• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

пензлика

 1. Пензлика для манікюру Пензлик це професійний манікюрний інструмент, застосовуваний фахівцями манікюру...
 2. Рекомендації по догляду за пензликами
 3. Як придбати якісні пензлики для манікюру?

Пензлика для манікюру

Пензлик це професійний манікюрний інструмент, застосовуваний фахівцями манікюру і педикюру.
Хороша високоякісна кисть для нігтів - це гарантія успішної роботи фахівця будь-якої категорії, навіть Пензлик це професійний манікюрний інструмент, застосовуваний фахівцями манікюру і педикюру початківця. Професійний майстер має в своєму запасі не менше 6 кистей, а варіації пензликів дозволяють фантазії працювати без кордонів. Пензлика для манікюру - потрібний інструмент для тих, хто прийняв рішення всерйоз зайнятися оформленням нігтів. Однак перед тим як придбати, необхідно визначити, що безпосередньо цією кистю буде проводитися, тому то що всі вони передбачені для виконання різних цілей. Кисті для дизайну нігтів створюються з собачого, кінського, соболиного або білячого волоса. Також кисті бувають натуральними і штучними.

призначення пензликів

Кистей

дуже велика кількість різних форм і тому часто ми не знає яка кисть для чого потрібна.

Рекомендації по догляду за пензликами

 • Застосовуйте кисть тільки по призначенню, інші впливу можуть призвести до випадання ворсинок з пензлика або її деструкції так, що подальша робота з нею стане важким.
 • Не слід залишати інструмент в воді навіть на незначний проміжок, так як це може також зіпсувати конфігурацію робочої області. У разі якщо форма кисті все ж зіпсувалася, опустіть її в гарячу воду на 2 хвилини і вона знову поверне свою колишню форму.
 • Не залишайте кисті в фарбі , гель-лаку , лаку і т.д .. Вимити її можливо потім тільки рідиною для очищення кистей . Очищувачі для кистей бездоганно усуває дрібні частинки акрилу і гелю, зберігаючи структуру ворсинок кисті такий же, якою вона була до початку манікюрних процедур.
 • Бажано не терти ворс пензля про серветку, потрібно тільки промаківать.

Як придбати якісні пензлики для манікюру?

Купити пензлика для манікюру досить просто. Кращі пензлика можливо купити в інтернет-магазині TUFISHOP, також в асортименті представлено весь необхідний інвентар для манікюру і педикюру: олія для кутикули , обезжирювачі , палітри для лаків , засоби для зняття , праймери , розм'якчувач для кутикули , апельсинові палички , ванночки для манікюру , Педикюру, пензлики і т.д ..

Огляд кистей для манікюру від Tufi Profi

Як придбати якісні пензлики для манікюру?
Новости