітел Навігатор 5 - карти

Оновлення карт Q4-2010

З Навітел Навігатор 5 рекомендується використовувати карти релізу Q4-2010, і майбутніх нових релізів. Карти попередніх релізів (Q2-2010 і раніше) в Навітел 5 можуть працювати повільніше і менш стабільно.

Для всіх ліцензійних користувачів Навітел оновлення карт доступні безкоштовно. Звертаємо увагу, що карти релізу Q4-2010 працюватимуть тільки з Навітел Навігатор 5. На попередніх версіях Навітел нові карти запускатися, на жаль, не будуть.

Оновлення Навітел Навігатор 5 і оновлені карти для моделей автонавігаторів Navitel можна скачати з Особистого Кабінету користувача сайту http://navitel.su .


Список центральних міст регіонів Росії з деталізацією "до будинку"

Архангельськ Краснодар Саранськ Астрахань Красноярськ Саратов Барнаул Курган Смоленськ Білгород Курськ Ставрополь Благовєщенськ Липецьк Суздаль Брянськ Майкоп Сургут Великий Новгород Мурманськ Сиктивкар Владивосток Нальчик Твер Владикавказ Нефтеюганськ Томськ Володимир Нижній Новгород Тула Волгоград Новокузнецьк Тюмень Воронеж Новосибірськ Ульяновськ Гірничо-Алтайськ Омськ Уфа Єкатеринбург Орел Чебоксари Іваново Оренбург Челябінськ Іжевськ Пенза Черкеськ Йошкар-Ола Перм Еліста Казань Петрозаводськ Південно-Сахалінськ Калінінград Псков Якутськ Калуга Р стов-на-Дону Ярославль Кемерово Рязань Кіров Салехард Кострома Самара

А також докладні карти з деталізацією «до дому» 1500 міст і населених Пукто Росії інших областей і регіонів.

Список регіонів Росії з докладними картами

Адигея Курганська область Самарська область Алтайський край Курська область Саратовська область Астраханська область Ленінградська область Свердловська область Башкирія Липецька область Північна Осетія-Аланія Білгородська область Московська область Смоленська область Брянська область Нижегородська область Ставропольський край Володимирська область Новгородська область Тамбовська область Волгоградська область Омська область Татарстан Воронежская область Оренбурзька область Тверська область Івановська область Орловська област Томська область Кабардино-Балкарія Пензенська область Тульська область Калінінградська область Пермський край Тюменська (ЯНАО) Калмикія Приморський край Тюменська область Калузька область Псковська область Удмуртія Карачаєво-Черкесія Республіка Алтай Ульяновська область Кемеровська область Республіка Марі Ел Ханти-Мансійський АО Кіровська область Республіка Мордовія Челябінська область Костромська область Республіка Саха (Якутія) Чуваська Республіка Краснодарський край Ростовська область Ямало-Ненецький АО Красноярський край Ряз анская область Ярославська область

Що нового в оновленні карт Росії Q4-2010:

Додані детальні регіони: Республіка Дагестан, Чеченська Республіка, Республіка Інгушетія. Всього - 64 регіону Росії з високодеталізованими картами. Додані регіональні центри: Махачкала (Республіка Дагестан), Грозний (Чеченська республіка), Магас + Назрань (Республіка Інгушенія), Улан-Уде (Республіка Бурятія), Анадир (Чукотський автономний округ), Нарьян-Мар (Ненецький а.о. Архангельської області ) Додано населених пунктів з деталізацією «до дому»: 208 (не рахуючи нових регіональних центів). Разом населених пунктів з пошуком «до дому»: 1714, з пошуком «до вулиці»: 304. Суттєво оновлена ​​дорожня мережа та адресна база карт Росії.

Оглядова карта України, що включає в себе повну дорожню мережу країни, а також всі населені пункти Київ, з містами Київської області Вишневе Вишгород Бровари Ірпінь Бориспіль Дніпропетровськ Донецьк Одеса Харків Львів

Карти для Навітел Навігатор 5 можна не тільки завантажувати з Інтернету, а й самостійно редагувати на ПК. Офіційне оновлення карт виконується мінімум раз в квартал.

Основні можливості «Навітел Навігатор»:

«Навітел. пробки »

Безкоштовний сервіс по всій Росії. Всі користувачі системи Навітел Навігатор є активними учасниками визначення дорожніх заторів і вільних доріг. При включеному сервісі Пробки, дані про швидкість пересування автомобіля збираються і передаються в аналітичний центр, де ці відомості обробляються і надаються користувачам програми у вигляді позначених на карті «пробок» *. * Пробкі.Навітел відображаються тільки на картах, підготовлених ЗАТ «ЦНТ».

Пошук - «знайдеться ВСЕ»

Пошук по картах здійснюється за принципом «знайдеться ВСЕ», з урахуванням Російської специфіки адресації (корпуси, будови, володіння, подвійна адресація і т.д.). Знаючи точну адресу, користувачі Навітел Навігатор легко знайдуть його на карті міста, а предсказательная система пошуку (принцип T9) дозволить ще швидше і зручніше набирати назву вулиць і міст на телефонній клавіатурі.

Маршрути

Однією з головних функцій навігаційної системи є побудова маршрутів для руху по місту і поза містом. У програмі Навітел Навігатор реалізований гнучкий алгоритм побудови маршрутів, що дозволяє користувачеві будувати маршрути з урахуванням власних уподобань.

«SPEEDCAM»

Не секрет, що на найбільш небезпечних ділянках доріг Росії все частіше встановлюються системи контролю швидкості (SPEEDCAM). Для того, щоб вчасно попередити водія про наближення до небезпечної ділянки, ми розробили систему завчасних оповіщень. Завдяки цій технології, водій заздалегідь отримає інформацію про наближення до небезпечної ділянки і зможе вчасно знизити швидкість руху. База даних точок SPEEDCAM постійно оновлюється і доповнюється. Над нею працюють, як професійні картографи, так і самі користувачі. Інформація про небезпечні місця (залізничні переїзди, радари, «лежачі поліцейські»)

«Навітел. SMS »

Безкоштовний сервіс по всій Росії. Цей сервіс дозволяє відправляти SMS з координатами вашого місця розташування. Одержувач SMS може подивитися місце на карті з координатами, переданими в SMS, і шлях до цього місця.

Навігаційна система Навітел Навігатор 5

Навітел Навігатор 5. Автоверсія

Компанія ЗАТ «ЦНТ» випустила безкоштовне оновлення Навітел Навігатор 5.0.0.693 для Windows Mobile пристроїв, а також про випуск навігаційних карт СНД і Фінляндії в новому форматі nm3.

Навітел Навігатор 5 - унікальна і точна система навігації, що включає в себе докладні навігаційні карти всієї Росії, а також безкоштовні сервіси «Навітел.Пробкі» і «Навітел.SMS». Навігаційна карта Росії для Навітел включає в себе 118 000 населених пунктів країни, з них 1 500 міст і населених пунктів - з докладною вулично-дорожньою мережею і повними адресними планами (з деталізацією «до дому»). На карту Росії нанесені більше 300 000 точок POI (АЗС, ГИБДД, кафе, ресторани, мотелі, готелі і т.д.), а також включена інформація про місцезнаходження камер спостереження за швидкістю руху (SPEEDCAM). Навітел Навігатор дозволяє використовувати сторонні аматорські карти, створені і оновлювані самими користувачами, в популярному картографічному редакторі GPSMapEdit.

Навігаційна програма Навітел 5 - З виходом оновлення Навітел 5.0.0.693 - забудьте про довге індексації! З введенням нового формату карт nm3 для Навітел Навігатор, карти всієї країни представляються в єдиному файлі, який більше не потребує індексації. А атлас, що складається з карт кількох країн (наприклад Росії + Україна + Білорусі + Казахстану - комплект Навітел Співдружність) проиндексируется навіть на пристрої із «слабкими» технічними характеристиками всього за пару хвилин!

З введенням нового формату карт маршрут будь-якої складності всередині країни миттєво прокладається на будь-якому навігаційному пристрої, в тому числі і з урахуванням інформації від безкоштовного сервісу «Навітел.Пробкі».

Разом з релізом поновлення Навітел 5.0.0.693 оновилися і карти Росії, України, Білорусі, Казахстану та Фінляндії для Навітел Навігатор. Тепер вони представлені в новому форматі nm3 і вже доступні для скачування користувачами Навітел з особистого кабінету на сайті navitel.su.

Навітел Навігатор - особливості

 • Пробки. Навітел - безкоштовний сервіс по всій Росії
 • Навітел. SMS - безкоштовний сервіс по всій Росії
 • Тривимірна картографія - значимі об'єкти архітектури і дорожні розв'язки по всій території покриття
 • Простий і зрозумілий інтерфейс програми
 • Чіткі і своєчасні голосові підказки
 • Інтелектуальна система пошуку по карті
 • Система оповіщення про місця підвищеної уваги (SPEEDCAM)

Що нового в Навітел Навігатор 5.0

 • Покращено алгоритм побудови маршрутів;
 • Покращено аналіз маневрів при побудові маршруту;
 • Покращено інтерфейс програми Навітел;
 • Оптимізована завантаження і відображення інформації від сервісу «Навітел.Пробкі»;
 • Підтримка нового формату карт nm3 з швидкою індексацією;
 • Додано відображення тимчасово перекритих доріг (за допомогою сервісу «Навітел.Пробкі»);
 • Додана настройка чутливості відходу з маршруту;
 • Додана додаткова настройка автомасштабирование при русі по маршруту;
 • Внесено зміни в відображення списків і інших елементів інтерфейсу.

А також внесені інші зміни, що підвищують стабільність і швидкість роботи Навітел Навігатор на навігаційних пристроях.

А також внесені інші зміни, що підвищують стабільність і швидкість роботи Навітел Навігатор на навігаційних пристроях

Навігаційна система Навітел Навігатор 5 - карти

Оновлення карт Q4-2010

З Навітел Навігатор 5 рекомендується використовувати карти релізу Q4-2010, і майбутніх нових релізів. Карти попередніх релізів (Q2-2010 і раніше) в Навітел 5 можуть працювати повільніше і менш стабільно.

Для всіх ліцензійних користувачів Навітел оновлення карт доступні безкоштовно. Звертаємо увагу, що карти релізу Q4-2010 працюватимуть тільки з Навітел Навігатор 5. На попередніх версіях Навітел нові карти запускатися, на жаль, не будуть.

Оновлення Навітел Навігатор 5 і оновлені карти для моделей автонавігаторів Navitel можна скачати з Особистого Кабінету користувача сайту http://navitel.su .


Список центральних міст регіонів Росії з деталізацією "до будинку"

Архангельськ Краснодар Саранськ Астрахань Красноярськ Саратов Барнаул Курган Смоленськ Білгород Курськ Ставрополь Благовєщенськ Липецьк Суздаль Брянськ Майкоп Сургут Великий Новгород Мурманськ Сиктивкар Владивосток Нальчик Твер Владикавказ Нефтеюганськ Томськ Володимир Нижній Новгород Тула Волгоград Новокузнецьк Тюмень Воронеж Новосибірськ Ульяновськ Гірничо-Алтайськ Омськ Уфа Єкатеринбург Орел Чебоксари Іваново Оренбург Челябінськ Іжевськ Пенза Черкеськ Йошкар-Ола Перм Еліста Казань Петрозаводськ Південно-Сахалінськ Калінінград Псков Якутськ Калуга Р стов-на-Дону Ярославль Кемерово Рязань Кіров Салехард Кострома Самара

А також докладні карти з деталізацією «до дому» 1500 міст і населених Пукто Росії інших областей і регіонів.

Список регіонів Росії з докладними картами

Адигея Курганська область Самарська область Алтайський край Курська область Саратовська область Астраханська область Ленінградська область Свердловська область Башкирія Липецька область Північна Осетія-Аланія Білгородська область Московська область Смоленська область Брянська область Нижегородська область Ставропольський край Володимирська область Новгородська область Тамбовська область Волгоградська область Омська область Татарстан Воронежская область Оренбурзька область Тверська область Івановська область Орловська област Томська область Кабардино-Балкарія Пензенська область Тульська область Калінінградська область Пермський край Тюменська (ЯНАО) Калмикія Приморський край Тюменська область Калузька область Псковська область Удмуртія Карачаєво-Черкесія Республіка Алтай Ульяновська область Кемеровська область Республіка Марі Ел Ханти-Мансійський АО Кіровська область Республіка Мордовія Челябінська область Костромська область Республіка Саха (Якутія) Чуваська Республіка Краснодарський край Ростовська область Ямало-Ненецький АО Красноярський край Ряз анская область Ярославська область

Що нового в оновленні карт Росії Q4-2010:

Додані детальні регіони: Республіка Дагестан, Чеченська Республіка, Республіка Інгушетія. Всього - 64 регіону Росії з високодеталізованими картами. Додані регіональні центри: Махачкала (Республіка Дагестан), Грозний (Чеченська республіка), Магас + Назрань (Республіка Інгушенія), Улан-Уде (Республіка Бурятія), Анадир (Чукотський автономний округ), Нарьян-Мар (Ненецький а.о. Архангельської області ) Додано населених пунктів з деталізацією «до дому»: 208 (не рахуючи нових регіональних центів). Разом населених пунктів з пошуком «до дому»: 1714, з пошуком «до вулиці»: 304. Суттєво оновлена ​​дорожня мережа та адресна база карт Росії.

Оглядова карта України, що включає в себе повну дорожню мережу країни, а також всі населені пункти Київ, з містами Київської області Вишневе Вишгород Бровари Ірпінь Бориспіль Дніпропетровськ Донецьк Одеса Харків Львів

Карти для Навітел Навігатор 5 можна не тільки завантажувати з Інтернету, а й самостійно редагувати на ПК. Офіційне оновлення карт виконується мінімум раз в квартал.

Основні можливості «Навітел Навігатор»:

«Навітел. пробки »

Безкоштовний сервіс по всій Росії. Всі користувачі системи Навітел Навігатор є активними учасниками визначення дорожніх заторів і вільних доріг. При включеному сервісі Пробки, дані про швидкість пересування автомобіля збираються і передаються в аналітичний центр, де ці відомості обробляються і надаються користувачам програми у вигляді позначених на карті «пробок» *. * Пробкі.Навітел відображаються тільки на картах, підготовлених ЗАТ «ЦНТ».

Пошук - «знайдеться ВСЕ»

Пошук по картах здійснюється за принципом «знайдеться ВСЕ», з урахуванням Російської специфіки адресації (корпуси, будови, володіння, подвійна адресація і т.д.). Знаючи точну адресу, користувачі Навітел Навігатор легко знайдуть його на карті міста, а предсказательная система пошуку (принцип T9) дозволить ще швидше і зручніше набирати назву вулиць і міст на телефонній клавіатурі.

Маршрути

Однією з головних функцій навігаційної системи є побудова маршрутів для руху по місту і поза містом. У програмі Навітел Навігатор реалізований гнучкий алгоритм побудови маршрутів, що дозволяє користувачеві будувати маршрути з урахуванням власних уподобань.

«SPEEDCAM»

Не секрет, що на найбільш небезпечних ділянках доріг Росії все частіше встановлюються системи контролю швидкості (SPEEDCAM). Для того, щоб вчасно попередити водія про наближення до небезпечної ділянки, ми розробили систему завчасних оповіщень. Завдяки цій технології, водій заздалегідь отримає інформацію про наближення до небезпечної ділянки і зможе вчасно знизити швидкість руху. База даних точок SPEEDCAM постійно оновлюється і доповнюється. Над нею працюють, як професійні картографи, так і самі користувачі. Інформація про небезпечні місця (залізничні переїзди, радари, «лежачі поліцейські»)

«Навітел. SMS »

Безкоштовний сервіс по всій Росії. Цей сервіс дозволяє відправляти SMS з координатами вашого місця розташування. Одержувач SMS може подивитися місце на карті з координатами, переданими в SMS, і шлях до цього місця.

Навігаційна система Навітел Навігатор 5

Навітел Навігатор 5. Автоверсія

Компанія ЗАТ «ЦНТ» випустила безкоштовне оновлення Навітел Навігатор 5.0.0.693 для Windows Mobile пристроїв, а також про випуск навігаційних карт СНД і Фінляндії в новому форматі nm3.

Навітел Навігатор 5 - унікальна і точна система навігації, що включає в себе докладні навігаційні карти всієї Росії, а також безкоштовні сервіси «Навітел.Пробкі» і «Навітел.SMS». Навігаційна карта Росії для Навітел включає в себе 118 000 населених пунктів країни, з них 1 500 міст і населених пунктів - з докладною вулично-дорожньою мережею і повними адресними планами (з деталізацією «до дому»). На карту Росії нанесені більше 300 000 точок POI (АЗС, ГИБДД, кафе, ресторани, мотелі, готелі і т.д.), а також включена інформація про місцезнаходження камер спостереження за швидкістю руху (SPEEDCAM). Навітел Навігатор дозволяє використовувати сторонні аматорські карти, створені і оновлювані самими користувачами, в популярному картографічному редакторі GPSMapEdit.

Навігаційна програма Навітел 5 - З виходом оновлення Навітел 5.0.0.693 - забудьте про довге індексації! З введенням нового формату карт nm3 для Навітел Навігатор, карти всієї країни представляються в єдиному файлі, який більше не потребує індексації. А атлас, що складається з карт кількох країн (наприклад Росії + Україна + Білорусі + Казахстану - комплект Навітел Співдружність) проиндексируется навіть на пристрої із «слабкими» технічними характеристиками всього за пару хвилин!

З введенням нового формату карт маршрут будь-якої складності всередині країни миттєво прокладається на будь-якому навігаційному пристрої, в тому числі і з урахуванням інформації від безкоштовного сервісу «Навітел.Пробкі».

Разом з релізом поновлення Навітел 5.0.0.693 оновилися і карти Росії, України, Білорусі, Казахстану та Фінляндії для Навітел Навігатор. Тепер вони представлені в новому форматі nm3 і вже доступні для скачування користувачами Навітел з особистого кабінету на сайті navitel.su.

Навітел Навігатор - особливості

 • Пробки. Навітел - безкоштовний сервіс по всій Росії
 • Навітел. SMS - безкоштовний сервіс по всій Росії
 • Тривимірна картографія - значимі об'єкти архітектури і дорожні розв'язки по всій території покриття
 • Простий і зрозумілий інтерфейс програми
 • Чіткі і своєчасні голосові підказки
 • Інтелектуальна система пошуку по карті
 • Система оповіщення про місця підвищеної уваги (SPEEDCAM)

Що нового в Навітел Навігатор 5.0

 • Покращено алгоритм побудови маршрутів;
 • Покращено аналіз маневрів при побудові маршруту;
 • Покращено інтерфейс програми Навітел;
 • Оптимізована завантаження і відображення інформації від сервісу «Навітел.Пробкі»;
 • Підтримка нового формату карт nm3 з швидкою індексацією;
 • Додано відображення тимчасово перекритих доріг (за допомогою сервісу «Навітел.Пробкі»);
 • Додана настройка чутливості відходу з маршруту;
 • Додана додаткова настройка автомасштабирование при русі по маршруту;
 • Внесено зміни в відображення списків і інших елементів інтерфейсу.

А також внесені інші зміни, що підвищують стабільність і швидкість роботи Навітел Навігатор на навігаційних пристроях.

А також внесені інші зміни, що підвищують стабільність і швидкість роботи Навітел Навігатор на навігаційних пристроях

Навігаційна система Навітел Навігатор 5 - карти

Оновлення карт Q4-2010

З Навітел Навігатор 5 рекомендується використовувати карти релізу Q4-2010, і майбутніх нових релізів. Карти попередніх релізів (Q2-2010 і раніше) в Навітел 5 можуть працювати повільніше і менш стабільно.

Для всіх ліцензійних користувачів Навітел оновлення карт доступні безкоштовно. Звертаємо увагу, що карти релізу Q4-2010 працюватимуть тільки з Навітел Навігатор 5. На попередніх версіях Навітел нові карти запускатися, на жаль, не будуть.

Оновлення Навітел Навігатор 5 і оновлені карти для моделей автонавігаторів Navitel можна скачати з Особистого Кабінету користувача сайту http://navitel.su .


Список центральних міст регіонів Росії з деталізацією "до будинку"

Архангельськ Краснодар Саранськ Астрахань Красноярськ Саратов Барнаул Курган Смоленськ Білгород Курськ Ставрополь Благовєщенськ Липецьк Суздаль Брянськ Майкоп Сургут Великий Новгород Мурманськ Сиктивкар Владивосток Нальчик Твер Владикавказ Нефтеюганськ Томськ Володимир Нижній Новгород Тула Волгоград Новокузнецьк Тюмень Воронеж Новосибірськ Ульяновськ Гірничо-Алтайськ Омськ Уфа Єкатеринбург Орел Чебоксари Іваново Оренбург Челябінськ Іжевськ Пенза Черкеськ Йошкар-Ола Перм Еліста Казань Петрозаводськ Південно-Сахалінськ Калінінград Псков Якутськ Калуга Р стов-на-Дону Ярославль Кемерово Рязань Кіров Салехард Кострома Самара

А також докладні карти з деталізацією «до дому» 1500 міст і населених Пукто Росії інших областей і регіонів.

Список регіонів Росії з докладними картами

Адигея Курганська область Самарська область Алтайський край Курська область Саратовська область Астраханська область Ленінградська область Свердловська область Башкирія Липецька область Північна Осетія-Аланія Білгородська область Московська область Смоленська область Брянська область Нижегородська область Ставропольський край Володимирська область Новгородська область Тамбовська область Волгоградська область Омська область Татарстан Воронежская область Оренбурзька область Тверська область Івановська область Орловська област Томська область Кабардино-Балкарія Пензенська область Тульська область Калінінградська область Пермський край Тюменська (ЯНАО) Калмикія Приморський край Тюменська область Калузька область Псковська область Удмуртія Карачаєво-Черкесія Республіка Алтай Ульяновська область Кемеровська область Республіка Марі Ел Ханти-Мансійський АО Кіровська область Республіка Мордовія Челябінська область Костромська область Республіка Саха (Якутія) Чуваська Республіка Краснодарський край Ростовська область Ямало-Ненецький АО Красноярський край Ряз анская область Ярославська область

Що нового в оновленні карт Росії Q4-2010:

Додані детальні регіони: Республіка Дагестан, Чеченська Республіка, Республіка Інгушетія. Всього - 64 регіону Росії з високодеталізованими картами. Додані регіональні центри: Махачкала (Республіка Дагестан), Грозний (Чеченська республіка), Магас + Назрань (Республіка Інгушенія), Улан-Уде (Республіка Бурятія), Анадир (Чукотський автономний округ), Нарьян-Мар (Ненецький а.о. Архангельської області ) Додано населених пунктів з деталізацією «до дому»: 208 (не рахуючи нових регіональних центів). Разом населених пунктів з пошуком «до дому»: 1714, з пошуком «до вулиці»: 304. Суттєво оновлена ​​дорожня мережа та адресна база карт Росії.

Оглядова карта України, що включає в себе повну дорожню мережу країни, а також всі населені пункти Київ, з містами Київської області Вишневе Вишгород Бровари Ірпінь Бориспіль Дніпропетровськ Донецьк Одеса Харків Львів

Карти для Навітел Навігатор 5 можна не тільки завантажувати з Інтернету, а й самостійно редагувати на ПК. Офіційне оновлення карт виконується мінімум раз в квартал.

Основні можливості «Навітел Навігатор»:

«Навітел. пробки »

Безкоштовний сервіс по всій Росії. Всі користувачі системи Навітел Навігатор є активними учасниками визначення дорожніх заторів і вільних доріг. При включеному сервісі Пробки, дані про швидкість пересування автомобіля збираються і передаються в аналітичний центр, де ці відомості обробляються і надаються користувачам програми у вигляді позначених на карті «пробок» *. * Пробкі.Навітел відображаються тільки на картах, підготовлених ЗАТ «ЦНТ».

Пошук - «знайдеться ВСЕ»

Пошук по картах здійснюється за принципом «знайдеться ВСЕ», з урахуванням Російської специфіки адресації (корпуси, будови, володіння, подвійна адресація і т.д.). Знаючи точну адресу, користувачі Навітел Навігатор легко знайдуть його на карті міста, а предсказательная система пошуку (принцип T9) дозволить ще швидше і зручніше набирати назву вулиць і міст на телефонній клавіатурі.

Маршрути

Однією з головних функцій навігаційної системи є побудова маршрутів для руху по місту і поза містом. У програмі Навітел Навігатор реалізований гнучкий алгоритм побудови маршрутів, що дозволяє користувачеві будувати маршрути з урахуванням власних уподобань.

«SPEEDCAM»

Не секрет, що на найбільш небезпечних ділянках доріг Росії все частіше встановлюються системи контролю швидкості (SPEEDCAM). Для того, щоб вчасно попередити водія про наближення до небезпечної ділянки, ми розробили систему завчасних оповіщень. Завдяки цій технології, водій заздалегідь отримає інформацію про наближення до небезпечної ділянки і зможе вчасно знизити швидкість руху. База даних точок SPEEDCAM постійно оновлюється і доповнюється. Над нею працюють, як професійні картографи, так і самі користувачі. Інформація про небезпечні місця (залізничні переїзди, радари, «лежачі поліцейські»)

«Навітел. SMS »

Безкоштовний сервіс по всій Росії. Цей сервіс дозволяє відправляти SMS з координатами вашого місця розташування. Одержувач SMS може подивитися місце на карті з координатами, переданими в SMS, і шлях до цього місця.

Новости