• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Євродепутат Хармс: мене дезінформували від імені Адміністрації президента

цею материал Доступний по-русски

Раніше Хармс заявила, що на наступному тижні президент України Петро Порошенко представить проект закону про рівні права. У свою чергу в АП відповіли, що подібних дзвінків на адресу Хармс не здійснюють, висловивши припущення, що євродепутат стала жертвою розіграшу.

У свою чергу в АП відповіли, що подібних дзвінків на адресу Хармс не здійснюють, висловивши припущення, що євродепутат стала жертвою розіграшу

Хармс: мене систематично дезінформували від імені Райнін / фото УНІАН

Депутат Європарламенту Ребекка Хармс заявила, що стала жертвою дезінформації про підготовку президентом Петром Порошенко законопроекту про рівні права.

Читайте також Порошенко не дочекалися: хто з чиновників ризикнув прийти на "Марш рівності" (фото)

Про це вона написала в Twitter після спростування Адміністрацією президента факту дзвінка до неї.

"Мене і мій офіс систематично дезінформували щодо законопроекту про рівні права з допомогою сфабрикованої телефону і пошти, представляючись головою Адміністрації президента", - зазначила вона.

"Це був мій власний досвід, пов'язаний з поточною дезінформаційною війною. Прошу вибачення за проблеми і непорозуміння, які це могло спричинити", - додала євродепутат.

Вона підкреслила, що цей інцидент не впливає на той факт, що проведений в неділю "Київ Прайд" є значним успіхом для України і прогресом в цивільних правах і рівноправність українців.

як писала «Українська правда» , В неділю депутат Європарламенту Ребекка Хармс заявила, що на наступному тижні президент України Петро Порошенко представить проект закону про рівні права.

Радник Хармс Максим Еріставі уточнив, що співрозмовник євродепутата представився нібито головою АПУ Ігорем Райнін, який за дорученням президента поінформував про законодавчу ініціативу, яка "буде стосуватися прав ЛГБТ українців, в рамках європейських законодавчих стандартів".

У свою чергу в департаменті інформаційної політики Адміністрації президента заявили, що подібних дзвінків на адресу Хармс з АП не здійснюють, висловивши припущення, що євродепутат стала жертвою розіграшу.

Нагадаємо, сьогодні в Києві відбувся Марш рівності "КиївПрайд" . Захід проходив під посиленим контролем з боку правоохоронців. Противники Маршу рівності, серед яких - націоналісти і релігійні активісти, вранці 17 червня проводили власну акцію протесту. Учасники протесту тримали плакати з гаслами: "Мама-тато - добре, тато-тато - погано" і "Не голосуй за лояльного до ЛГБТ". Ще до початку маршу протести вилилися в зіткнення націоналістів з поліцією на вулиці Володимирській: правоохоронці затримали 57 осіб. Зараз усіх затриманих відпустили.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Новости