• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Житомир.info | OTP Bank розпочав співробітництво з системою грошових переказів Юністрім

OTP Bank розпочав співробітництво з російською системою грошових переказів Юністрім. Таким чином, банк охоплює всі основні коридори міжнародного ринку грошових переказів.
Нагадаємо, що OTP Bank також співпрацює з п'ятьма міжнародними системами грошових переказів, які покривають понад 70% вітчизняного ринку: Western Union, Moneygram, Anelik, Privatmoney і Allure. Як зазначає начальник управління роздрібного бізнесу OTP Bank Олексій Руднєв, завдяки активній позиції банку в цьому сегменті його обіг грошових переказів за три квартали поточного року в п'ять разів перевищив сукупний показник 2008-го року.
Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» - один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є ​​найбільший угорський банк OTP Bank Plc., Чия ринкова частка в Угорщині становить 23% і який у цьому році відзначив 60-річчя з дня заснування.
Згідно даних АУБ, станом на 1 жовтня 2009 року OTP Bank є 9-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує понад 320 тисяч клієнтів. його мережа філій на території України об'єднує 204 точки продаж і 20 представництв.
Російська система Юністрім є однією з найбільших міжнародних систем грошових переказів. Система охоплює понад 100 тисяч пунктів обслуговування в 90 країнах світу. Юністрім займає друге місце в Україні за кількістю трансакцій і оборотам переказаних коштів, а її ринкова частка в 2008 році досягла 16%. По обороту переказів між країнами СНД Юністрім виступає безумовним лідером.
Перекази за допомогою системи Юністрім можна відправляти і отримувати в євро і доларах США. При цьому Юністрім пропонує одні з найнижчих тарифів на перекази в більшість країн СНД і Європи: так, тарифи на перекази з України в країни СНД і ряд європейських країн становлять від 2,1% до 2,6% від суми переказу, на перекази з Україна в інші країни - від 2,5% до 5%.

Новости