• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Як наймати і звільняти керівника підприємства

Опубликовано: 13.12.2018

видео як наймати і звільняти керівника підприємства

Тренінг з менеджменту персоналу

Фізична особа-підприємець має право в своїй діяльності використовувати найману працю. Для того, щоб не порушувати закон, необхідно правильно провести оформлення працівників, у відповідності до норм чинного законодавства. За неоформлених працівників підприємець має сплачувати значні штрафні санкції, подробнее як наймати і звільняти керівника підприємства ZKG. З 1 січня 2017 року сума санкцій становить 96 000 грн. за кожного такого неоформленого співробітника, відповідно до ч.1 абз.2 статті 265 Кодексу законів про працю.

До виконання трудових функцій може бути допущено працівника, лише після укладення з ним трудового договору. Це також стосується підприємця, який наймає до себе інших фізичних осіб (п.6 ч.1 ст. 24 КЗпП). Важливими умовами, які необхідно визначити в договорі є термін його дії (в тому випадку, коли  договір є строковим), взаємні права та обов’язки сторін, умови про настання відповідальності, оплата праці, відпустки, визначення графіку роботи та відпочинку. У випадку невизначення строку, договір вважається укладеним на безстроковій основі. Всі ці умови сторони визначають за взаємним погодженням у відповідності до ч.3 статті 21 КЗпП. Для того, щоб правильно оформити найманого працівника, ФОП необхідно пройти декілька кроків.

При реєстрації трудового договору повинні бути присутні як підприємець, так і найманий працівник.

При реєстрації чи розірванні трудового договору робиться запис у трудовій книжці працівника.

На який термін укладається трудовий договір?

У відповідності до законодавства трудовий договір може бути безстроковим (укладеним на невизначений термін) і строковим (укладеним на визначений термін, який встановлюється сторонами, або на час виконання відповідної роботи), смотрите як наймати і звільняти керівника підприємства ZKG.

Як оформляється трудова книжка і де вона повинна зберігатися?

У відповідності зі ст. 48 Кодексу Законів про працю на найманих працівників, які працюють у підприємця більше 5 робочих днів, необхідно оформлювати трудову книжку. Підставою для внесення підприємцем запису в трудову книжку найманого працівника являється відмітка про реєстрацію або зняття з реєстрації трудового договору.

Оформлені трудові книжки зберігаються безпосередньо у працівників, а не у підприємця.

Назва посади ( роботи), на яку прийнято працівника, повинна відповідати посаді (професії), які вказані в трудовому договорі. Записи про назву професії повинні проводитись у відповідності з Класифікатором професій ДК 003: 2005. затвердженого наказом Держпотребстандарта України від 26.12.2005 р. № 375.

Застосовувати назви професій, які не відповідають Класифікатору (наприклад « реалізатор» , « перевізник» іт.д. ), не можна.

Чи може підприємець завести на працівника, який уперше влаштовується, трудову книжку?

Інструкцією про ведення трудових книжок працівників передбачено, що першу сторінку трудової книжки повинна підписати особа, відповідальна за видачу трудових книжок і після цього поставити печатку підприємства. Таким правом не наділені ні підприємці – фізичні особини, ні посадові особи Центру зайнятості.

Трудовий стаж (період роботи) в подібних випадках може бути підтверджений письмовим трудовим договором, зареєстрованім у Центрі зайнтятості.

Як вести кадрову документацію у підприємця?

Підприємець має право розробити Правила внутрішнього розпорядку та оформлювати накази (розпорядження) про відпустку та відрядження.

Правила внутрішнього розпорядку повинні складатися з:


Саакашвілі, туалет та Луценко – #@)₴?$0 з Майклом Щуром #10 (2 сезон) with english subs


Нефьодов про реформи в Україні: "Криголамом" працювати важко | DW Ukrainian

Новости
rss