• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Турецькі авіалінії зрівняли норми багажу для міст України

З 1 липня 2017 року змінюються норми провозу багажу на Турецьких авіалініях. Тепер вага багажу в Turkish Airlines для пасажирів економ-класу не повинен перевищувати 23 кг.

Раніше норми багажу в Туркіш Ейрлайнз залежали від міста вильоту. Для Києва і Харкова вони становили 20 кілограм, для Запоріжжя і Херсона - 30 кг. А максимальна кількість речей на відпочинок могли брати жителі Львова і Одеси - до 40 кілограм. У новому сезоні правила перевезення поклажі стануть однакові для всіх міст України. У свою чергу, пасажири бізнес-класу зможуть перевозити до 32 кг багажу.

Згідно з правилами Turkish Airlines, для дітей дозволений той же вага речей. Крім того, у вартість перельоту дитини до 2 років входить перевіз складаний коляски-тростини. Надмірну вагу багажу на Турецьких авіалініях для рейсів Європа-Туреччина буде коштує 70 $ і дозволить перевезти в два рази більше речей.

Зміни вступлять в силу для квитків, куплених з 1 травня 2017 року. Якщо квиток був придбаний раніше, норми залишаться колишніми.

Також повідомляється, що Turkish Airlines на рейсах в США і Великобританію видаватиме ноутбуки пасажирам бізнес-класу. Нагадаємо, раніше ці країни з метою безпеки заборонили перевозити гаджети в салоні літака .

Новости