• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Представників ряду ЗМІ не пустили на громадську раду за участю акима Алмати

Дата: 19:31, 10-08-2018. Дата: 19:31, 10-08-2018

Алмати. 10 серпня. КАЗТАГ - В Алмати на засідання громадської ради з питань безпеки міста за участю акима Бауиржан Байбеков закрили доступ деяким ЗМІ.

«Там, по-моєму, акредитація була вже підписана. Я не зовсім в курсі, тому що там ще з міністерством узгоджувалося. Не тільки ж ми, не акимат, і там все узгоджувалося, там дуже багато, хто брав участь », - пояснила заборону на допуск кореспондента КАЗТАГ співробітниця прес-служби акімату Алмати Динара Сапакова в п'ятницю.

Тим часом в громадській раді відзначили, що акредитацію ЗМІ на чергове засідання проводить прес-служба акима.

«Засідання за участю акима міста: запрошенням займається прес-служба акімату», - повідомили в громадській раді.

Варто відзначити, що роль і значення громадських рад прописані в п'ятій інституційної реформи глави держави «Транспарентність підзвітна держава» і позначені в 99 кроці плану нації «100 конкретних кроків».

«Посилення ролі громадських рад при державних органах та Акімов в частині обговорення виконання стратегічних планів і програм розвитку територій; бюджетів, звітів, досягнення цільових індикаторів, проектів нормативно-правових актів, які зачіпають права і свободи громадян; проектів програмних документів. Закріплення статусу та повноважень громадських рад законом підвищить прозорість прийняття державних рішень », - йдеться в документі.

Джерело фото: nomeroff.org

Новости